اخباری از اوضاع ریزن

شروع موضوع توسط Mehrdad Art ‏25/11/12 در انجمن برنامه ریزون Reason

تاپیک اخباری از اوضاع ریزن تالار برنامه ریزون Reason در persian-music.org.

1. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    سلام دوستان با توجه به اینکه ریزن قرار نیست کرک بشه و خبر ازش کمه این تاپیک رو زدم تا کمی از خبرای جدید براتون بگم (نمک رو زخممون بپاشم)

RE وضعیت خوبی داره در حال حاضر داره خیلی خوب پیش میره تعداد کمپانی های تولید کننده این فرمت از پلاگین به سرعت داره زیاد میشه!! کمپانی های معروفی که دارن تولید میکنن این فرمت پلاگین رو : Softube , Rob Popen, Korg, Izotop, Audio Realism, Sonic Charge, Synapse audio, U-he, FXpansion و به طور غافلگیرانه ای Cakewalk!!!

کمپانی هایی که احتمالا به زودی میان یکیش ویوز هست.

بقیه هم با توجه به تماسهایی که کاربرای ریزن گرفتن و باهاشون صحبت کردن که دیگه اسم نمیبرم زیادن مثله NI, ... بیشترشون علاقه نشون دادن ولی مشکلاتی با محدودیت هایی که باید در تولید این پلاگین رعایت کنند دارن و منتظرن پروپلرهد دستشون رو بازتر بذاره. بعضیاشون گفتن برنامه نویس کم داریم و خلاصه احتمالا تویه 2013 تعدادی از این کمپانی های معروف هم از تولید کنندگان RE خواهند بود.

RE هایی که در راهن حدود 35 تا هستن که در مراحل مختلف تولید هستند. بعضیاشون رو اسم میبرم زیاد وقتتون رو نگیرم.
    runciter , G8 Gate, Anansi, Itsy-bitsy, DCAM CrossComp, Uhbik G, Uhbik P, Viking و ...

در حال حاضر همین الان 60 تا پلاگین به این فرمت تویه فروشگاه مخصوصش وجود داره که هر روز بیشتر میشه!
    تا 2013 به 100 نخواهد رسید ولی تویه این 5 و 6 ماه رشد خیلی خوبی داشته تعدادش.

ریزن در نسخه های بعد:
    یک ایده جالب دیگه در مورد ریزن اینه که Mixer Extensions هم به قابلیتهاش اضافه بشه مثل Rack Extensions و در ریزن میکسر SSL اش هم این قابلیت رو داشته باشه!!! اما آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه؟ هیچی معلوم نیست! اینقدر درخواستهای مختلف کاربرای ریزن زیاده برای نسخه ی بعدی که حالا باید منتظر بود و دید چی میشه!

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  2. haD

haD عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    داداش ما نمک که چه عرض شود اسید هم میریزیم رو زخمامون فقط بیا دعا کنیم یکی از خود گذشتگی کنه ریزن 6.5 و واسه عاشقای احل بیت propallerheadکرک کنه ای خدااااااااااا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏20/3/15
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    :-d هههه والا تو اونجایی که من میدونیم ریزن دیگه کرک نمیشه یعنی اگه بخاد اتفاقی بیوفته باید قفل سخت افزاریش شکسته بشه که کمپانی که این قفل رو گذاشته از زمانی که رکورد اومد به پروپلرهد تضمین کرده بود فکر میکنم تا 20 ساله (مطمئن نیستم !!) دیگه کسی نمیتونه اینکارو بکنه و گرنه خیلی ها دنبال کرک کردن این نرم افزار هستند. ولی همه میگن که باید فکری به حال این قفل سخت افزاری کرد.
    اگه اینجوری پیش بره من خودم دیگه موقع ریزن 7 یا 8 اوریجینال میخرم دیگه تحمل این وضع سخته!

