آیا این راه برای پیشرفت ممکنه؟

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏20/6/13 در انجمن موسیقی جهان

تاپیک آیا این راه برای پیشرفت ممکنه؟ تالار موسیقی جهان در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.راستش یه سوال دارم.اگه یک نفر کارای تنظیم خوبی تو ترنس بزنه چطوری میتونه خودش رو به شرکتهای غربی معرفی کنه؟مثلا کار بسازه بزاره you tube? یا چیزای دیگه؟راستش من یک بار توimage line عضو شدم اما چون زبانم زیاد قوی نبود سر در نیاورم که نمونه کارام رو کجا بزارم.یه نفر راهنمایی کنه که بخوام در سطح جهانی شناخته بشم باید چیکار کنم؟

2. alireza_rockman

alireza_rockman عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +106 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    همه ساله کانتست (مسابقه) های زیادی برگزار میشه تو دنیا تو این زمینه .... اول اینکه زبان انگلیسی باید کامل بدونی و دوم اینکه از جستجوی گوگل یا از طریق دوستان سایتها و زمان برگزاری مسابقات رو لیست کنی و توشون شرکت کنی ....
    مهران عباسی اسمش تو همه کانتست ها هست و همه جا شرکت میکنه و این لینک جدیدترینشه که تو مرحله رآی گیریشه
    Fedde Le Ground - Rokin N Rollin (Meran & Perenia Remix) by MeranRemix in the Fedde Le Grand - Rockin' N Rollin' :: Beatport Play
    این بهترین راه حله برای مطرح شدن در سطح جهانی .... جوایز نفیسی هم میدن

3. Hossein Zahedi

Hossein Zahedi Gold User

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, StudioOne
    راهی که دوست عزیز alireza_rockman اشاره کردن یکی از راه های دیده و شناخته شدن هست ، ولی با اینکه بنده تجربه حضور توی این مسابقات رو داشتم و نتیجش رو مثبت ندیدم خیلی توصیه نمیکنم ، چون اکثر این مسابقات توشون رای گیری انجام میشه و قدرت شما توی ارائه کار قوی نمیتونه تاثیر آنچنانی توی انتخاب شما داشته باشه و نمیتونه برای کسایی که معروف نیستن یا دوستان زیادی توی نت ندارن مفید باشه ،چون باید برای اول شدن بین دوستاتون تبلیغ فراوان کنید و این یک مشکله ...
    ولی راهی که من پیشنهاد میکنم و به نظرم اصولی تر هست اینه که اگه شما واقعا به سطحی رسیدید که از لحاظ استانداردای موزیک الکترونیک در سطح مطلوبی هستید و حرفی برای گفتن دارید کافیه دموی کارهاتونو برای لیبل های زیادی که اینروزا فعالیت می کنن بفرستین ...
    این کار خیلی ساده هست ، لیبل ها معمولا یک ادرس ایمیل دارن که همه میتونن نمونه کارهاشونو براشون بفرستن و در صورت تایید توسط لیبل قراردادی بین شما و اونها امضا میشه که بعد کارای نهایی برای ریلیز شدن کار شما انجام میشه
    یادتون نره که برای شروع باید با لیبل ها و سبک و استایل مورد نظر اونها اشنایی داشته باشید و در حقیقت کاری رو که میسازید هم سطح دیگر کارهایی که توسط اونها ریلیز شده باشه ....
    یه فایل txt براتون پیوست کردم توش لیستی از لیبلهای ترنس( به ترتیب معروف تا ناشناخته تر ) به همراه آدرس ایمیل و مشخصات که میتونید ازش استفاده کنید ، موفق باشید

فایل های ضمیمه:

4. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ممنونم دوست خوبم.میشه یک مقدار دیگه توضیح بدین؟ آخه یکم گیج شدم.این لیبل دقیقا چی هستن؟کیا هستن؟

5. Hossein Zahedi

Hossein Zahedi Gold User

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, StudioOne
    لیبل ها یا همون کمپانی های پخش آثار توی سرار دنیا دنبال جذب هنرمندای ناشناخته و با استعدادن و اونها رو برای ارائه کارشون ساپورت میکنن . لیبل ها معمولا توسط یه هنرمند پایه گذاری و مدیریت میشه و کارای ارسالی رو مورد بررسی قرار میده .
    فقط کافیه شما سطح کارتون با استانداردهای اونها مطابقت داشته باشه تا کارتون رو قبول و توی سایتایی مثل itunes , Beatport و ... جهت فروش قرار بدن ...
    کار خیلی سختی نیست ، همه چیز به مهرات و قدرت شما توی سبکتون بستگی داره ، افراد زیادی با سن کم تونستن وارد لیبل های بزرگی مثل Armada که معروف ترین لیبل ترنس دنیاس بشن...
    پیشنهاد میکنم کارای ترنس روز که توسط لیبل های مختلف منتشر میشه رو گوش بدید تا با سلیقه اونها آشنا بشید و فاصله کارهاتون رو با اونها مقایسه کنید

6. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    دوست گلم ممنون واقعا.میشه مثلا بگید از کجا آهنگاشون رو گوش کنم؟

7. Hossein Zahedi

Hossein Zahedi Gold User

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, StudioOne
    شما اگه به ترنس علاقه دارید باید حتما کارای جدید رو دنبال کنید و آپدیت باشید تا توی کارتون هم تاثیر بزاره
    Persian Electro Persian-Electro.com | Persian Electronic Music Website
    ( لینک با اجازه بزرگترا :دی )
    هر هفته آپدیت میشه ، عضو بشید تا بتونید کارای جدید رو دانلود کنید
    موفق باشید

بارگذاری...