ارتباط 2 بر نامه هم زمان

شروع موضوع توسط nima_A ‏10/3/14 در انجمن نرم افزارهای آهنگسازی ( DAW )

تاپیک ارتباط 2 بر نامه هم زمان تالار نرم افزارهای آهنگسازی ( DAW ) در persian-music.org.

?
  1. خوب

100.0%
  2. بد

0 رای
    0.0%
  1. nima_A

nima_A

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    1. میخواستم بپرسم که اول آهنگیو که با اف ال ساخته شده مثلا در کیوبیس میکس و مستر بشه یا بر عکس؟ یا اینکه من طبق یک الگو نرم افزار اف ال رو باز کنم همزمان کیوبیس هم باز باشه آهنگی که ساختم توی اف ال تو کیوبیس نشون بده من تو اف ال مثلا پیانو آهنگم رو ادیت کنم همزمان تو کیوبیس نشون بده و یا برعکس من با کیوبیس ضبط صدا کنم تو اف ال بعد از پایان ضبط اونو نشون بده ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    من دقیقا منظور شما رو نفهمیدم !!!
    اگر منظورتون اینه که ترک های اینسترومنت ( در یک پروژه ) رو هم تو کیوبیس هم تو اف ال باز کنید ، اصلا نیازی نیست !! چون صدا در نهایت از VST خارج میشه ...
    برای میکس و مستر هم ، باید صدا Wave اکسپورت بشه و نباید روی پروژه کار رو میکس و مستر کرد .
    ترک های wave آهنگ رو در یک پروژه جدید ایمپورت کنید و شروع به میکس و مستر کنید .
    تفاوتی هم نداره ، چه با اف ال کار رو میکس و مستر کنید ، چه با کیوبیس ، چه با ...
    موفق باشید ...

3. 051Music

051Music عضو سایت

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +58 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    سلام.
    دوست عزیز شما باید بعد از تنظیم (در هر نرم افزاری که برای تنظیم راحت تر هستید) ، تمام ترک هارو با wave به صورت جدا جدا (Split Mixer Tracks) وبا سمپل ریت حداقل 48000 و 24 بیت اکسپورت بگیرید و توی یه پروژه جدید ، ترک هارو ایمپورت کنید و میکس کنید..

(برای میکس و مستر به نظر من و خیلی های دیگه ، اف ال زیاد حرفه ای نیست ، اما کیوبیس رو برای این کار پیشنهاد میکنم)

بعد از انجام مراحل میکس ، اگر پروژه میکستون سنگین شده بود ، بهتره که از کل پروژه یک ترک wave و باز هم به صورت 48000 و 24 اکسپورت بگیرید و توی یک پروژه جدید برای مستر ایمپورتش کنید... بعد هم دوباره اکسپورتو بعدش هم کانورت به mp3 ...

موفق باشید.

بارگذاری...