باز یک راه دیگه اینه که لااقل پروپلرهد بیاد یک نسخه رایگان از ریزن در اختیار کاربرایی مثه ما قرار بده!
    یه چیز مثه Reason Essential رو رایگان در اختیار کاربرا بذار برای جلب کاربرای بیشتر! مثلا با اومدن ریزن 7 بیاد ریزن 6 رو حالا در حد معقولی با یه سری از امکانات محدود شده به صورت رایگان بیرون بده. به هر حال امکان پلاگین در این حالت اضافه نخواهد شد ولی بازم من خودم اینجوری راضیم. این کارم اگه بخواد بیافته باید کلی ایمیل زده بیش و تویه صفحه رسمی این کمپانی گفته بشه که شاید اون ها هم راضی بشن و ببینن که اینجوی کلی کاربر که حالا به هر دلیلی نمی تونن ریزن رو بخرن رو حفظ میکنن و میتونن روی این افراد به عنوان مشتری های آینده حساب باز کنن. الان استدیو وان این کار رو کرده!!!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏25/11/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    همین حالا هم در ایران نسخه 6.5 اون وجود داره و میشه خرید.
    برای دوستانی که خوب کار میکنند و میتونن هزینه نرم افزار اصلی رو بدن قیمت اون ارزش داره

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  5. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    بله امید جان ولی هر جور حساب میکنم قیمت بالا در میاد دیگه گویا ریزن هم جزء کالا های لوکس حساب میشه ;-) ایشالا یکی دوسال دیگه میشیم کاربر رسمی ولی حالا برای من زوده دوستان دیگه هم که تصمیم با خودشونه!

6. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    البته خرید نرم افزارخهای اوریجینال مزیتهایی هم دارم
    برای مثال من قصد دارم فردا برنامه هلیون سونیک رو سفارش بدم که به قول بهروز پایگان عزیز هرگز کرک نخواهد شد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  7. seka

seka عضو سایت

امتیازات:
    +31 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, reason
    فقط یه سر به youtube بزنین دوستان.دیوانه کننده اس.میکسرش یه دنیا ارزش داره فقط.در مورد ضبط مستقیمشم دیگه چیزی نگم.ریزن 5 در مقابلش شبیه یه بچه کوچیکه.من که فقط کلیپاشو نگا میکنم لذت میبرم.اگه دوست داشته باشین یه کلیپ کوچیکشو براتون آپ میکنم.

8. haD

haD عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خوب هستید؟ببخشید میشه یک مرجع واسه خرید reason 6.5واسم معرفی کنید؟
    ممنون میشم واقعا

9. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +815 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    ریزن حتی اگه کرک نشه...
    باز هم خرید نسخه اورجینالش به صرفه هست...
    به جای خرید چندین میلیون تومن وسایل استودویی و همچنین ساز...
    همه رو میشه با چند صد هزار تومن داشت!

10. haD

haD عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اقا چرا نمک به زخمم میزنی؟ولی واقعا اخرشه من از reson2شروع کردم خودم اما این یه چیزه دیگست
    فدای همه ی کاربر های گل سایت

- - - - - - - - - -

اقا چرا نمک به زخمم میزنی؟ولی واقعا اخرشه من از reson2شروع کردم خودم اما این یه چیزه دیگست

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

من کمی با نظرت مخالفم داداش گلم
    ببین داداش عزیزم توی دنیا کسایی ازreasonاستفاده میکنن که واقعا علاقه مند هستن(البته نرم افزار دلیل بر علاقه نیست)اما در کل کاربر های ریزن محدودن و بهتره در همین حد بمونه .البته نرم افزار های دیگه واقعا عالی هستند ولی در کل من قدرت reason رو مثال زدنی میدونم و به نظر من ارزش پولشو داره چون واقعا باهاش زندگی میکنم.ممنونم که وقتتو بهم دادی داداش گلم.

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز میخواستم یه چیزو یادتون بندازم که خروجی انالوگ(سخت افزار)خیلی بهتر از نرم افزاره اما اگه کسی میخواد فقط با reason کار کنه بهتره دسگاهشو هجهز به یه کارت پردازنده یاdspبکنه تا اینجوری ایراد های نرم افزاری کمتر به چشم بیاد.باز هم ببخشید اگه پیش شما جسارت به سخن کردم.ممنونم از این همه دقتت به reason.

11. haD

haD عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    واقعا افرین اقا کار شما درسته شدید

12. majdodin

majdodin عضو سایت

امتیازات:
    +171 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ableton, reason, StudioOne
    سلام این پچ جدید رو واسه ریزن 6 امتحان کنید احتمالا کار کنه !!احتمالا!6 مگ بیشتر نیست

CHAOS | April 03 2013 | 6 MB

Propellerhead REASON v6.5.3 x86 Alpha Patch-CHAOS

Reason is an integrated music recording and production studio with unlimited audio tracks, million-dollar mixing, and a massive collection of sounds included. Reason comes with all the instruments, effects and mixing tools you need for writing, recording, remixing and producing great-sounding tracks.

