اجزا لازم براي ضبط وتنظيم دريك home studio

شروع موضوع توسط nafas ‏17/12/10 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک اجزا لازم براي ضبط وتنظيم دريك home studio تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. nafas

nafas

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با درود.من مي خوام يه استوديو راه اندازي كنم guitarميزنم كيبورد korg pa50دارم ضبط وكال و تنظيم وغيره.محل مورد نظرم برا اينكار رو دارم ميسازم البته يه ساختمون عاديه با فضاي 30-40متر ميتونم از زيرزمين يا طبقه دوم استفاده كنم هزينه اكوستيك كردنو ندارم البته نميخام هزينه كنم جون من يكي دو سال ديكه نقل مكان ميكنم از اينجا فقط ميخام تو اين 2ساله وقتو از دس ندم تا 2ميليون هم ميتونم برا قطعات لازم استوديو هزينه كنم با اين شرايط شما هم در مورد اينكه ساختمونه جطورساخته بشه كه برا اينكار مفيدتر باشه هم اينكه من جه كارت صدا ميكرفن وهدفن وغيره اي بيشنهاد ميكنيد با توجه به اينكه من كيفيت كار برام خيلي مهمه و دوس دارم جيزي بخرم كه بعدان در استوديوي اصلي وكاملا حرفه ايم كاربرد داشته باشه از لحاظ هزينه اي مشكلي ندارم فقط نميخام اينجا كه موقتيس هزينه هاي اكوستيكي بكنم

2. tahmoures_hunte

tahmoures_hunte عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام

شما ميگين كه خيلي كيفيت براتون مهمه ، بدون آكوستيك هم ميشه ركورد گرفت ، اما اگه حرفه اي ميخواين حتما آكوستيك مورد نياز هست

منم شرايط شما رو دارم ، 2سال ديگه نقل مكان داريم.

سعي كنين به مساله آكوستيك فكر كنين ، اما اگر نميخواين با بودجه شما سيستم توپي ميشه گرفت

3. tahmoures_hunte

tahmoures_hunte عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سيستم پيشنهادي من با بودجه 2ميليون:

ميكروفن : Rode k2 با قيمت 680

كارت صدا: Firewire Solo با قيمت 285

مانيتورينگ: studiphile BX-8 با قيمت 650

اگه آهنگسازي هم ميكنين ميتونم بهتون ميدي كنترلر هم پيشنهاد بدم.

4. inferno

inferno مدیر تالار / مترجم تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    اگه می خواید چیزی بخرید که عوض نکنید شرایط فرق می کنه.

توی بخش های سایت باید بگردی. بحث های زیادی شده و سلیقه های متفاوتی هم وجود داره و هر هنرمندی یه چیزی رو می پسنده . پس خودت باید انتخاب کنی. واسه ی هر قطعه تاپیک مخصوصش هست.

چیزایی رو که مطمئنم رو میگم

مثلا من اگه بخوام مایک بگیرم nt2a می گیرم. شاید یکی بیاد بگه مایکی ام-آودیو چیزای بهتری هستند.

و فکر کنم اکثرا بچه های اینجا مانیتور HS-80 yamaha رو دوست دارن. خودت چک کن ببین خوشت میاد یا نه.

کارت صدا هم گزینه های متفاوتی داره که من هنوز به یقین نرسیدم. بگرد متوجه می شی.

چیزای غیرضروری رو حذف کن.. بجاش چیزای خوب بگیر تا پشیمون نشی.

5. nafas

nafas

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از همه تون

بارگذاری...