آيا Audiotion اين قابليت را دارد؟

شروع موضوع توسط arashsky ‏4/9/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک آيا Audiotion اين قابليت را دارد؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. arashsky

arashsky عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام به تمام دوستان گلم
    چد تا سئوال خدمتتون داشتم كه اگه راهنماييم كنين خيلي ممنون ميشم
    1- آيا ادوب اوديوشن اين قابليت رو داره كه همزمان با ركورد صداي خواننده را پخش كند مثله تو اف ال يا هر نرم افزار آهنگسازي ديگه كه موقع ركورد وكال صداي وكال از تو اسپيكر پخش بشه چون من براي ضبط وكال با اوديوشن راحترم

2- يه سئوال ديگه اين كه من تو اف ال نمي تونم صداي يه كانال رو ولوم لدم يا پن كنم به صورت ئقيق اين سئوال رو قبلا از ئوستان پريده بودم ولي جواب دلخواهم رو نگرفتم اگه شما يه وي اس تي تو مجموعه ويو معرفي كنين ممنو ميشم چون من با پيچ هاي خود اف ال مشكل دارم

2. Mohammad-R

Mohammad-R عضو سایت

امتیازات:
    +316 / 0 / -0
    سلام

1. بله ، تو آدیشن 3 از منوی Options > Monitoring > Audition Mix یکی از گزینه های Smart Input یا Always Input رو انتخاب کنید
    تو آدیشن CS5.5 هم کافیه روی پنل ترک مورد نظر (ترک رکورد) گزینه ی I رو فعال کنید

2. منظورتون رو نفهمیدم !

3. arashsky

arashsky عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ممنون محمد جان
    منظورم از سئوال 2 اينه كه من وقتي ميخوام تو اف ال به يه كانال ولوم بدم يا اونو پن كنم يا هموم چپ و راست با پيچ هاي كنار كانال نمي تونم به صورت دقيق اين كار رو بكنم مثلا من ميخوام ولوم يه كانال رو 50درصد و 20 درصد به راست پن بكنم ولي با پيچ هاي كنار كانال نمي تونم اين اعداد رو دستي وارد كنم يا وقتي ميچرهونمشون هيچي كنارشون نمي نويسه اگه يه وي اس تي تو مجموعه ويو معرفي كنيد ممنون ميشم

4. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    تو اف ال وقتی میخواید اسلاید ها یا ناب ها رو تغییر بدید کلید Ctrl رو نگه دارید
    اعداد و درصد رو هم مینویسه،عمیق تر نگاه کنید(زیر file,edit , ...)

5. arashsky

arashsky عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنونhrm عزيز ولي نمي نويسه امتحان كردم بعدش زير منو ها رو ميدونم ولي من به دليل مشكل چشمي كه دارم از نرم افزار مگنيفاير ويندوز براي بزرگنمايي استفاده ميكنم به همين دليل نمي تونم زير منو ها رو بخونم

6. NinetyNine

NinetyNine عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    متاسفانه فکر نکنم روش دیگه ای باشه . . . تنها جایی که اعداد مربوط به ولوم و پن رو مینویسه همونطور که گفتن زیر منوی file edit view هست . . . میتونید با راست کلیک و برداشتن تیک Lock در سمت چپ جایی که file edit view ( به صورت نقطه نقطه هست ) جای اون رو عوض کنید

7. arashsky

arashsky عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممن.نم كه جواب دادي از همتون منم بايد با همچين مشكلي يه جور كنار بيام يعني حتي وي اس تي نيست كه اين كارو بكنه حالا لازم نيست مخصوص اين كار باشه فقط باهاش بشه پن و ولوم رو تنظيم كرد كافيه و كارم رو راه ميندزه

بارگذاری...