احتیاج کمک برای تنظیم

شروع موضوع توسط mahdibibak ‏25/9/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک احتیاج کمک برای تنظیم تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. mahdibibak

mahdibibak

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز

کسی هست که تو کار تنظیم موزیک باشه

من خواننده ام ولی برنامه ای برایمیکس و نویز گیری و .... ندارم

اگه کسی هست خبر بده

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. ali2015

ali2015

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    از کجایی ؟

3. mahdibibak

mahdibibak

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    تهران

4. Arsalan 794

Arsalan 794 عضو سایت

شغل :
    خواننده و آهنگساز
    امتیازات:
    +431 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام . مشکلتون چیه ؟

5. mohammad74

mohammad74

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام دوستان عزیزم من تازه میخوام وارد عرصه خوانندگی وتنظیم بشم بنظرشما باید ازکجا شروع کنم؟؟؟بعدشم اینجا امکانات خیلی خیلی کمه ممنون میشم جواب بدید....

6. justmyiran

justmyiran عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    باسلام حضور همه کاربرای گرامی
    یه صحبت دارم خطاب به همه عشاق موزیک ، امید که به فال نیک بگیرید

متاسفانه خیلی ها در تب خوانندگی و ... هستند به دلایل واهی!
    سبک رپ هم وارد شد و خوانندگی شد چیزی که اگه نباشی افتخاره و تک محصوب میشی!!

متاسفانه همه یه FL نصب میکنن و میشن آهنگساز+به علاوه صدای مسخره ای که دارن(به استثنای بعضی ها) میگن خواننده هم هستیم+با دو لاین چیدن وکال و موزیک هم میشن تنظیم کننده!!!

اونوقت میگن نمیشه رشد کرد!!!
    تو رشد کنی غیر طبیعیه عزیز جان

کار رو به کاردان بسپارید/جهت آشنایی با بخش های متفاوت موسیقی خوبه با همه چی آشنا باشی ولی برای ارائه کار همه چی رو بر عهده نگیر مگه اینکه واقعا سری باشی تو سرا مثل بعضی از بزرگای موسیقی(صرف نظر از سبک و ژانر کار)

به هر حال نکته ای بود که اندک مجال ایجاد شده رو مغتنم شمردم و خواستم صحبتی داشته باشم حضور اساتید

باتشکر از همه دوستان ، اساتید و بزرگان

به امید موفقیت همه
    یاحق

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  7. mohammad rezaa

mohammad rezaa کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +883 / 1 / -0
    کیا با fl اهنگساز شدن؟منظورتون کی بود الان؟کی رشد کنه غیر طبیعه؟

8. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    فکر نمیکنین یه مقدار توهین آمیز نسبت به کسانی که با نرم افزار نام برده ی fl کار میکنند صحبت کردین؟دفعه ی بعد قبل از این که جمع ببندید لطفا خووب رو حرفتون فکر کنید.
    و اما در مورد اینکه یک مقدار گله در مورد هرکی هرکی شدن این هنر دارید به جا و به حق هست.
    ببینین این بحث ها بار ها و بار ها شده و همیشه بی فایده بوده و من پیشنهاد میکنم هر کسی راه خودش رو بره.اونی که درست قدم برداره موفق میشه و اونی هم که غیر اصولی و بیراهه بره دیگه ....
    با تشکر

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  9. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    فقط صرفا جهت اطلاع بعضی ها یاداوری کنم که نرم افزار مهم نیست . قدرت شخصی که با اف ال یا هر نرم افزار دیگه ای کار میکنه مهمه . دوستانی که اینقدر متعصبانه اظهار نظر میکنن و فکر میکنن که در موسیقی حرفی برای گفتن دارن خب چرا کاراشون رو نمیذارن اینجا که بقیه هم با کاراشون اشنا بشن . فقط با صحبت که نمیشه خودمون رو اثبات کنیم . شما الان هر جا برا استخدام بری بنا بر اقتضای اون کار ازت نمونه کار میخوان . دوستانی که فکر میکنن در این زمینه توانایی بالایی دارن حداقل یه نمون کار این جا قرار بدن که هم استفاده کنیم و هم افرادی که نقد میکنن یا گفتگو میکنن بدونن با چه کسی دارن گفتگو میکنن و سطح کار اون طرف چقدر هست .
    ممنون .

