ارتباط کنترلر میدی با پارامتر های افکت و وی اس تی

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
سلام!
دوستان من به تازگی برای آهنگ سازی به کیوبیس روی آوردم و قبلا با اف ال آهنگ میساختم ولی میکس رو تو کیوبس!
بگذریم......
تویه اف ال هروقت میخواستیم یه پارامتریو از هرکجا اف یا هر وی اس تی یه گزینه به نامه link all parametrs to controler داشت که یه پنجره باز میشد و اون پارامتریو که میخواستی انتخواب و بعد اون پرت میدی یا اون cc مورد نظر تو میدی کنترلر انتخاب میکردیم و تائید میزدیم و به خوبی اون پارامتر رو با میدی،کنترل میکردیم....
میخواستم بدونم تو کیوبیس چطوری میشه پارامتر هارو به میدی ربط داد و کار کرد!؟
خیلی حیاتیه هم تو اتومشنینگ نیازمه و مهم تر تو درست کردنه صداهای مورد نظرم با سینتی سایز!
ممنون از همگی!:smile (70):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام
در اين قسمت ميتونيد اينكار و انجام بدين:
devices/mididevicemaneger
با زدن دكمه install devices ميتونيد مدل كيبوردتون رو انتخاب كنيد و پارامترهاي اون با برنامه set ميشه.

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
من میدیم تو این لیست نیست و define new هم که میزنم همه دکمه های کنترلر رو نمیشناسه!
چیکار کنم؟
بعد امید جان پارامتر های وی اس تی رو چجوری به میدی وصل کنم!

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
بايد HTML كيبوردتون رو كپي كنيد بين HTML هاي Cubase . وبعد بريد سراغ روش آقا اميد . :smile (69):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
بايد HTML كيبوردتون رو كپي كنيد بين HTML هاي Cubase . وبعد بريد سراغ روش آقا اميد . :smile (69):
البته از توي همون آدرسي كه آقا اميد فرمودن هم ميتونيد مستقيما اين HTML رو Load كنيد . اين كد هم توي سي دي درايور كيبوردتون هست . :smile (38):

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
آقا من این فایل html رو نه تو سی دی درایور پیدا کردم نه تو سایت بهرینگر!
کسی هست این فایل رو داشته باشه یا زمت بکشه و واسه ما پیدا کنه!؟:smile (70):

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
اتفاقا خودمم تو اون پوشه این پسوند رو دیدم ولی من تو سی دی درایور میدیم فقط یه فایل exe و یه چندتا inf بیشتر نمیبینم!:smile (16):

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
بهتر هست از سایت سازنده و یا forum های مربوط این فایل رو برای cubase تهیه کنید