اجرای زنده با اف ال یا ابلتون لایو

20/1/16
280
191
43
36
تبریز
با سلام.
این سوال بنده رو بهعنوان اینکه کدوم آهنگساز با چی کار میکنه یا کدوم بهتره قاطی نکنید!!!:finger-54:

من با برنامه اف ال شروع به کار کردم و در سایتهای ایرانی و خارجی خوندم که ابلتون برای کارهای زنده بهتره!!! بنظر دوستان آیا ارزش کوچ به اف ال رو داره یا با همین اف ال همدر همون حد میتونم کارمو ادامه بدم؟
با علم به اینکه میدونم تقریبا خروجی برنامه ها 99 درصد مشابه هستن.
منظورم اینه برای سبک الکترونیک و اجرای زنده با داو آیا به مشکلی با اف ال میخورم یا ابلتون رو شروع کنم؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
نه کاملا هم کار خوبیه!...;):thumbsup:
اسم این برنامه لایو هست و برای کار لایو ساخته شده...
یکی از دلایلی که من حدود7 ساله به ایبلتون کوچ کردم همینه
چون تمامی لاین هارو زنده رکورد میکنم...هم میدی هم اودیو...;)
درنتیجه اف ال در این مورد خاص میتونه مناسب نباشه...:geek:
بازم صاحب اختیار خودتی...;)

20/1/16
280
191
43
36
تبریز
نه کاملا هم کار خوبیه!...;):thumbsup:
اسم این برنامه لایو هست و برای کار لایو ساخته شده...
یکی از دلایلی که من حدود7 ساله به ایبلتون کوچ کردم همینه
چون تمامی لاین هارو زنده رکورد میکنم...هم میدی هم اودیو...;)
درنتیجه اف ال در این مورد خاص میتونه مناسب نباشه...:geek:
بازم صاحب اختیار خودتی...;)
ممنونم جناب سهیل . همیشه پاسخ میدین به سوالام . منبع یادگیری به غیر از وب سایت خودشون سراغ دارین ؟
و یه سوال دیگه هم اینکه یا من بلد نیستم یا حس میکنم صداسازی تو اف ال راحت تر و دستت بازتره تا ابلتون.درسته؟

• عالیه!
واکنش‌ها: Soheil Monfared

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
خواهش میکنم...کاری نکردم...;)
منبع یادگیری که یوتیوب هست برای اموزش های انگلیسی...
برای فارسی هم یکی از کاربران همین فروم هست که اموزش های فارسی تهیه میکنه...
– DJ/Prodcuer/Ableton trainer
این وبسایتشه که امیدوارم ***سانسور نشه... ادرس سایتش..!! :|
(سانسورش کن بابا! خخخ )
:D
یه راه اخری هم هست اونم خرید کتاب اموزش ایبلتون لایو از جناب داریوش فرسایی هستش!...
;)

راجب صدا سازی هم اگه منظورت صدا سازی با سینت ها باشه...فک نمیکنم فرقی بینشون باشه
با این حساب که خیلی ساله دارم از دوتاشون استفاده میکنم من که تفاوتی توی پروسه ی کار ندیدم....
اما ایبلتون فضاش سوعدیه و اف ال هندی! ینی وقتی اف الو باز میکنی تصویری که بهت میده یه استودویو تو زیرزمینای هنده که طرف اف ال ریخته داره استفاده میکنه! :D
برعکسش ایبلتون وقتی بازش میکنی انگار تو یه استودیو ی های تک تو سوعد نشستی و داری کار میکنی و ویو ی شهرهم از پنجره ی پشت مانیتور زیره پاته!!خخخ :D

اما جدا از شوخی بازم سلیقیه اییه انتخاب داو...;)

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
10/4/10
296
405
63
خواهش میکنم...کاری نکردم...;)
منبع یادگیری که یوتیوب هست برای اموزش های انگلیسی...
برای فارسی هم یکی از کاربران همین فروم هست که اموزش های فارسی تهیه میکنه... – DJ/Prodcuer/Ableton trainer
این وبسایتشه که امیدوارم ***سانسور نشه... ادرس سایتش..!! :|
(سانسورش کن بابا! خخخ )
:D
یه راه اخری هم هست اونم خرید کتاب اموزش ایبلتون لایو از جناب داریوش فرسایی هستش!...
;)

راجب صدا سازی هم اگه منظورت صدا سازی با سینت ها باشه...فک نمیکنم فرقی بینشون باشه
با این حساب که خیلی ساله دارم از دوتاشون استفاده میکنم من که تفاوتی توی پروسه ی کار ندیدم....
اما ایبلتون فضاش سوعدیه و اف ال هندی! ینی وقتی اف الو باز میکنی تصویری که بهت میده یه استودویو تو زیرزمینای هنده که اف ال ریخته داره استفاده میکنه! :D
برعکسش ایبلتون وقتی بازش میکنی انگار تو یه استودیو ی های تک تو سوعد نشستی و داری کارم میکنی و ویو ی شهرهم از پنجره ی پشت مانیتور زیره پاته!!خخخ :D