10. Mahan.SBD

Mahan.SBD

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام دوست عزیزم،بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم

11. میلاد صامت

میلاد صامت

شغل :
    صدابردار
    امتیازات:
    +53 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, reason
    سلام من فکر نمیکنم حدف دوست خوبمون توهین بوده باشه... به نظر شخص من اینا کاملا" درست هست ... اون بنده خدا لوپ مطلبو گفت... مخصوصا" اونجایی که فرمودند((( اونوقت میگن نمیشه رشد کرد!!! ))) آفرین که اینقدر با شهامت حرفشو زد

12. justmyiran

justmyiran عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    1- بازم میگم حضور دوستان ، اساتید ، کاربران و بزرگواران سلام

2- من ادعایی نسبت به آهنگسازی و ... ندارم که بخوام نمونه کار بدم.ضمنا اشاره کردم که به طور کلی مطلب رو عرض کردم ولی چه متین گفت آن خوش سخن که : "حرف رو بنداز روی زمین ، صاحبش بلندش میکنه ... آره دیگه..."

3- گذاشتن علامت "+" بین بخش های اون پست حاکی از پیوستگی کلی یک و نیم خط با هم بود پس جدا نخونید که "شدیداً در گمراهی آشکاری هستید" یعنی این رو همشو با هم بخونید :متاسفانه همه یه FL نصب میکنن و میشن آهنگساز+به علاوه صدای مسخره ای که دارن(به استثنای بعضی ها) میگن خواننده هم هستیم+با دو لاین چیدن وکال و موزیک هم میشن تنظیم کننده!!!
    حکما حرفه ای ها متوجه عرض بنده هستند!

4- حالا هم که به اینجای بحث رسیدیم باید عرض کنم که با عرض معذرت از حضرات FLی گرامی خودتون هم میدونید که FL اونقدرا هم حرفه ای نیست ، که کاربرانش گواهی بر این مدعا هستند(کاربر حرفه ای در این زمینه موجود نیست/والسلام) که نفی این مطلب خط بطلانی هست بر علم عزیزی که اظهار نظر بفرماید از حیث تعصب و در باب حاضر !!!

5- با آرزوی موفقیت همه دوستان و اساتید/یاحق

13. میلاد صامت

میلاد صامت

شغل :
    صدابردار
    امتیازات:
    +53 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, reason
    fl studio توی نون خریدن شاید حرفه ای نباشه ولی اگه پک اصلیه همین نرم افزارو تهیه کنی میبینی مورد تایید کیا هست... مطمءنم اکثر کارهایی که در طول روز به گوشت میرسه با fl studio تنظیم و pro tools یا cubase میکس شده... همه چیز حرفه ای هست ولی ما بلد نیستیم باهاش حرفه ای کار کنیم. حالا من در خدمتم اگه بتونم کمکتون کنم ...

14. justmyiran

justmyiran عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    ای بابا !!!
    بجای لپ مطلب میرید روی گونه هاش ...

ضمنا همون روزمره ای رو که می فرمایید ، بنده به : سیروان خسروی – زانیار خسروی – فرزاد فرزین – مهدی یراحی – بهنام صفوی – حامد زمانی و از این دست خواننده های تاپ گوش میدم که هیچکدوم از این نرم افزار در کارهاشون بصورت پایه ، بهره ای نمی برند!!که بعیده غیر پایه هم بهره ببرند.

شما چی گوش میدید که خوانندگانش از این نرم افزار بهره می برند؟؟؟
    FL رو هم در باب آهنگسازی عرض کردم و نه در باب تنظیم

یاحق

آخرین ویرایش: ‏26/9/14
  15. mohammad rezaa

امتیازات:
    +883 / 1 / -0
    اخه دوست من برادر من عزیز من کی گفته این ها نرم افزار اهنگسازی هستن؟از کی شنیدی؟مگه اهنگسازی بچه بازیه؟شما که در باب اهنگسازی صحبت کردین دیگه چرا اسم نرم افزار ها رو میاری.من تاحالا فضای fl هم ندیدم .اما قطعا مثله بقیه هست دیگه.چی باعث شده فکر کنب با نرم افزار اهنگسازی میکنن؟

