اتصال کارت صوت ( usb ) هنگام روشن بودن کامپیوتر ضرری برای کارت صدا داره ؟

شروع موضوع توسط yazdan_gs ‏31/8/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک اتصال کارت صوت ( usb ) هنگام روشن بودن کامپیوتر ضرری برای کارت صدا داره ؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. yazdan_gs

yazdan_gs عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خسته نباشید ... اتصال کارت صوت ( usb ) هنگام روشن بودن کامپیوتر ضرری برای کارت صدا داره ؟ چون من لپ تاپ دارم و وقتی کارت صوت رو هنگام روشن بودن بهش وصل میکنم ویندوز شروع به شناخت و تبدیل خروجی ویندوز به کارت میکنه ... کلا سوالم اینه که آیا این قطع و وصل کردن کارت ضرری بهش میزنه یا نه ؟ کارت صوتمم maudio fast track که فقط با usb کار میکنه ( راجع به میکروفون هم اگه همین موردو توضیح بدید ممنون میشم... مثلا قبل از بالا آوردن DAW فانتوم پاورو برنم یا هر وقت زدم زدم ... )

2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    معمولا من همیشه با روشن و خاموش کردن کامپیوتر ؛ کارت صدا رو هم خاموش و روشن میکنم . برای کار با میکرفون هم هر زمان نیاز داشتم به فانتوم پاور ؛ اون رو روشن میکنم . تا حالا هم مشکلی برام پیش نیومده .

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    ترجيحا اجازه بديد كارت يه سيستمتون وصل باشه و با روشن شدن اون كارت هم روشن بشه. اينكه ميفرمائيد با هر سري كانكت كردن كارت ويندوز مجددا اون رو شناسايي ميكنه به همين دليله. اما قاعدتا يكبار شناسايي كافيه. نيازي نيست هر بار كارت رو به سيستم وصل كنيد. بگذاريد وصل باشه و سيستم رو روشن كنيد.
    با نيما جان خط رو خط شدم.
    البته نظر نيما جان بيشتر در مورد كارتهايي كه كليد روشن و خاموش دارند صدق ميكنه و اگه كارت شما اين كليد رو نداره كه فكر ميكنم نداشته باشه روشي كه عرض كردم رو انجام بديد.

بارگذاری...