آپدیت درایو جدید RME و تغییر در رابط کاربری Total Mix-FX

شروع موضوع توسط Farhood ‏1/8/13 در انجمن مباحث عمومی کارت صدا

تاپیک آپدیت درایو جدید RME و تغییر در رابط کاربری Total Mix-FX تالار مباحث عمومی کارت صدا در persian-music.org.

1. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,204 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    کمپانی RME در جدید ترین آپدیت درایور اینترفیسهای خودش (جولای امسال)، ضمن تجدید در روال روتین درایوها، دست به تغییر و تکمیل رابط کاربری درایور (Total Mix-FX) زده. در این تغییر، ضمن تجدید در ویو گرافیکی، مواردی هم در تکمیل و اعمال دستورات جدید، داشته:

Total Mix-FX قدیمی:

آپدیت درایو جدید RME و تغییر در رابط کاربری Total Mix-FX-RMEBabyface_03.jpg

Total Mix-FX جدید:

آپدیت درایو جدید RME و تغییر در رابط کاربری Total Mix-FX-RME New Interface.jpg

این آپدیت برای مدلهای Fireface UFX, Fireface UCX, Fireface UC, Babyface قابل استفاده هست.

لینک دانلود آپدیت:

http://www.rme-audio.de/en_download...page=content/downloads/en_downloads_driver_uc

2. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, studio_one
    جناب فرهود ویندوز من وقتی بالا میاد Total Mix یه بار Stop Working میده و دوباره باید از روی سی دی اجراش کنم . شما میدونید علت چیه ؟
    روی پی سی مشکلی نداره ولی روی لپ تاپ اینجوریه . این آپدیت رو هم نصب کردم تاثیری تو این قضیه نداشت متاسفانه .

3. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,204 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    محمد جان، متاسفانه هیچ حدثی نمیتونم بزنم.
    اما قطعاً مشکل نمیتونه از درایور RME باشه. چون به هرحال همونطور که میگی، روی PC این مشکل رو نداره.
    عجیبه که فقط روی لپ تاپت این مشکل رو داره.
    اغلب بچه ها تجربه ی خوبی با لپ تاپ در ارتباط با کار آدیو، ندارن. جالبه، من همیشه با لپ تاپ کار کردم، ولی هیچ مشکل اینچنینی که تو و یا سایر بچه ها تجربه کردید، برام پیش نیومده! (یکی بزنه به تخته!!!)
    من قبلاً Fast Track Pro داشتم که بعضاً با FL جور نبود و در کارکردهای Realtime، روی صدا نویز مینداخت. ولی از اون موقعی که RME رو خریدم، میتونم بگم "مطلقاً" مشکلی برام پیش نیاورده. میدونی من با همین لپ تاپ و Babyface کجاها پرفورمانس داشتم؟! به هیچ وجه اذیتی برام نداشته.

4. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, studio_one
    چقدر جالب . منم دقیقا همین مشکل رو با Fast Track pro داشتم چون کارت صدای قبلیم بود .
    من اینور تخته زیاد بود زدم .
    به هر حال سپاس که توجه کردید . :smile (2)::smile (70):

بارگذاری...