آیا تر س من بی مورده؟(سخت افزار)

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏4/8/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک آیا تر س من بی مورده؟(سخت افزار) تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.امیدوارم نماز و روزه هاتون قبول باشه.راستش شاید موضوع عجیب یا خنده داری باشه اما واقعا از یه چیزی دارم دلسرد میشم.راستش اون زمانی که من میخواستم وسایل مورد نیاز برای علاقم به موسیقی رو تهیه کنم نه با این سایت آشنا بودم نه دوستی نه کسی که راهنماییم کنه.خودم بودم و خدای خودم.خلاصه به هر سختی بود با یکم قرض و این حرفا تونستم تجهیزاتی و تهیه کنم.اما حالا هیچ جا یا خیلی کم میشه گفت که میبینم کسی از مارک هایی که من ازش لوازم رو تهیه کردم حرف بزنه.مثلا مثل m-audio یا برخی دیگه که شرکتهای معروفی هستن.من همش با خودم میگم نکنه کلاه سرم رفته؟نکنه تجهیزاتم به درد کار حرفه ای نمیخوره؟خیلی از این موضوع ناراحتم.شاید بد نباشه نمونه ای از مدل تجهیزاتم رو ذکر کنم.اینم بگم که ناراحتم چون میبینم حالا که با اون سختی پست و خریدن و رو انداختن به بعضیا واسه پول و این مشکلات اینارو تهیه کردم نکنه به درد نمیخورن و منم نمیتونم مثل بقیه حرفه ای کار کنم.
    برخی لوازم من:
    کامپیوتر:
    گرافیک geforce gt240 1 gig
    رم 8 gig
    سی پی یو intel core i3-2100@3.10ghz

تجهیزات آهنگسازی:
    مانیتورینگ:SAC PUMP 6a البته من این و پستی خریدم و مارکش تو سایت تهران ملودی mackie خورده بود اما من که رو خود مانیتورینگا چیزی به این اسم ندیدم.
    کارت صوت اکسترنال focusrite scarlett 8i6
    یه ارگ یاماها1000 که با کابل میدی وصلش کردم به کامپیوترم
    یه میکروفون بهرینگرb-1
    یه هدفون نیمه باز K99 AKGبرای میکس
    یه میکروفون K77 AKG پشت بسته برای رکورد
    آیا به نظرتون من ضرر کردم و حرفه ای نیستن تجهیزاتم؟
    ممنون میشم نظر بدین

بارگذاری...