اتاق ضبط آماده.... و قابل حمل

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام دوستان.

مدتي پيش شنيدم كه اتافهاي ركورد قابل حمل و جابه جايي هم در بازار وجود داره.
هقته گذشته كه براي سه روز و براي راه اندازي استوديو يكي از دوستان به تهران رفته بودم اين اتاقها رو از نزديك ديدم.
سايز اون تقريبا 2 در 2 بود كه اكوستيكي بسيار خوب هم داشت كه با اتصالاتي خاص به هم وصل و قابل جدا شدن و نصب در محل ديگه هم هست.
قيمت اون هم حدود 1300000 بود. كه داراي روشنايي داخلي و كابل كشي هاي مربوطه هم بود
من به شخصه خوشم اومد و بروشور اون رو از شركت سازنده اون گرفتم.
كه البته جدا از ساخت اتاقهاي اماده ورقهاي و پنلهاي اكوستيك هم توليد ميكردن و اتاقهاي اونها با سايز در خواستي شما هم قابل تهيه بود. يعني به سايزي كه شما سفارش بدين امكان توليد داره.
دوستاني كه بودجه كافي دارن ميتونن از اين نوع اتافها استفاده كنن كه البته بسيار زيبا و در عين حال عايق خوب و مناسبي هم داره.

آخرین ویرایش:

AdroiT

هنرمند
11/9/09
96
33
18
مشهد
ممنون آقا امید

فقط یک سوال با توجه به بودجه و کیفیت کار به نظر شما این اتاق ها مناسب تره

یا اتاق آکوستیک دست ساز؟

اگه یک مقایسه بین اتاق دست ساز و این اتاق هایی که فرمودین کنید ممنون میشم

29/5/09
150
26
0
تهران
امید جان لطف کن و شماره تماس شرکت یا اگر سایتی داره رو برام تو پیغام شخصی پست کنید
یه دنیا ممنون میشم

3/7/09
50
2
0
مشهد
یک شرکتی هم تو اینترنت من دیدم که همین مبحث رو دنبال میکرد...زنگ زدم بعد از کلی تعریف از خودش((من استودیو تلویزیون کدوم شهرها و آمفی تاترهای بهمان استانها))گفت ما به شهرستان خدمات نمیدیم...امیدوارم اینی که شما میگین اون نباشه...اگه شهرستان هم پوش بدن من حاضرم چندتا بگیرم چون اینجا مصرف کنندشو دارم

DMX

17/9/10
27
4
0
dark city
اقا امید اگه میشه یه نشانی یا ادرسی یا شماره ای به ما بدی ممنون میشم

sobhan_sr

عضو سایت
25/12/09
40
12
8
32
کرج
با سلام و درود فراوان به مدیریت محترم سایت جناب امیدخان.
با توجه به اینکه من در منزل اجاره ای زندگی می کنم و امکان دستکاری به ساختمان رو ندارم احساس میکنم این اتاق ها گزینه ی مناسبی برای من باشه.
اگر ممکنه جناب آقای محبی برای من هم اطلاعاتی در مورد نحوه ی خرید و دسترسی به فروشندگان این اتاق ها بفرستید.
بی نهایت سپاسگزارم

31/1/10
188
23
18
گیلان
آقای محبی من هم منتظرم!!! بگید من لنگ یکی از همین سازه های مهندسی سازم!!!! زیاد به دست ساز اعتقاد ندارم!!!! بعد چون پرتابل هست!!!! اصلا عاشقش شدم بگید لطفا!!!!

23/2/11
77
8
8
28
کرمان
سلام.آقای محبی اگه میشه لطف کنید شماره یا آدرسی از این شرکت رو تو پیغام شخصی برای منم پست کنید ممنونتون میشم.

12/6/11
2
0
0
تهران
آقا امید اگه ممکنه سایتی که اتاق سکوت میفروشه رو برام کامنت بزارین ممنون میشم

m-biainja

Banned
6/5/11
178
13
0
قم
آقای محبی خواهش میکنم شماره شرکت و سایتش رو بزارید تا استفاده ببریم.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
دوستان قیمت این اتاقها الان شده 2 میلیون به بالا. در حال حاضر هم موجود ندارن. عزیزانی که میخوان با شرکت در ارتباط باشن پیام بدن تا آدرس رو براشون بفرستم.

28/5/11
101
16
18
تهران
دقیقا همینه که شما میفرمایید و از اونجایی که در ابتدای تاپیک قید کرده بودین که قیمتش 1300000 هست منم علاقه مند شدم به خرید وگرنه با تماسی که با سایت ...داشتم فهمیدم قیمت یک اتاقک 2.2 3500000 تومانه و دوباره به فکر اتاق سکوت دست ساز افتادم....با تشکر...