آهنگ* پرپرواز *شادمهر عقیلی-shadmehr00

shadmehr00

هنرمند
عضو سایت
26/8/09
70
62
18
من با اجازتون میخواستم یکی از اولین کارایی که با کامپیوتر تنظیم کردم واستون بذارم که عاشقشم

زیاد رو محیط flstudio مسلط نیستم و با neuendo ساختمش.البته خیلی ساختش طولانیه وزمان میبره چون سمفونیک هست و من تا سر وکالش ساختم.
سمپلام تو اینکار اینا بودن:

philharmonik,trology,the grand,bandstvst,ezudrummer

من سعی کردم تقریبا تمام سازاشو مثل خودش در بیارم.فقط جای سولو ویولونش با آکاردون به صورت improvise با حس خودم زدم.

خوشحال میشم نظرات دوستانو بدونم راجع بهش

تقدیم به هنرمندای عزیز

دانلود با حجم 1.3mb از 4shared:

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

mj1

عضو سایت
7/3/10
69
2
8
ايران
درود
دوست من به نظرم به عنوان اولين كارات كاره خوبيه البته رو ميكسش بايد بيشتر كار كني . صداها خوب به گوش نمي رسند .
رميكس آهنگها مثل كاري كه شما كرديد خيلي مفيده و باعث مي شه خيلي چيزا ياد گرفت .كاري كه خود من هم انجام ميدم .

با آرزوي موفقيت روز افزون براي شما

shadmehr00

هنرمند
عضو سایت
26/8/09
70
62
18
درود
دوست من به نظرم به عنوان اولين كارات كاره خوبيه البته رو ميكسش بايد بيشتر كار كني . صداها خوب به گوش نمي رسند .
رميكس آهنگها مثل كاري كه شما كرديد خيلي مفيده و باعث مي شه خيلي چيزا ياد گرفت .كاري كه خود من هم انجام ميدم .

با آرزوي موفقيت روز افزون براي شما
ممنون.از لحاظ نت و حسش چی؟

mj1

عضو سایت
7/3/10
69
2
8
ايران
فكر ميكنم ملودي ها يه جاهايي دقيق نواخته نشدند البته آهنگ پرپرواز دم دستم نبود وگرنه دقيق تر مي گفتم .از نظر حس خوب بود .انتخاب صداي آكاردون به جاي ويولون با فضاي آهنگ جور بود . فكر مي كنم اگر رو ميكسش كار كني كار خوبي از آب در بياد والبته رو ملودي ها .

shahab47

عضو سایت
2/9/09
568
473
63
تهران
به عنوان یه تازه کار حسش رو دوست داشتم
ولی در مورد نتش نظر ندم بهتره دی