اتومیشن رو کل ریتم

سلام عزیزان یه سوال داشتم:smile (7):
چطور میشه رو کل ریتمی که چیدیم مثه kik , clap , snare و.... رو همشون یه اتو میشن بندازیم. که مثلا در اول آهنگ همه این ساز ها با هم با یه اتومیشن زیاد شن؟؟؟؟
امکانش هست که با یه اتومیشن فقط ریتمی رو که شامل چندین درام مختلفه رو یهو صداش رو زیاد کرد طوری که بیس ها وآرپیژ هام صداش ثابت بمونه؟؟؟؟؟
نمیخوام فقط رو کیک یا یا اسنر باشه میخوام رویه همشون یه اتومیشن باشه آیا امکانش هست؟؟؟؟
اگه امکانش هست یه توضیحی میدید؟؟؟؟؟
مرسی............:smile (70):

سلام
من خودم برا این کار دونته دونه هر کدوم از درام ها رو افکت میدادم
یا اگه هر کدوم لازم نبود افکت خاص خودشو داشته باشه همه رو رو یه کانال میذاشتم تا راحت تر با یه کانال همه رو تغییر بدم
اینم راحیه
البته شاید به نظر خودتم رسیده باشه:smile (42):

MFF

30/12/09
117
12
18
بله امکان داره،
در FL در یکی‌ از سلات‌های میکسر پلاگین ‌های مختلفی‌ می‌شه گذاشت که در fl به آنها internal controller گفته می‌شه،
کار internaal controller‌ها این هستش که مثل یک میدی کنترللر که شما میتونی با چرخوندن هرکدوم از ناب‌ها که پارامتر‌ها رو در برنامهٔ شما کنترل می‌کنن با چرخوندن نابهاش تغییرات لازم رو انجام بدی،پس اگر شما بتونی‌ کانال‌هایی‌ رو که می‌خوای تغییرشون بدی به هر کدوم از این ناب‌ها لینک کنی‌ میتونی‌ با دادن اتمشن به اون کنترللر ( که بهش soft knob یا همون ناب نرم افزاری گفته می‌شه)اتومیشن رو به تمام کانال‌ها همزمان آتومیشن بدی.
هر کدوم از این‌ها که گفتم خودش خیلی‌ ساده هستش، ولی‌ در تئوری خیلی‌ پیچیده به نظر میاد، اگر مشکلی‌ داری یا مفهوم نیستش بگو که کامل تر توضیح بدم هر کدومو.،

23/12/09
32
4
0
اگه میشه یه راه ساده بگین و کامل توضیح بدین. ممنون :smile (9):

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
شما میتونید تمامی کانال هایی که به ریتمتون اختصاص دادید وصل کنید به یک کانال جدا
مثلاً اگه کیک روی کانال 10 ،اسنیر روی کانال 11 ، های هت ها روی کانال 12 هست ،کانال های 10 و 11 و 12 رو به کانال مثلا 15 وصل کنید و روی کانال 15 اوتوماسیونتون رو قرار بدید

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
شما میتونید تمامی کانال هایی که به ریتمتون اختصاص دادید وصل کنید به یک کانال جدا
مثلاً اگه کیک روی کانال 10 ،اسنیر روی کانال 11 ، های هت ها روی کانال 12 هست ،کانال های 10 و 11 و 12 رو به کانال مثلا 15 وصل کنید و روی کانال 15 اوتوماسیونتون رو قرار بدید
بله بهترين كار همينه كه حميدرضا جان گفتن و اصطلاحا به اينكار گروپ كردن ميگن .
در سونار اين آپشن خيلي به درد من ميخوره.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
با add کردن یه ترک گروهی مشکلتون حل میشه . add group cannel track . به وسیله این کانال شما میتونید همزمان چند ترک رو با هم و گروهی ادیت و پردازش کنید .

با add کردن یه ترک گروهی مشکلتون حل میشه . Add group cannel track . به وسیله این کانال شما میتونید همزمان چند ترک رو با هم و گروهی ادیت و پردازش کنید .
ممنون نیما جان ولی یه توضیحی در مورد نحوه ادد کردن ترک گروهی میدی ممنون...

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
توی قسمت بازبین کلیک راست کنید و گذینه اد گروپ کانال رو انتخاب کنید تا یه کانال گروهی اضافه شه به ترکهات . این اعمال در صورتی انجام میشه که شما با کیوبیس و یا نیوئندو کار کنید .

P.king

عضو سایت
3/10/09
16
2
3
تهران
میتونید از کانال send میکسر استفاده کنید
یعنی همه کانالهای مورد نظر رو به یکی از sendهای سمت راست میکسر بدین و روی همه آنها افکت بزارین