آیا میکروفن Rode NT2A میکرفن مناسبی برای ضبط آلات آکوستیک هست؟

شروع موضوع توسط Synth ‏10/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک آیا میکروفن Rode NT2A میکرفن مناسبی برای ضبط آلات آکوستیک هست؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Synth

Synth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان. یه سوال داشتم و اونم اینکه آیا میکروفن Rode NT2A میکرفن مناسبی برای ضبط آلات آکوستیک هست؟ من کارت صدای Delta 1010 LT دارم و همون طور که مطلع هستید این کارت صدا به دلیل ورودی و خروجی های RCA حس آنالوگ تری نسبت به کارت صداهای دیگه مثل Fast Track pro داره و میخوام بدونم که آیا Rode NT2A با Delta 1010 LT مچ هست یا نه؟ من میخوام از سازهای آکوستیک سنتی هم مثل سه تار، تنبور و تار و سازهای کوبه ای مثل دف و دمام هم صدا بگیرم. آیا این انتخاب خوبی هست؟ علاوه بر اینکه میخوام وکال هم ضبط کنم. آیا احتیاج به فانتوم پاور دارم؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.......

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    برای سازهای زهی خوبه اما برای کوبه ایی ها shure sm57 گزینه بهتری هستش.
    ضمن اینکه با داشتن این کارت که نسبتا قدیمی هم هستش داشتن یه پری امپ مناسب توصیه میشه

3. Synth

Synth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون امید جان. فقط اینکه من 5-6 ماه پیش بین دو کارت صدای Detal 1010 LT و Fast track pro میخواستم یکی رو بخرم که اولی رو انتخاب کردم، چراکه چند نفر گفتن که Fast track های جدید به دلیل USB بودن Disconnect میشه و این حرفا. میخواستم بدونم که آیا اشتباه کردم؟ یا اینکه Delta 1010 LT برتری هایی داره؟

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دلتا برتریش فقط در ورودی و خروجی بیشتره و البته عیبی هم که داره خروجی هدفون نداره و کمی هم نویز داره وگرنه کارت بدی نیست. البته تو زمان خودش خیلی خوب بود اما الان با توجه به وجود کارتهای جدید تو بازار معمولا کمتر مشتری داره

5. Synth

Synth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از راهنماییت امید جان. لطف کردی.

بارگذاری...