آهنگ لحظه با صدای خودم مرتضی صبوری

شروع موضوع توسط morteza1 ‏20/9/09 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک آهنگ لحظه با صدای خودم مرتضی صبوری تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. morteza1

morteza1 عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    .

با سلام خدمت تمامی سروران گرامی:

دوستان آهنگ لحظه برای اولین بار خونده شده.به این شکل که شعرشو خودم گفتم .آهنگ سازی آنرا رضا هاشمی انجام داده.وکار مسترینگ آنرا دوست عزیزم علی جان زحمتشو کشیده... که این آهنگ رو برای اولین بار در تمام فروم ها به دلیل ارادت خواص به چند تن از مدیران این سایت قرار میدم.

حالا با این توضیح که من تا به حال هیچ گونه تجربه خوانندگی نداشتم وحتی سر کلاس های سلفژ هم نرفتم.واز یه هدست برای ضبط وکال استفاده کردم. وتمام کارهای آهنگ سازی وخوانندگی آن از راه دور انجام شده ( یعنی آهنگسازی انجام شده برای من ارسال شده ومن وکال دادم وسپس روی آهنگ مسترینگ شده ) .دوستان نظر بدهند..

{username}-{filename}

دانلود

ودر پایان لازم به توضیح است که من با برخی از دوستان در این سایت تماس گرفتم.تا با کمک آنها یا یک آهنگ کاور کنیم ویا آهنگ سازی کنیم که هیچ یک از عزیزان بدلیل یک سوء تفاهم حاضر به همکاری نشدن.که امیدوارم این سوءتفاهم به زودی رفع و باعث دلخوری نشده باشه.

منتظر نظرات ارزشمند وسازنده شما عزیزان هستم

فدای تک تک شما عزیزان مرتضی
    .

2. jigsaw

jigsaw عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    متاسفانه کار خیلی ضعیفی بود و فکر نمیکنم بشه حتی به عنوان یک کار آماتور هم بهش گوش کرد.
    اما خوب همه ما از همینجا شروع کردیم و من به شخصه بعضی از کارهای آماتور خودم رو دوست دارم و براشون ارزش خاصی قائلم که این رو نمیشه از سایرین انتظار داشت, پس برای خودم نگهشون میدارم.
    ایرادهای اساسی این کار صداهای استفاده شده,quality بد آهنگ و فالش های متناوب وکال بود,جدا از اینکه میکس و مستر هیچ معنایی نداشت در آهنگ و گاهی نویز هم شنیده میشد.
    درهرحال با امکانات و تجربه کمی که شما داشتید براتون آرزوی موفقیت میکنم و پیشنهادم به شما این هست که با کمی ممارست وارد این حرفه بشید و حتما" برای شروع دست کم صداتون رو روی نت ژوست کنید,اگر هم سلفژ کار نکردید سعی کنید با آهنگ های مورد علاقه خودتون هم آوائی کنید و همین یک تمرین برای شماست.

3. SE7EN

SE7EN عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, reason
    این هم نظریست از ما

وقت بخیر

دوست عزیز خسته نباشی
    کار رو گوش کردم

نکته اول: کیفیت آهنگ که jigsaw هم بهش اشاره کردن پایین هست

نکته دوم: وکال شما :کاملا مشخص هست که شما از تن صدای بالا برخوردار نیستید یعنی جاهایی که باید کار رو تو اوج وکال می گرفتید خیلی ساده انگار که از روی کتاب برای معلمتان می خونید خوندید

نکته سوم : فالشهای زیاد در کارتون

نکته چهارم : هیچگونه میکس و مستری در کار مشاهده نشود که بشه راجبش صحبت کرد

نکته پنجم : حتی اگر شما وکال رو با میکروفن 1000 تومانی هم بگیرید حد اقل اینکه می تونید بااستفاده از اكولايزر 20% و 30% وکال رو درست کنید و حتی فاصله دهان شما تا میکروفن هم بسیار مهم هست

مرتضی جان د کل خسته نباشید به شما دوست عزیز میگم و امیدوارم شاهد کارهای بهتری از شما در آینه نزدیک باشیم

شادو سربلند باشید
    یا علی

4. morteza1

morteza1 عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    .

سلام دوستان عزیز واقعا به نکات جالبی اشاره کرید.از راهنمایی های شما بسیار سپاسگذار وممنونم.

امیدوارم بتونم در آهنگهای بعدی نکاتی رو که فرمودید رعایت کنم

با تشکر

.

5. morteza1

morteza1 عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    .

خوب دوستان عزیزو بامرام اینقدر گفتید وگفتید که مجبور شدم برم سر کلاس های سولفژ.. فقط این کتاباش یه کم ازیتم میکنه.آخه من اگه درس خون بودم میرفتم دانشگاه..

امیدوارم در آینده بتونم آهنگهای حرفه ای تر بدم بیرون..

فقط گذاشتم استاد صحبت کرد گفتم هیچ چیزی از موسیقی نمیدونم بعد یکی از آهنگها رو براش گذاشتم کفش برید گفت خیلی عالیه من نمیدونستم اینقدر استعداد داری... البته تو خراب کردن آهنگها...:smile (93):

خلاصه دید آدم مهمی هستم

یه امضاء مجانی ازم گرفت گذاشت تو جیبش....:smile (33):

...

نه امضاء شهریه رو میگم.با پولش گذاشت تو جیبش:smile (21):

موفق باشید دوستان

امیدوارم در آینده ای نزدیک بازم اساتید سایت کمک کنند تا پیشرفت خوبی داشته باشم

.

بارگذاری...