اجرای کیتارو در ایران - علی اخوان جمشیدی

شروع موضوع توسط akhavan ‏31/8/14 در انجمن اخبار و تازه ها

تاپیک اجرای کیتارو در ایران - علی اخوان جمشیدی تالار اخبار و تازه ها در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: «کیتارو» موسیقیدان شهیر ژاپنی و خالق اثر فراموش نشدنی موسیقی متن مستند «جاده ابریشم» همراه با ارکستر سمفونیک تهران، در ایران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
    {username}-{filename} {username}-{filename}
    به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، پس از چند سال که صحبت از حضور و اجرای کیتارو در ایران بود و هر سری نیز به دلایلی این اتفاق لغو می‌شد، بالاخره این هنرمند جهانی اواخر مهرماه سال جاری به تهران سفر می‌کند و همراه با ارکستر سمفونیک تهران در سالن وزارت کشور به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

کنسرت کیتارو، تاریخ‌های بیست و سوم و بیست و چهارم مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد و در این برنامه قطعات به‌یادماندنی از این هنرمند که بار‌ها از رادیو و تلویزیون ایران نیز پخش و شنیده شده است، اجرا می‌شود.

این هنرمد ژاپنی تاکنون قطعات خاطره انگیز و محبوب بسیاری را خلق کرده که از جمله آن‌ها ساخت موسیقی مجموعه تلویزیونی مستند «جاده ابریشم» است، نمایش این مستند و انتشار آلبوم آن، موجی از شهرت و محبوبیت بین المللی را برای او به همراه آورد که در ‌‌نهایت به بردن جایزه گرمی و گلدن گلوب و ساخت موسیقی فیلم «بهشت و زمین» برای الیور استون منجر می‌شود، وی تاکنون ۳۰ آلبوم منتشر کرده که بسیاری از آن‌ها جزو پرفروش‌ترین‌ها بوده‌اند. برای مثال از آلبوم «روشنی یک روح» تاکنون فقط در آمریکا حدود دو میلیون نسخه به فروش رفته است.

موفقیت‌ها و شهرت جهانی کیتارو باعث شد تا او سفرهای خود را به سراسر جهان آغاز کند و به دنبال آن، شش آلبوم قبلی خود را با نام‌های «سفر کیهانی» (Astral voyage)، «داستان کامل ماه» (Full moon story)، «هزاران سال» (Millennia)، «هند» (India)، «ابر نقره‌ای» (silver cloud) و «آسیا» (Asia) کامل‌تر و آلبوم جدیدی نیز با عنوان «به سوی غرب» (Towards the west) منتشر کرد.

موسیقی ایرانیان امیدوار است این کنسرت طبق برنامه ریزی انجام شده و بدون هیچ مشکلی، این بار برگزار شود تا هنردوستان ایرانی از کنسرت «کیتارو» ‌‌نهایت لذت را ببرند.

منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir
    Kitaro | Domo Music Group
    {username}-{filename}
    پ.ن :
    ساعت اجرا ۲۱
    در تاریخ ۲۳ و ۲۴ مهرماه هست
    بهای بلیط از ۸۰ تا ۱۹۵ هزار تومان هست
    برای خرید بلیط از تهران تیکت اقدام بفرمایید
    تهران تیکت - صفحه اصلی

من ۴ سال پیش کنسرت ایشون رو در سنگاپور دیدم کارشون عالی هست . من دیدن این اجرا رو خیلی پیشنهاد میکنم.

کنسرت ژان میشل ژار در جزیره کیش .
    ژان میشل ژار یکی از معروف ترین موسیقیدان های جهان که به واسطه آهنگ هایش هواداران بسیاری هم در ایران دارد از سوی وزارت ارشاد به ایران دعوت شده است. او پسر موریس ژار اسطوره موسیقی جهان و صاحب موسیقی متن فیلم محمد رسول الله است.
    {username}-{filename}

مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرد: با ژان میشل ژار صحبت‌هایی کرده‌ایم و قرار است او قطعه‌ای را با نام «خلیج فارس» در جزیره کیش اجرا کند و قطعه پدرش را که همان «محمد رسول‌الله» است به روی صحنه ببرد. این برنامه همچنان پابرجاست، البته باید بگویم تمایلی به دعوت از هنرمندان پاپ غربی نداریم و معمولا از موسیقی کلاسیک و جدی استقبال می‌کنیم.

فایل های ضمیمه:

• خوشم اومد خوشم اومد x 12
  2. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    خوب جناب آقای مدیر کل ارشاد باید به عرضتون برسونم نیازی نیست خودتون رو به زحمت بی اندازید برای دعوت از هنرمندان پاپ غربی-چون چندان اهمیتی براشون نداره دعوت کردن یا نکردن شما.
    واقعا آدم خندش میگیره.طوری صحبت کردن که هرکی ندونه فکر میکنه الان صف کشیدن.:meh-56:

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  3. hooman 61

hooman 61

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    متاسفانه تمام بلیطهای قسمت جلو سالن قابل خرید نبود....بازهم فکر کنم آقایون زرنگ گذاشتن بازار سیاه قیمت خون پدرشون بفروشن

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. akhavan

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    اجرای کیتارو در ایران - علی اخوان جمشیدی-4 اجرای کیتارو در ایران - علی اخوان جمشیدی-4 اجرای کیتارو در ایران - علی اخوان جمشیدی-4 اجرای کیتارو در ایران - علی اخوان جمشیدی-4 اجرای کیتارو در ایران - علی اخوان جمشیدی-4

