آهنگ فرشته سیاوش قمیشی یا صدای خودم

شروع موضوع توسط barayeham ‏22/11/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک آهنگ فرشته سیاوش قمیشی یا صدای خودم تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. barayeham

barayeham عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خواستم یکم شبیه به اون بخونم.حالا نظر کلی شما در مورد صدام چیه؟میتونم ادامه بدم؟
    بر روی کلوه دانلود کلیک کنید. دانلود

2. sdavood

sdavood عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : آهنگ فرشته سیاوش قمیشی یا صدای خودم

سلام
    من از سیاوش قمیشی هیچ وقت خوشم نیومده. ولی چیزی که من متوجه شدم اینه که شما داری تقلید میکنی البته تقلید نادرست. ببین دوست من تقلید درست اینه که شما ملودی رو به صورت تمام و کمال اجرا کنی و هیچ نتی چه از نظر دیرند(کشش) و چه از نظر زیری بمی و حتی شدت کمو زیاد نشه، ولی تقلید نادرست به این میگن که شما با تغییر شکل دهان و حفره های حلق و بینی به صورت مجازی جنس صدای خودتو شبیه خواننده اصلی کنی ولی در مقابل ملودی رو خوب اجرا نکنی و این در دراز مدت باعث مشکلاتی میشه از جمله اینکه شما صدای اصلی خودتو گم میکنی و حستو برای بیان صحیحی نت ها از دست میدی. البته این نظر بنده هست .البته اینم بگم این طور تقلید کردن خودش یک هنره ولی برای هنر جو مضر هست. موفق باشی

3. barayeham

barayeham عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : آهنگ فرشته سیاوش قمیشی یا صدای خودم

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت. البته اینو هم بگم . همونطور که اول گفتم خواستم شبیه به اون بخونم واگر یه روز بخوام خوانندگی رو ادامه بدم با صدای اصلی خودم میخونم. بازم ممنون

بارگذاری...