آهنگ غریبه - ابی - با صدای من

شروع موضوع توسط best singer ‏9/7/12 در انجمن پاپ

1. best singer

best singer عضو سایت

شغل :
    مدرس ، کارمند
    کیف پول:
    0تومان
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    سلام من اهنگ غریبه و نوازش ابی رو بدون موسیقی خوندم و می خوام نظرتونو در مورد صدام بدونم ممنون می شم اگه دوستان و اساتید بزرگوار نظر بدن و از نظرات ارزندشون بهره مند بشم. اینم لینک دانلود:

tanha va gharib

navazesh

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. best singer

best singer عضو سایت

شغل :
    مدرس ، کارمند
    کیف پول:
    0تومان
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    با تشکر از نظرات ارزشمند دوستان. واقعا دست گلتون درد نکنه

3. Mahaam Farhang

Mahaam Farhang Recording Artist عضو سایت VIP هنرمند

کیف پول:
    770تومان
    Ratings:
    +120 / 0 / -0
    سلام...
    نوازشو شنیدم... صدای خوبی داری... باید منسجم تر و یک پارچه تر باشه... احساس آهنگو نتونستی با صدات، خوب منتقل کنی... باید با احساس تر بخونی... ضمنا انتهای جمله هارو خیلی زننده تموم میکنی... سعی کن فِید بدی و یه مقدار آروم تر و با احساس تر جمله ها رو ببندی...
    صدای ژوست و صافی داری... رو جزئیات بیشتر کار کنی حتما میتونی خواننده ی خوبی باشی...

4. best singer

best singer عضو سایت

شغل :
    مدرس ، کارمند
    کیف پول:
    0تومان
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    مرسی distant عزیز از اینکه وقت گذاشتی و نظرتون رو بهم انتقال دادی. لطف میکنین منظورتون رو از منسجم و یکپارچه تر و همچنین توجه بیشتر به جزئیات بگین؟ اگه وقت کردین آهنگ تنها و غریب رو گوش کنین و در مورد اون هم نظر بدین لطفا. به نظر خودم تو آهنگایی که میخونم احساس رو هم دخیل میکنم ولی باید بیشتر رو این قضیه کار کنم. فک کنم آهنگ تنها و غریب رو با احساس تر خوندم. باز هم یک دنیا سپاسگزارم

5. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

کیف پول:
    0تومان
    Ratings:
    +374 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    خسته نباشید.

زیر نظر یه استاد کارتون رو ادامه بدین یه استاد سلفژ و یه استاد آواز برای صدا سازیتون
    نظری نمیدم بهتر اینجوری بگیم زیر نظر استاد باید شروع بکنین.

آهنگ ابی رو بگزارین گوش بدین به نقاط ضعفتون پی خواهین برد.
    اگر بخوام شروع کنم بگم از اول ادای صحیح کلمات و سلفژ صحیح و صدا سازی و ادای صحیح تکنیک و طریقه ی
    نفس گیری و طریقه خواندن و.......................
    همه رو باید تکمیل کنین.

موفق باشین.

6. Mahaam Farhang

Mahaam Farhang Recording Artist عضو سایت VIP هنرمند

کیف پول:
    770تومان
    Ratings:
    +120 / 0 / -0
    وظیفه مو انجام دادم دوست من...
    ببینید... وقتی دارید به یه آهنگِ حرفه ای گوش میکنید، بدون این که خودتون متوجه باشید دارید از یکپارچگی و انسجام صدای خواننده لذت میبرید...
    خواننده ی حرفه ای به شما اجازه نمیده که حتی یک کشش یا ویبر نا مربوط بشنوید... اون میدونه که یه تحریر نا بجا نظر شنونده رو میتونه کاملا تغییر بده... یه خواننده ی حرفه ای برای خوندنِ یه ترانه، برنامه ریزی داره... و سعی میکنه یه دستیِ کارو حفظ کنه...
    منظور منم از یکپارچه و منسجم اینه که هر تزئینی که به صدات میدی باید دلیل داشته باشه وگرنه وجودش لطمه میزنه... و اینکه سعی کنی یه روش کلی واسه شروع و پایانِ هر بند داشته باشی که ازش پیروی کنی...
    دلم میخواد یه بار دیگه آهنگِ "وقتی دلگیری و ..." رو با صدای ابی گوش کنی، و خودت با صدای خودت مقایسه ش کنی...
    خودت متوجه میشی که چقد چیزای اضافی تو صدات هست که وجودشون هیچ سودی نداره...
    بهترین جای صدات توی این کار بیتِ "نمیتونم غریبه باشم... " بود... اینجا کمترین آشفتگی رو حس کردم...
    ضمنا ملودیِ آهنگِ ابی رو خیییییییلی تغییر دادی... این هم همون عدم توجه به جزئیاته... با دقت تر گوش کن و با حرارت تر بخون...
    بازم میگم که حنجره ی خوبی پرورش دادی و میتونی بهتر از این هم بخونی...
    ممنون...

