ارسال پست بدون جستجو در سایت

شروع موضوع توسط Behrouz Paygan ‏10/12/11 در انجمن اعلانات سایت

تاپیک ارسال پست بدون جستجو در سایت تالار اعلانات سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    دوستان عزیز و کاربران گرامی با سلام و احترام

مدتی است که دیده میشه تعداد پستهای تکراری در تاپیکها زیاد شده این مسئله علاوه بر گرفتن وقت و انرژی مدیران و کاربران باعث از بین رفتن نظم تاپیک ها و سردرگمی افرادی میشه که هدف مطالعه دارن در مورد موضوعی خاص تا به معلوماتشون اضافه کنن ... بنابراین شدیدا تاکید میکنم که قبل پرسیدن سوال یا ایجاد تاپیک و یا ارسال پست حتما و حتما در سایت جستجو کنید و به صورت عمیق تاپیکها رو مطالعه کنید که قطعا درصد بالایی از مشکلات و سوالها در 11 هزار تاپیک و 100 هزار پست نوشته و پاسخ داده شده .

در راستای این موضوع و ازین تاریخ به بعد به محض مشاهده ی پست یا تاپیک تکراری ، نوشته ی مذکور سریعا حذف خواهد شد و نویسنده ی مطلب تکراری اخطار دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار توقیف خواهد شد .

پیشاپیش از اینکه به این نوشته و قوانین سایت توجه میکنید و به ما در راستای هر چه بهتر شدن سایت کمک میکنید سپاسگذارم.

از طرف مدیریت سایت persian-music.org
    بهروز پایگان

• خوشم اومد خوشم اومد x 34
  2. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با تشکر از جناب پایگان عزیز
    دوستان برای جستجو میتونند از قسمت search سایت که از موتور جستجوی گوگل استفاده میکنه بهره ببرند.
    لینک زیر:

• خوشم اومد خوشم اومد x 10
  3. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    با درود و تشکر از زحمات بی دریغ شما مدیران اما اقای پایگان به نظرتون این کار باعث نمیشه که خیل عظیمی از کازبرا به خصوص کاربرای جدید که نمیدونن و بلد نیستن چجوری و از کجا دنبال ارسالهای تکراری بگردند رو با این کار از دست میدید؟؟؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سيتم جستجوي قبلي خيلي كار باهاش آسون نبود اين سيتم كه قبلا هم تو سايت بود و بعد يه مدتي جاشو به اون سيستم جديد داد خيلي بهتر و راحتر هست-ممنون كه باز اونو قرار داديد

5. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,491 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    دوست ِ من گزینه جستجو در بالای سایت کاملا مشخص هستش استفاده از جستجو هم نیازی به داشتن دانش خاصی نداره
    کلماتی مثل "ندونستن" و "بلد نبودن" قابل قبول نیست
    استفاده از بخش جستجو بسیار ساده تر از مراحل عضویت در سایت هست کسی که می تونه عضو سایت بشه قطعا در استفاده از جستجو مشکلی نخواهد داشت
    ارسال پستهای تکراری فقط وقت همه رو هدر میده خیلی وقتها پیش اومده که دوست داشتم در گفتگویی شرکت کنم یا دوستی رو راهنمایی کنم اما بررسی و حذف ارسالهای تکراری فرصتی برای من باقی نگذاشته
    هدف جذب کاربر ِ بیشتر نیست هدف بالا بردن کیفیت سایت ِ

• خوشم اومد خوشم اومد x 14
  6. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    متاسفانه عدم مطالعه قوانین کلی سایت توسط کاربران باعث ایجاد این مشکل شده.
    مدتی خودم شخصا در این مورد در کنار سایر مدیران اقدام به حذف ارسالهای تکراری میکردم که باز هم شاهد ایجاد اونها توسط کاربران هستیم.
    لذا از این تاریخ 1391/1/10 به اطلاع همه کاربرها میرساند. که از اول هفته آینده سیستم مدیریت سایت به طور جدی و شدیدتر از قبل با این موضوع برخورد خواهد کرد. و بنده و سایر مدیران گرامی اقدام به بررسی تالارها و حذف این گونه ارسالها و یا انتقال اونها به تاپیکها مربوطه خواهند نمود.
    و هر گونه ارسال تکراری که جدیدا ایجاد بشه حذف و کاربر مربوطه هم اخطار دریافت خواهد کرد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)