With its generous sound bank and intuitive flow, Reason helps you along in the creative process. It is the music making software that keeps you focused on the music and lets you finish that song.

Propellerhead.REASON.v6.5.3…rar (6,72 MB) - uploaded.net

Propellerhead.REASON.v6.5.3.x86.Alpha.Patch-CHAOS.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

Download file Propellerhead.REASON.v6.5.3.x86.Alpha.Patch-CHAOS.rar

RyuShare.com - Free Online Storage

Download Propellerhead REASON x86 Alpha Patch CHAOS rar

Propellerhead REASON v6.5.3 DEMO

http://dl.propellerheads.se/Reason65/Reason_653.zip

- - - - - - - - - -

سلام این پچ جدید رو واسه ریزن 6 امتحان کنید احتمالا کار کنه !!احتمالا!6 مگ بیشتر نیست

CHAOS | April 03 2013 | 6 MB

Propellerhead REASON v6.5.3 x86 Alpha Patch-CHAOS

Reason is an integrated music recording and production studio with unlimited audio tracks, million-dollar mixing, and a massive collection of sounds included. Reason comes with all the instruments, effects and mixing tools you need for writing, recording, remixing and producing great-sounding tracks.

With its generous sound bank and intuitive flow, Reason helps you along in the creative process. It is the music making software that keeps you focused on the music and lets you finish that song.

http://uploaded.net/file/wegbnr1m/Propellerhead.REASON.v6.5.3.x86.Alpha.Patch-CHAOS.rar

http://www.filefactory.com/file/5zhjw0nqv6gv/n/Propellerhead_REASON_v6_5_3_x86_Alpha_Patch-CHAOS_rar

http://rapidgator.net/file/0bde2746ac4e4497b474dcdc5a6e31a4/Propellerhead.REASON.v6.5.3.x86.Alpha.Patch-CHAOS.rar.html

http://ryushare.com/ltgrcf4r6foa/Propellerhead.REASON.v6.5.3.x86.Alpha.Patch-CHAOS.rar

http://ufox.com/soes4ut3y75r

Propellerhead REASON v6.5.3 DEMO

http://dl.propellerheads.se/Reason65/Reason_653.zip

13. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +815 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
  14. ice_vocal

ice_vocal

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason
    راهنمایی میکنید اخرین ورژن ریزن چنده و قیمتش چنده ؟ و از کجا میشه تهیش کرد ؟

15. Ha-MeD

Ha-MeD ice-vocal عضو سایت

شغل :
    مدرس گیتار - و بقیه کارهای موجود در موسیقی
    امتیازات:
    +55 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason
    سلام
    این تاپیک های ریزن فعالیتش کم شده
    سوال هایی هست که منظر میشم تا جوابش و بدست بیارم
    ریزن 8.2 رو میخوام تهیه کنم از خارج از کشور
    به چن دلیل میخوام بخرمش که تو اخبار بود
    از اینکه وی اس تی ها از این به بعد به ریزن به مانند اف ال اضافه میشن ( گویا همچین چیزی هنوز میسر نشده )
    و قابلیت رکورد گرفتن
    سوالم اینه دلم میخواد روی یه نرم افزار موزیک بسازم .. ربزن .. وی اس تی ها خیلی کمک میکنن
    مثلا برای ساخت موزیک شش و هشت از صداهای دف و تمبک و تار و سه تار نمیشه بدرستی استفاده کرد .. وقتی گیگا سمپل های با کیفیت ساز های ایرانی و داره و با ریزن کانکت نمیشه :( آیا تو ورژن آخرش این قابلیت اضافه شده ؟
    رکورد
    اگه بخواد وکال رکورد گرفته بشه : فرضا بدون وی اس تی ها و پلاگین
    چه طور دی اسر کنم ؟ تیون بدم یا ... بله خودش هم چیزهای داره ولی به درد صدا برداری نمیخوره
    این نگاه منه
    داشتم فکر میکردم چقد خوب میشد به جای اینکه این همه دردسر داشته باشیم
    هومن جا بسازیم و رکورد بگیریم و مسترینگ و خلاص

بارگذاری...