آکاپلا [how to make acapella]

شروع موضوع توسط deejay ‏16/3/10 در انجمن صدای خواننده ( Vocal )

تاپیک آکاپلا [how to make acapella] تالار صدای خواننده ( Vocal ) در persian-music.org.

1. deejay

deejay

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    :smile (74):
    آقا من واسه ریمیکس کردن میخوام وکال رو جدا کنم ولی کیفیتش میاد پایین...:smile (9):
    بعضیا میگن میشه بعضیا ...:smile (49):
    آخه تو این Forume های خارجی دیدم که آکاپلای فلان خواننده رو میذارن
    یکی از بچه ها هم میگفت رفته بود نمایشگاه الکامپ یه دستگاه بود که وکال بنیامین رو جدا کرده بود و کاملا خام داشت پخش میکرد...{ جل الخالق}:smile (8):
    از DJ SOROUSH S.G TRACK پرسیدم گفت من اگه بخواد همچین کاری کنم فرکانس ها رو میشکونم...{چی بگم والا؟؟؟}:smile (67):
    خوب بگذریم!کسی هست کمک کنه؟
    مرسی از این همه وقتی که گذاشتین و خوندین تــــــــــــــــــــــــــــا آخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر:smile (26):

2. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    حنجره دارای طیف فرکانسی وسیعی هست و شما هرقدر هم که دقت کنید باز هم وقتی دارید هر کدام از ساز ها رو حذف میکنید قسمتی از vocal رو هم پاک میکنید.
    ولی خب تا یک حدی قابل پشم پوشی هست
    این موضوع بستگی به سبک موسیقی مورد نظر هم داره مثلا یک موسیقی jazz ملایم رو شاید ساده تر بشه Vocal Extraction روش انجام داد تا یک Trance پر از Lead و Pad های ّFat که طیف فرکانسی عریضی دارند.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏16/3/10
    • موافقم موافقم x 1
  3. JunioR

JunioR کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +99 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سلام این به این دلیله که اون آهنگ بصورت Promo CDS عرضه شده البته همیشه آکاپلا آهنگ همراه اون CD نیست.

بارگذاری...