آخرین ارسال‌ها

آهنگ منو گنجشک ها (گوگوش) با صدای من

• شروع کننده موضوع mervin
  • تاریخ شروع
21/6/13
20
رشت
یه کار با پیانوی کیبورد pa800 و با صدای خودم... آهنگ منو گنجشک ها گوگوش... آهنگ رو از فیلم جدا کرد، اما کیفیت قابل قبولی داره. گوش دادین نظرتون رو بگید...! ممنون.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

M.Minoo

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
22/12/09
1,019
iran
دوست گرامی اول ورودتون رو به سایت تبریک میگم
بعد نیاز به زدن پست جدید نبود شما باید صبر کنید تا دوستان کارتون رو گوش کنند و نظر بدن
سوم صدای شما خوبه اما در اولین مرحله مشکل دارید و اون سلفز.
شما در ابتدا باید یاد بگیرید که صدای هر نتی رو مثل خودش اجرا کنید الان اینی که شما خوندید اصلا با گام اهنگ پیانو یکی نیست مثل اینه که بخوای برای یک قطعه هارمونی با گام بالاتر یا پایینتر بخونی
در کل در ابتدا سعی کن سلفز رو کاملا راه بیفتی و ضمنا از ابتدای اهنگ شروع کن بعدا که راه افتادی برو سراغ قسمتهای اوج
بهر حال موفق باشید حالا من اگه وقت شد یه نمونه همینو با پیانو میخونم (البته صدای من خوب نیست) فقط برای اینکه هماهنگی صدا و نتها رو ببینید . و همینجا براتون میذارم.

M.Minoo

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
22/12/09
1,019
iran
این بهتر بود ولی بازم جای کار داره
تا جایی که میتونید تمرین کنید تمرین تمرین
ضمنا صداتون رو ازاد کنید و سعی کنید با صدای خودتون بخونید نه بهش شکل و ادا بدید وقتی میخونید باید بدن در ریلکسترین حالت باشه و با راحتی کامل بخونید بذارید نتها روی هم سر بخورن و جلو برن

21/6/13
20
رشت
نمونه کار اول من پیانو رو اول زدم ضبط کردم و بعد پخش کردم و روش خوندم به همین دلیل گام رو اشتباه گرفتم و یک و نیم پرده بالاتر از آهنگ داشتم میخوندم. اما نمونه کار دوم همراه با زدن پیانو روش خوندم...
درکل مرسی که صدای ناهنجار من رو گوش دادین و تحمل کردین... :-d

بالا