16. mohammad rezaa

امتیازات:
    +883 / 1 / -0
    کسی که با نرم افزار کار میکنه باید اهنگسازیو بدونه.اینا که خودشون بهت اهنگ نمیدن که.همه دنیا از نرم افزار ها استفاده میکنن

17. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    عجب....
    بنده به شخصه از بعضی به ظاهر موسیقیدانان عذرخواهی میکنم که از نرم افزار های غیر حرفه ای استفاده میکنیم.انشالا کارهای شما رو با نمر افزار های حرفه ای بشنویم و لذت ببریم

18. behruz_godrat

behruz_godrat عضو سایت

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    توصیه ام اینه برای شروع با اف ال کار کنید بعد از آشنایی با daw به برنامه حرفه ای تر مثل کیوبیس یا پروتولس مهاجرت کنید
    اگه اول کاری برید سراغ کیوبیس همینطور مبهوت خواهید موند بنده برای یادگیری کامل اف ال توسط استادم 4 ماه وقت گذاشتم اما برای عادت کردن به محیط کیوبیس 6 ماه طول کشید مابقی هم که بماند مثال روندن نیسان و 18 چرخ هستش.محیط کاربری اف ال برای آهنگسازی راحتره اما کارهایی که با کیوبیس ایجاد میشن خیلی قویتر و خروجی و میکس و مسترینگ با کیوبیس بسیار حرفه ای تر هستش.بنده یکسال با اف ال 10 و11 کار کردم که ضعفهای زیادی داشت اما تو کیوبیس ضعفی ندیدم
    با تشکر

19. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    فکر نمیکنید اون ضعف از جای دیگه ای بوده و از نرم افزار نبوده؟
    بنده سازنده ی نرم افزار خاصی نیستم اما فقط میخوام اثبات کنم کسانی که میخوان ضعف خودشون رو بپوشونند تقصیرها رو میزارن گردن یک نرم افزار یا هر چیز دیگه.
    اصلا بزارید با مثال براتون توضیح بدم.
    به نظر شما اصل رقابت در دنیای امروز چیه؟اصل رقابت بر سر جذب مشتری و مخاطب هست.پس تولید محصول خووب توام با فکر و اندیشه نتیجه اش میشه کاربر پسند بودن و جذب شدن هرچه بیشتر به سمت اون محصول.
    حالا نمیدونم شاید من دروغ میگم اما من اکثر استدیوهایی که پا گذاشتم و سبکشون به اصطلاح خودشون رپ بود نود درصدشون از نرم افزار کیوبیس یا نوندو استفاده میکردن.
    ا این گذشته بزارید یک نمونه ی کوچکی از برتری های اف ال نسبت به سایر نرم افزارهارو براتون مثال بزنم.
    من تو هیچ نرم افزاری جز اف ال استدیو با خیال راحت تر نتونستم وی اس تی و پلاگین هام و لود کنم.
    شاید خیلیها پیش خودشون بگن که محمد ادهمی فقط دنبال بحث و حاشیه هست اما کسی نمیاد بگه که محمد ادهمی دنبال اینه که ثابت کنه زمان شوپنهاور و امثال ایشون نه اف ال بوده و نه نرم اقزار دیگه ای،بلکه اون ذهن باز و خلاق و علمی بوده که پشت تک تک نت های نوشته شده بوده.
    بخدا اگه سازنده ی اف ال بدونه تو کشور ما تفکر غلط عده ای زحماتش رو زیر سوال میبره عمرا حتی نسخه ی دموش رو هم در اختیار ما بزاره.
    البته بدی ما ایرانی ها اینه که چون متاسفانه همیشه همه چیز برامون حاضر کرده بوده میخوایم ضعف دانش خودمون رو گردن چیزهای دیگه بندازیم.اگه مثل غرب نظم داشیم و مجبو بودیم بابت هر نرم افزار چندین دلار هزینه پرداخت کنیم دیگه کم بودن دانش خودمون رو گردن نرم افزار نمی انداختیم.

موفق باشید

20. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    بحث های تکراری و کاملا پوچ که هیچ وقت به جایی نمیرسه.
    انرژی خودتون رو برای یادگیری و پیشرفت صرف کنید دوستان نه بحث در مورد حرفه ای بودن نرم افزار !!!!!!

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)