اجرای صدا های kmp در نرم افزار های آهنگسازی

david_hassani

عضو سایت
15/3/18
17
0
1
32
سلام خدمت دوستان هنرمند

عزیزان من دنبال روشی هستم که بتونم فایل های kmp رو روی نرم افزارهای آهنگسازی مثل اف ال استودیو یا کیوبیس اجرا کنم یا به کنتاکت تبدیل کنم اگه روشی هست که بتونه کار منو راه بندازه یا هر راهنمایی و دانشی در این زمینه دارید ممنون میشم بگید و کمک کنید ، با تشکر

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,744
113
ورژن قدیمی AWAVE می‌تونست سمپل‌های Triton رو به Akai یاWav کنورت بکنه. بد میشد اون هارو توی Kontakt باز کرد. خودم این کار رو نکردم ولی توئ Korg Forums چند دفعه این رو خوندم.

david_hassani

عضو سایت
15/3/18
17
0
1
32
ورژن قدیمی AWAVE می‌تونست سمپل‌های Triton رو به Akai یاWav کنورت بکنه. بد میشد اون هارو توی Kontakt باز کرد. خودم این کار رو نکردم ولی توئ Korg Forums چند دفعه این رو خوندم.
یعنی KMP ها رو میشه تو کنتاکت باز کرد ؟

david_hassani

عضو سایت
15/3/18
17
0
1
32
نه. برای همین یک converter مثل Awave لازم داری تا kmp رو به یک فرمت که Kontakt ساپورت میکنه کنورت کنه.
خیلی ممنون تشکر از راهنمایی شما ، صدا های KMP رو کجا میتونم گیر بیارم ؟ اگه سایتی هست یا خودتون دارید ممنون میشم بهم بگید و اینم راهنمایی کنید ، سپاس

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,744
113
خیلی ممنون تشکر از راهنمایی شما ، صدا های KMP رو کجا میتونم گیر بیارم ؟ اگه سایتی هست یا خودتون دارید ممنون میشم بهم بگید و اینم راهنمایی کنید ، سپاس
سمپل پک هارو که همیشه توی Amazon و E-Bay فروختن، ولی الان دیگه این کار‌ها لازم نیست، چون Korg سافتور سمپلر خودش رو با همهٔ صداهای Triton میفرشه. من سمپل پک هارو نداشتم چون خود Triton Studio رو داشتم اون سالها. برای همین خبر ندارم.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

david_hassani

عضو سایت
15/3/18
17
0
1
32
سمپل پک هارو که همیشه توی Amazon و E-Bay فروختن، ولی الان دیگه این کار‌ها لازم نیست، چون Korg سافتور سمپلر خودش رو با همهٔ صداهای Triton میفرشه. من سمپل پک هارو نداشتم چون خود Triton Studio رو داشتم اون سالها. برای همین خبر ندارم.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
خیلی ممنون و تشکر بابت راهنمایی ، یه سوال دیگه من الان نکسوس 3 رو روی سیستم نصب میکنم بانک هاش رو هم بهش معرفی میکنم شناسایی نمیکنه ، ویندوزم 7 هست