اخطار به بعضي از كاربر نماها

شروع موضوع توسط Omid-Mohebbi ‏13/9/09 در انجمن اعلانات سایت

تاپیک اخطار به بعضي از كاربر نماها تالار اعلانات سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,804 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام دوستان

موضوعاتي هست كه بايد همه در جريان باشن . پس با اجازه مديران كل اونا رو ذكر ميكنم.

1- اساس و پايه سايت كه توسط مدير كل ما آقاي light و psychopat عزيز بنا نهاده شده بسيار حرفه ايي و محكمه... پس اولين اخطار براي بعضي از كاربرنما ها اينه كه اونهايي كه با 2 يا چند نام كاربري وارد سايت ميشن فكر نكنند كه قابل رد يابي نيستن كما اينكه هفته گذشته هم شاهد اين موضوع بوديم و اون كاربر كه با دو اسم كاربري وارد ميشد و موضوع ايجاد ميكرد و با نام كاربري دوم وارد ميشد و از اون موضوع تشكر ميكرد بلافاصله اخراج شد.!!
    اخراج اين كاربر نماها هم به صورتي انجام ميشه كه ديگه اصلا و با هيچ نوع نام كاربري نميتونن دوباره در سايت ثبت نام كنند و وارد بشن.

2- بعضي از كاربرها در خيال خامشون اين تصور رو دارن كه اگه با نام خانوم وارد بشن !! دوستان و ساير كاربران بهشون توجه بيشتري ميكنن كه مسلما در اشتباه هستن پس به اين دوستان هم تذكر ميديم كه براي سايت جنسيت مهم نيست و هدف اون والاتر از اين حرفهاست اين دوستان اگه ميخوان در سايت فعاليت كنند بايد به قوانين و اصول اون احترام بذارن. دختر يا پسر بودن كاربر دليل بر زودتر رسيدن به پاسخ نيست. و اين تصور كه بعضي ها دارن و در جايي هم عنوان كردن كه به كاربرهاي خانوم بيشتر توجه ميشه كاملا غلط بوده و هست.

3- در بعضي ارسالها ديده ميشه كلماتي استفاده ميشه كه مناسب نيستن و بيشتر بدرد ياهو و چت كردن ميخوره نه يه فروم كاملا تخصصي كلماتي مثل : بابا خفن... !! تركوندي...!!
    چي تو چنته داري !! ..... و از اين دست كلمات عاميانه و كوچه بازاري.... در صورتيكه از ارسالي خوشتون اومد و براتون مفيد بود كلماتي بهتر هم براي ابراز عقيده وجود داره و يا از دكمه تشكر ميشه استفاده كرد.
    من گاهي اين ارسالهارو ويرايش ميكنم اما از اين به بعد در صورت مشاهده پاك خواهد شد.
    هدف اينه كه دوستان و مهماناني كه وارد ميشن جو فروم براي اونها تخصصي باشه و نه كوچه بازاري ...

اين موضوع آخر رو براي بعضي از دوستان ميگم كه شايد هنوز با قوانين سايت كاملا آشنا نيستند.:

دوستان عزيز هرنوع سئوال تخصصي رو بايد در فروم بپرسيد.
    از پرسيدن سئوال در پروفايل و يا پيام خصوصي من يا ساير مديران و كاربران خودداري كنيد .
    اين به اين دليله كه شايد ساير دوستان هم مثل شما همون سئوال رو داشته باشن و اگه در فروم مطرح بشه همه ميتونن به پاسخ برسن.
    پس از اين به بعد من و مديران كل از پاسخ به پيامهاي خصوصي كه سئوالات تخصصي دارن معذوريم.

اخرين اخطار در موارد فوق داده شد از اين به بعد ارسالهايي كه مورد داشته باشن بلافاصله حذف خواهند شد.

با تشكر.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏13/9/09
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Gharibeh

Gharibeh عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام ...با تشکر از شما امید جان هنرمند عزیز گوشزدهای خوبی بود فکر میکنم این آخریش شامل حال من میشد انشالا که تکرار نمیشه از طرف من و بقیه دوستان و امیدوارم همگی با استناد به قوانین سایت و سعی در بهبود کارایی هر چه بیشتر این جا تلاش کنند...:smile (36):

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,804 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزيز
    من منظورم شخص شما نبودين اون كاربرهايي كه منظور من بودن خودشون متوجه شدن.
    من ذاتا ادم خوش برخورد و ارومي هستم.
    اما در مورد سايت و فوانين اون بسيار خشك و جدي عمل ميكنم و حتي اگه برادرم هم در سايت مشكلي ايجاد كنه ازش نميگذرم. و اخطار و يا اخراجش ميكنم.
    ما خارج از مليت و مذهب و جنسيت اينجا دور هم جمع شديم كه تبادل اطلاعات بكنيم و با هم دوست باشيم نه اينكه ديگران رو اذيت و ازار بكنيم.يا اونا رو مورد تمسخر قرار بديم
    با تشكراز همه دوستان

4. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,321 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    سلام میکنم به امید عزیز و ممنون از تایپک کاملا مفیدش

یادمه یه روزی آقا امید واسه من یه پیغام گذاشته بودن تویه یکی از سایتهایی که باهاشون آشنا شدم و گفتن که یه سایتو معرفی میکنم که تازه تاسیسه وبرو اونجا ثبت نام کن که آینده خوبی در انتظار سایته

حالا به اون آینده خوب سایت داریم زود تر از اونی که بشه فکرشو کنی نزدیک میشیم من که شخصا فکرشو نمیکردم به این سرعت سایت به اینجا برسه اونم با این همه قدرت...

در هر صورت حالا این سایت داره کاملا تخصصی عمل میکنه پس دوستانی که کاربر این سایت هستن حتما مطمئن باشن که اگه خلاف مقررات این سایت عمل کنن حتمامدیران با اونا برخورد میکنن چون این سایت جایه افراد متخصص هست نه کسایی که فقط قصد گذروندن وقتشون تویه سایت دارن...

من به شخصه واقعا از نظارت مدیران این سایت متشکرم که هر 24 ساعت تویه سایت آنلاین هستن... .
    و تشکر میکنم به خاطر حفظ موقعیت کاربران که نمیذارن کسی بی احترامی به فرد بخصصوصی کنه

بازم از همگی به خاطر رعایت قوانین سایت تشکر میکنم

دوستدار شما امین

5. Mat

Mat عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    با سلام

ضمن تشكر از دوستان گرامي براي راه اندازي اين انجمن كه واقعا جاش خيلي خالي بود...
    برخورد با كاربراني كه قوانين را زير پا مي گذارند لازم هست و باعث قوام و منظم تر شدن انجمن در دراز مدت ميشه. ممكنه بعضي دلخوريها در ابتدا پيش بياد ولي با گذشت زمان تمامي دوستان به مفيد بودن اين قوانين پي خواهند برد.

6. fender

fender Banned

امتیازات:
    +113 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    آقا محبی مرسی از راهنمایتون راسش منم جزو خاطی ها بودم چند مورد و رعایت نکردم به هر حال اینو خوندم از این به بعد رعایت میکنم و تشکر بابت اطلاع رسانی خوب شما....

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)