اما جدا از شوخی بازم سلیقیه اییه انتخاب داو...;)
مثالت من رو کشت سهیل (هند و سوئد):smile::smile::smile:

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
  • عالیه!
واکنش‌ها: Mehdikhodaei و Soheil Monfared

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
بله منظورم سینت ها هستن که توی اف ال پیش فرض زیاد داره ولی تو ابلتون گمونم باید نصب کنم جداگانه .
ایبلتون تمام سینت های مورد نیاز رو داره همراه خودش از ورژنای جدیدش اطلاعی ندارم..
ولی ورژن 8 که من باهاش کار میکنم تمتم سینت های مورد نیاز رو توی پلاگین های بومی خودش داره...
سینت ها و سمپلر ها و...
+ همچنین یه پکیجی برای ایبلتون لایو هست بنام Max For Live که تو اون خیلی پلاگین های متنوع تر هست که باید جداگانه دانلود یا تهیه بشه و روی لایوت نصب بشه...;)

اما اگه از چنتا پلاگین شرکتیی که دم دستیت هستن بیشتر استفاده میکنی مثل اسپایر یا نکسوز و مسیو...
میتن جداگون نصبشون کنی و استفاده کنی و لذت ببری...;)

20/1/16
280
191
43
36
تبریز
ایبلتون تمام سینت های مورد نیاز رو داره همراه خودش از ورژنای جدیدش اطلاعی ندارم..
ولی ورژن 8 که من باهاش کار میکنم تمتم سینت های مورد نیاز رو توی پلاگین های بومی خودش داره...
سینت ها و سمپلر ها و...
+ همچنین یه پکیجی برای ایبلتون لایو هست بنام Max For Live که تو اون خیلی پلاگین های متنوع تر هست که باید جداگانه دانلود یا تهیه بشه و روی لایوت نصب بشه...;)

اما اگه از چنتا پلاگین شرکتیی که دم دستیت هستن بیشتر استفاده میکنی مثل اسپایر یا نکسوز و مسیو...
میتن جداگون نصبشون کنی و استفاده کنی و لذت ببری...;)
من نسخه ده رو دارم که همین مکس لایو رو دیدم . امیدم به امنیسفر بودکه سیستمم نکشید . میرم سراغ نکسوز ..... ممنون از راهنماییت

• عالیه!

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
Max For Live همراهش بود وقتی نصبش کردی؟
اگه اره بعدا ادرس لینکی که ازش ایبلتونت رو دانلود کردی برام پیغام خصوصیش کن...مرسی...
اگه مکس فور لایوم همراهش هست
منم از همون لینک ورژن جدیدی که داری رو دانلود کنم و در کنار 8 ازش استفاده کنم...;)

20/1/16
280
191
43
36
تبریز
Max For Live همراهش بود وقتی نصبش کردی؟
اگه اره بعدا ادرس لینکی که ازش ایبلتونت رو دانلود کردی برام پیغام خصوصیش کن...مرسی...
اگه مکس فور لایوم همراهش هست
منم از همون لینک ورژن جدیدی که داری رو دانلود کنم و در کنار 8 ازش استفاده کنم...;)
سلام.اگر منظورتون پک هاش هست که نه . لینک داده به سایت خودش رایگان میده . من نرم افزار رو از این سایت
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

دانلود کردم و اینم عکس قسمت مکس لایو.
اگر منظورت پک هاش نیست البته123.png

• هاها

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
اها..
ممنون..بابت لینک...;)

ینی الان وقتی مثلا پلاگین

DS Kick.amxd
باز میکنی باز میشه؟ ;)

پس ینی مکس فور لایو همراهش بوده
که یک گیگ شده؟!..
و اینجا این لیستو به تو نشون داده تو برنامه... ;)

20/1/16
280
191
43
36
تبریز
اها..
ممنون..بابت لینک...;)

ینی الان وقتی مثلا پلاگین

DS Kick.amxd
باز میکنی باز میشه؟ ;)

پس ینی مکس فور لایو همراهش بوده
که یک گیگ شده؟!..
و اینجا این لیستو به تو نشون داده تو برنامه... ;)
بله دوست من . بله دوست من تمام گزینه هایی که برای مکس فور لایو هستن کار میکنن و بعلاوه اونها میشه از سایتش پک های دیگه ای هم برداشت و گمونم همین دلیل ظرفیتش باشه.

• هاها