آخرین ویرایش: ‏15/10/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. hooman 61

hooman 61

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    کنسرت عالی بودش فقط چندتا نکته ناراحت کننده بود
    1 - ملت بی شعور ایران (بلا نسبت 30% آدم)= هر چی گفتن با فلاش روشن عکس برداری نکنین و فیلم نگیرین بشتر حضار این کارو کردن
    2 - من پنجشنبه اونجا بودم دعوا هم شد خداروشکر کیتارو و گروهش فکر کنم ندیدن جریانو
    3 - ارکست سمفونیک عزیز کشورمون که نتونستن هماهنگی لازم رو داشته باشن که کیتارو از ویالونیست تا گیتار باس و درام و حتی کیبورد رو با خودش آورده بود
    4 - خنده دارترین نکته که کسایی که تو کنسرت بودن شاید متوجه شدن از اهنگ 2 به بعد عده ای که تعدادشون کم نبود پاشدن از سالن رفتن (تا قبل از اجرا اصلا نمیدونستن کیتارو زنه یا مرد)
    و البته از سالن درب و داغون هم نمیشه به راحتی گذشت
    ولی اجرای کیتارو عالی بود و خاطره انگیز

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  6. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    مرسی از توضیحتون. ممنون می شم بفرمایید چه قطعاتی اجرا شد؟ صدابرداری در سطح متوسط قرار دشت؟ارژمان سازها چی بود؟ نوازنده ها کیا بودن؟ اگر بروشوری از کنسرت دارید بسیار خوب می شه تصورش رو اینجا قرار بدید.متاسفانه به خاطر 2 دقیقه تاخیر بعد از رزو کردن بلیت رو از دست دادم و هیچ جایگاهی برای دو نفر باقی نمونده بود! در بازار سیاه هم بلیت رو تا 700 هزار تومان می فروختن و حالا که می فرمایید عده ای سالن رو ترک کردن نشان از موسیق وکال محور و خواننده سالار و البته عدم درک عام و خواص از موسیقی new age و Ambient داره

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  7. hooman 61

hooman 61

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    والا دوست عزیز بروشوری به ما ندادن در کنسرت
    سازهای ارکست همه بودن ولی سینت مخصوص خودش رو کیتارو آورده بود + بلزی که تو اهنگ جاده ابریشم استفاده کرد
    نوازنده هاشو معرفی کرد اسمشون یادم نموند ولی فکر کنم خانم ویالونیستش که سولیست بود و گیتار باس روس بودن یک خانم ژاپنی هم کیبوردیست همراه بود و رهبر گروهش که کیبورد میزد و درامرش هم امریکایی بودن فکر کنم
    تا اونجا که یادمه
    جاده ابریشم یا همون سیلک رود - کاراوانساری - مون دنس - از د ویند بلوی - پسیج اف لایف - استرلا(اجراش خدا بود) - کویی و دیگه یادم نیست
    ولی نگران نباش فیلم برداری جالبی با 4 تا دوربین انجام شد فکر کنم به صورت دی وی دی یا اقایون برگزار کننده یا خود کیتارو بده بیرون

آخرین ویرایش: ‏23/10/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 3
  8. akhavan

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
  9. hooman 61

hooman 61

امتیازات:
    +47 / 0 / -0

دوست عزیز همونطوری که پیش بینی کرده بودم شد....امروز برام اس ام اس اومد که دی وی دی کنسرت تهران کیتارو برای فروش آماده شده و میشه از سایت تهران تیکت خرید
    دیدم شما علاقه مندی گفتم خبرت بکنم

10. hooman 61

hooman 61

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    دوست عزیز همونطوری که پیش بینی کرده بودم شد....امروز برام اس ام اس اومد که دی وی دی کنسرت تهران کیتارو برای فروش آماده شده و میشه از سایت تهران تیکت خرید
    دیدم شما علاقه مندی گفتم خبرت بکنم

11. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    جالبه که این به سرعت این موضوع انجام شده،بسیار عالی

12. hooman 61

hooman 61

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    کاملا از سبک فیلم برداری و دوربین ها میشد اینو فهمید
    بالاخره اون دوست عزیزی که آقای کیتارو اورد ایران با 6000 فروش بلیط راضی نشده و چند میلیونی دیگه لازم داره

13. hooman 61

hooman 61

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    قیمتش هم 10000 تومان و با پست بیاد دم در خونه میشه 17000 تومان

14. hadi_le

hadi_le

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام کسی موفق شد دی وی دی پیش فروش شده کیتارو بخره برای من هنوز بعد از دو ماه هیچ خبری نشده

15. celtic

celtic

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام دوستان

من هم دی وی دی کنسرت رو سفارش دادم (همون زمان که اس ام اس اومد 2تا دی وی دی به همراه پشت صحنه)
    ولی تا امروز به تاریخ 29 دی هنوز خبری نیست. سایت "تهران تیکت" هم قالب عوض کرده و حساب کاربری که من ایجاد کرده بودم ظاهرا پاک شده است !!! صفحه ای با عنوان فروش محصولات هم نداره ، فکر کنم باید تلفنی پیگیر باشیم

دیدن اجرای کنسرت تجربه فوق العاده ای برای من بود ، امیدوارم بیشترش کنند :happy-43:

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - اجرای کیتارو در
  1. pe32_64
    پاسخ ها:
    2
    نمایش ها:
    864
  2. Smpasha
    پاسخ ها:
    8
    نمایش ها:
    116
  3. M A 30
    پاسخ ها:
    9
    نمایش ها:
    212
  4. 1HOSEIN1
    پاسخ ها:
    2
    نمایش ها:
    147
  5. Hamedinteri
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    122
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)