ارتقا کیبورد PA800 به PA3X

شروع موضوع توسط samijx1 ‏27/7/14 در انجمن سایر سازها

تاپیک ارتقا کیبورد PA800 به PA3X تالار سایر سازها در persian-music.org.

1. samijx1

samijx1

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام میکنم به تمامی دوستان عزیز.
    امروز میخواستم درباره ی ارتقا کیبورد PA800 به دستگاه PA3X توضیحاتی رو برای شما دوستان عزیز بدم.
    این کار توسط شرکت کرگ ایران و مخترع این طرح آقای اشکان نجف پور مدیریت این شرکت میباشند.
    تمامی امکانات دستگاه Pa3X روی دستگاه ارتقا یافته وجود دارند و بدرستی کار میکنند.
    برای دیدن امکانات دستگاه جدید ویدیوی زیر رو که یکی از کسانی که دستگاه رو ارتقا داده اند برای ما فرستادند مشاهده فرمایید:
    http://www.aparat.com/v/tH5au
    -----------------------------------------------------------------------------------
    دستگاه ارتقا یافته از خیلی از جهات از دستگاه Pa3X باردهی بهتر و بالاتری داره.
    برد هایی که تعویض میشه عبارتند از مادربورد - رم - بورد هارد - بورد کنترلر کلاوی ها - بورد پنل و وکال‌ + Mp3 بورد
    سیستم عامل دستگاه جدید سیستم عامل دستگاه Pa3X هست و تمامی امکانات دستگاه 3X روی دستگاه جدید کار میکند.
    برد mp3 روی دستگاه قرار میگیرد و تمامی قابلیت های آن از جمله سکوئنس کردن آهنگ mp3 ، حذف صدای خواننده ،میکس کردن موزیک مثل دستگاه دی جی و ... روی دستگاه جدید کار میکنند.
    اطلاعاتی که در پایین برای شما قرار میدهم توسط آقای توکلی یکی از دوستانی که مهندس صدا هستن تهیه شده و اطلاعات زیر بسیار دقیق هستند.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    در این مقایسه ۴ عدد کیبورد،۸۰۰ تبدیلی کرگ ایران که به اسم 800(+) معرفی کردم . ۸۰۰ معمولی . ۹۰۰ و 3x رو مقایسه کردم و همزمان با اطلاعات اصلی سایت کرگ ایتالیا چک کردم که صحت داشته باشند و با برنامه های مهندسی صدا خروجی ها و ورودی هارو تست کردم و میتونم اطمینان بدم که ۹۵٪ اطلاعاتی که بهتون دارم میدم اصولی و علمی هست. باهم گزارش زیر رو مرور میکنیم:
    {username}-{filename}
    علی توکلی
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد Slider های اضافی 3x و 2x شرکت کرگ ایران این کارو انجام داده و کلید Slider ۸۰۰ رو که ۳ حالته هست رو به ۸ حالت تبدیل کرده و کاملا هم درست کار میکنه !
    در مورد خروجی دیجیتال صدا هم این امکان رو به ۸۰۰ داده و بسیار شفاف و پرقدرت با 48000 کیلو هرتز خروجی امکان پخش داره
    در مورد هارد 3x اگر ساز 3x رو باز کرده باشید میبینید که هارد سنگین و بزرگی داخل دستگاه هست که ۱ کیلوگرم وزن داره و برای اینکه سرعتش بالاتر بره ۵ عدد باتری ساعتی بزرگ اضافه کرده بهش که خیلی اصولی نیست. ولی کرگ ایران از USB 3 کلاس 10 سرعت بالا استفاده کرده که بسیار سبک و بدون حرارت هست. حتی با ضربه و تکان شدید هم خراب نمیشود چون فیزیکالی الکتریکی کار میکنه و مغناطیسی مکانیکی نیست مثل هارد 3x که سیلندر داشته باشه و خراب بشه.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏28/7/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. ali_besharat

ali_besharat

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام
    ویدئو های کاربران دستگاه ارتقا یاتفه به 3x در سایت آپارات منتشر شد
    من تبدیل کردم ، راضی هستم و هیچ مشکلی از نظر فنی و کیفیت صدایی ، هنگ ، مقدار سمپل گیری و.... ندارم

ویدیو های .::کرگ ایران::.

پیشنهاد میکنم شما هم دستگاهتون رو ارتقا بدید

3. ali_besharat

ali_besharat

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام
    ویدئو های من در سایت قرار گرفت
    میتونید به لینک زیر مراجعه کنید و دمو های تصویری از دستگاه ارتقا یافته رو مشاهده کنید
    ویدیو های .::کرگ ایران::.

بارگذاری...