7. best singer

best singer عضو سایت

شغل :
    مدرس ، کارمند
    کیف پول:
    0تومان
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    مرسی از نظرات سازنده شما دوستان عزیز
    لازمه که بگم من چند سال قبل کلاس سلفژ و آواز رفتم ولی متاسفانه به دلیل سنگینی درسای فوق لیسانس و البته کم کاری خودم اون بازدهی که میخواستم رو بدست نیاوردم. ولی طی این مدت کمی روی صدام کار کردم و پرورشش دادم مثلا روی تنفس و نفس گیری ازدیافراگم کار کردم تا حدودی . اشکالات و ضعفایی رو که شما دوستان مطرح کردید قبول دارم و امیدوارم که حالا که درسام تموم شده به صورت حرفه ای تر کار رو دنبال کنم. فک میکنم بخش زیادی از اشکالات و ضعفام در خوندن مثل تحریرها و تزئینات نابجا و نامناسب که اشاره کردین به دلیل عدم تسلط کافی روی سلفژ و تکنیک های صداسازی باشه و میشه با یادگیری یک ساز اونو برطرف کرد. به نظرتون چه سازی رو انتخاب کنم؟ پیانو رو دوست دارم ولی خب گرونه . کیبورد چطوره ؟ اگه استاد آواز معتبر سراغ دارین لطفا بهم معرفی کنین

8. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

کیف پول:
    0تومان
    Ratings:
    +374 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools

یه ساختمان وقتی میخواد ساخته بشه نمیتونی فنداسیون ریزی نکنی و کف سازی نکنی چون اگر اینجوری باشه
    با کوجکترین لرزشی این خونه ریزش میکنه ولی اگر اصولی اون خونه رو پیش ببری علم و نظام مهندسی خونه رو تا 50 سال بیمه میکنه
    خونه نوساخته رو............
    این دقیقا مثل کار شما میمونه شما چند مدتی رفتین دنبال سلفژ و...........ولی تمریناتتون کافی نبوده به اون درک نرسیدین همیشه میگم
    یه تکنیک رو باید درک کرد تا بتونین کامل ادا کنین خیلی جاها نیاز نیست تحریر و یا ویبره و یا هر تکنیکی که بخوایین استفاده کنین بخاطر همین
    کارتون اون زیبایی خاص خودش رو نداره و.............
    شما باید تویه ادای کلمات ادای نت و........ تمرین کنین اگر قبلا شروع کردین میتونین دوباره از رویه کتاب ها دوره کنین وزیر نظر یک استاد
    کارتون رو ادامه بدین نفس گیری خیلی مهم هست شما در نفس گیری ضعف دارین به جرات میتونم بگم 80% خوندن نفس گیری صحیح هست
    ولی اینو خیلیا بهش توجهی نمیکنن و این باعث میشه نت ناقص ادا بشه تکنیک ناقص تویه اجرای تکنیک ها کم بیارین و..............
    باید سعی کنین زیر نظر یک استاد دلسوز کارتون رو ادامه بدین.

اگر تهران هستین اساتیدی در سایت هستن که میتونن کمکتون کنن.تبلیغشون در سایت هست امیر حسین به نژاد و یا دوستان دیگر هم هستن باهاشون صحبت کنین و از استادتون نظر بخوایین تا رهنماییتون کنن یه موقع استادتون میگه یه ستار بگیر یه موقع میگه گیتار بگیر یه موقع هم همون کیبورد هر استاد نظر خاص خودش رو داره من پیش استاد شمس کار کردم به مدت یک سال که با ساز ستار باهام کار میکردن و............

براتون آرزویه موفقیت میکنم.

9. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

کیف پول:
    1,306تومان
    Ratings:
    +900 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست گرامی صداتون خوبه ولی در اجرای صحیح نتها و ترانزیشن ها و همچنین تحریر ها کمی ناقص و یا بهتر بگم سلیقه ای عمل کردید
    صدای من خوب نیست اما یه نمونه از همین قطعه رکورد کردم برای مثال.
    گوش کنید (به جنس صدا توجه نکنید به اجرای نتها توجه کنید و ضمنا این فقط یک برداشت از صداست با تمرین بیشتر و گرفتن رکوردهای مختلف میشه به نتیجه های بهتر و دلخواهتر رسید
    گوش کنید:
    ebi gharib دانلود ● مرجع تخصصی آهنگسازان و خوانندگان ایران

• خوشم اومد خوشم اومد x 3