آهنگ سازها حتما ببینند

شروع موضوع توسط kingfa ‏18/12/09 در انجمن معرفی اعضا

تاپیک آهنگ سازها حتما ببینند تالار معرفی اعضا در persian-music.org.

1. kingfa

kingfa عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام به همه دوستان و آهنگ سازان عزیزان من شاعر هستم یا هر چی که شما دوستان اسمشو میزارید (Tarane - Text - Lyric ..... ) دوستان من دنبال آهنگ هستم اگر کسی هست که کار کنیم (سالم) یعنی آهنگ ساز برای من موزیک بسازه و بنده هم به او شعر بدم امیدوارام کسی پیدا بشه چون خیلی لازم دارم امیوارم متوجه حرفم شده باشید اگه حرف بدی زدم به بزرگی خود ببخشید و اگر فکر خوبی هست بییاید به هم دیگه کمک کنیم
    ----------------------------------------------------------
    هرکی هم پیدا شد اول من به او شعر میدم که از حسین نیت من با خبر بشه چون واقعا بنده به این حرکت احتیاج دارم اگر موافق بودید تا هر موقع خواستید باهم کار میکنیم
    هرکی دوست داشت اینجا اعلام کنه بعد شمارش و برام بزاره با اسمش تو پیغام های خصوصی من باهاش تماس میگیرم اگر سوالی براتون پیش اومده همین جا بگید جواب میدم فعلا یا علی;;;;;;;;:smile (31)::smile (20):

2. mzeddot

mzeddot عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    سلام توضیح بیشتر می دین لطفا؟ شما خواننده هم هستین یا نه؟ بعد چه سبکی هست عموما؟

3. mehrshad_king

mehrshad_king عضو سایت

امتیازات:
    +61 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوست عزيز
    راستش من دقيقا متوجه نشدم...
    در هر صورت بايد بگم كه ميتونم كمكتون كنم.البته بايد به من روشن و صريح توضيح بديد.
    ايميل من:
    -----------
    دوست عزیز ID و Email خودتون رو در سایت قرار ندید (برای این منظور میتونید از پیغام خصوصی استفاده کنید)

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏18/12/09
  4. kingfa

kingfa عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام و ممنون از توجه شما بله من خواننده هم هستم این کار ما مثل مبادله کالا به کالا میباشد اگر درست گفته باشم mehrshad_king عزیز من ایدیم و برات تو پیغام خصوصی میزارم منو ادد بکن mzeddot ما هم ادد بکنید اگر قوانین سایت اجازه بده من ایدیم و بزارم هر کسی سوالی داره بپرس یا علی

5. kingfa

kingfa عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    یعنی فقط همین دو تا دوست عزیز بودند ؟:smile (53):

6. theone

theone عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز شما ترانه ها تون و فضای کاریتون رو برای اینکه نشون بدین یه نمونه کار بذارین تا اگه فضاتون به سبک کاریه دوستان بخوره بشه همکاری داشته باشین !!

مثلا این نمونه کاریه منه تو آهنگسازی و خوندن
    https://www.persian-music.org/showthread.php?t=1798

بارگذاری...