پروژه آهنگسازی آهنگ سبک تلفیقی (True love)

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
491
771
93
24
گرچه از عنوان تاپیک می‌شد حدس زد با چه نوع موزیکی سر و کار داریم، ولی کلا وقتی شنیدمش با تصورم متفاوت بود. کارتون عالیه دوست عزیز. امیدوارم باز هم از کارهای شما بشنویم :)

17/5/17
2
4
3
33
گرچه از عنوان تاپیک می‌شد حدس زد با چه نوع موزیکی سر و کار داریم، ولی کلا وقتی شنیدمش با تصورم متفاوت بود. کارتون عالیه دوست عزیز. امیدوارم باز هم از کارهای شما بشنویم :)
خوشحالم که خوشتون اومد دوست عزیز, من سعی میکنم هر چقدرم حقیر ولی امضای خودم روی اثرم باشه و خلاقیت رو تا اونجایی که میتونم نشون بدم تو کارهام , و از کمترین سمپل ممکن و بطور جزئی استفاده کنم. امیدوارم قابل شنیدن باشه

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
388
291
63
تهران
قشنگ بود. لذت بردم. فقط من اگه بودم اون قسمت سه تار بود یا تنبور یه کم با ملودی بیشتر بازی میکردم. البته سلیقه شخصیه. ولی کار قشنگی بود. احسنت

آخرین ویرایش:
9/8/18
34
29
18
20
واقعا متفاوت و جالب بود لذت بردیم ... موفق باشید
فقط کاش لیست vst هاتون رو کامل می نوشتین :)
[doublepost=1533878669,1533878008][/doublepost]فقط از دقیقه 1 تا 2 زیر صدای ملودی یک صدای نویز مانندی هست که کمی گوشو اذیت می کنه ولی زیاد هم مشکلی نیست

mohammad rezaa

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
30/8/14
648
1,545
93
30
مشهد
با سلام ,حدود چند ماه پیش آهنگی ساختم که سبکش تلفیقی است. خوشحال میشم نظراتتون رو بگین.
daw:fl studio
...vst" s: sylenth1.spark2.real guitar.and
بسیار هم قشنگ.
مهدی جان در مورد این اهنگ توضیح بیشتری بدین.در مورد تلفیقی بودنش و دستگاهی که استفاده کردین و اصلا چرا بهش میگیم تلفیق.
در واقع بیشتر معرفی کنید کار رو که من و دیگر دوستان استفاده کنیم.