آهنگ رویا از چاوشی با صدای من

شروع موضوع توسط saeid s ‏25/12/13 در انجمن پاپ

تاپیک آهنگ رویا از چاوشی با صدای من تالار پاپ در persian-music.org.

1. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام دوستان من به صدای خواننده اصلی این آهنگ اصلاً گوش نکردم و نخواستم به سبک اون بخونم فقط ترانش از اون آهنگه. من خودم همینطور بر اساس حس درونی خودم به این شعر خوندمش. از دوستان و اساتید محترم خواهش میکنم نظر و راهنمایی ارزشمندشونو اگر قابل میدونن در این مورد بدن و بنده رو از عیب و نقص صدای خودم آگاه کنند. و هر راهنمایی فکر میکنن به من کمک میکنه ، پیشاپیش از همتون که زحمت گوش کردنش و نظر دادن رو میکشید سپاس گذارم. http://upir.ir/files/asheghi-royaye-mane.mp3 اگر لطف کنید اینم گوش کنید خوبه خیلی کوتاست http://upir.ir/files/to-faghat-bia.mp3

2. siiro

siiro عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo
    پاسخ : آهنگ رویا از چاوشی با صدای من

به نظر من جنس صدات بد نیست
    حسشم بد نیست
    ولی کنترل روی صدات نداری و گاهن فالش میخونی
    و همچنین تکنیک نداری .نه ویبره و نه تخریر کنترل شده ...
    حتما یه دوره صدا سازی و آواز پاپ برو یه سری اصول کلی بهت میگن که تکنیکت بهتر میشه و تمریناتی بهت میدن که روی حجم صدات هم تاثیر میزاره و بهتر میشه

موفق باشی

3. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:

سلام دوست عزیزم
    از اینکه زحمت کشیدی و وقت گذاشتی خیلی ممنونم. چشم حتماً کلاس آواز پاپ میرم. در مورد حجم صدام فکر کنم به خاطر اینه که با گوشی موبایل ضبط شده و فرکانسهای محدودی رو ضبط میکنه و صدا رو لاغر تر نشون میده. البته اگر منظورتونو درست متوجه شده باشم.بازم تشکر میکنم از شما موفق باشی دوستم

4. siiro

siiro عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo

خواهش می کنم
    بله متوجه شدم کیفیت ریکورد خوب نبوده ولی چون ما آموزشگاه موسیقی داریم و تاثیر تمرین های آواز پاپ رو روی حجم صدای بچه ها میبیم به شما پیشنهاد دادم و گرنه مشخصه که صدای شما پیش نیاز های اولیه رو داره ولی با کمک اون تکرن ها روز به روز بهتر میشه

5. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:

با سلام
    از اینکه دیدم بیشتر از 50 نفر صدای منو گوش کردن و فقط یک نفر نظر داده برام جالب بود و گفتم حتماً خیلی پرت خوندم و کلاً پشیمون شدم که صدامو واسه تست گذاشتم ولی وقتی دیدم پروژه های دیگر دوستان هم به همین شکل هست و کسی نظری نمیده برام جالب و البته ناراحت کننده بود.این یعنی اینکه ما فقط به فکر خودمون هستیم و اگر صدایی و پروژه ایی رو هم دانلود میکنیم فقط جهت تفریح خودمون و وقت گذرونی هست و حتی حاضر نیستیم برای دیگران چند ثانیه وقت بذاریم. ونظری در حد 3 یا 4 کلمه هم نمیدیم که شاید کمکی باشه به یک هم نوع. این کار منو یاد یکی از فامیلامون انداخت که خانوادگی تصادف کرده بودن(چپ کرده بودن) و می گفت ماشینهایی که از کنار ما رد میشدن سرعت کم میکردن ما هم روی زمین افتاده بودیم و خوشحال میشدیم که الان ما رو میبرن بیمارستان ولی وقتی نزدیک میشدن، میدیدیم که موبایلشونو در میاوردن و چند تا عکس میگرفتن و میرفتن. جداً ما به کجا رسیدیم؟!!! چرا اینطور شدیم؟ به هر حال این بی تفاوتی دوستان نسبت به هم نوع و دیگران با روح هنر منافات داره. یک هنرمند باید روحی لطیف و مهربان و سرشار از محبت به دیگران داشته باشه وگرنه اصلاً تو هنر نمی تونه پیشرفت کنه. شما استاد شجریانو ببینید وقتی دارن باهاش مصاحبه میکنن و تو صحبتاش از خانومهای بی سرپرست حرف میزنه که مجبورند کنار خیابون دست فروشی کنند، در آن واحد خود بخود گریه اش میگیره و دیگه نمی تونه حرف بزنه. این احساس بوده که شجریان رو استاد شجریان کرده. این حرفها رو نزدم که دوستان نظر در مورد صدای من بدن. از همین لحظه دیگه بنده به این تاپیک سر نمیزنم که ببینم نظری توش هست یا نه. این حرفها رو زدم که دوستان در کنار هم نسبت به هم بی تفاوت نباشن و یادتون باشه هر کسی نیکی کنه حتماً نتیجشو خودش زودتر از دیگران میبینه.امیدوارم همتون موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. sans

sans عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام-حس - حس - حس _ حس خوبه ولی زیادیش سمه.حتی تو تمرین ها!!!!چشماتو نبندو فقط تو حس فرو نرو -صداتو کنترل کن _ اوج و فرود هارو جدا جدا تمرین کن-
    نفس گیری هات خوبه ولی بیشتر روش کار کن.تحریر ناقص یه علتش میتونه کم آوردن نفس باشه
    جنس صدا هم که خوب سلیقه ایه تقریبا.با این جنس و حس نیاز به تحریرهای ریز و ظریف داری
    اگه اول راهی(مثل من ;))باید گوشتو قوی کنی..اصلا ذهنتو درگیر ملودی سازی رو شعر و یهویی یه چیزی باهاش خوندن نکن-به جاش کارای خوب با ""صداهای خوب"(هر صدایی رو گوش نکن)گوش کن...........خوب گوش کن-درک کن-تمرین -تمرین.......
    اصلا هم لازم نیست همون اول بیای یه آهنگو به طور کامل تمرین کنی.یه بیت -یه مصرع-یه کلمه-یه حرف!!!مثلا ببین تحریرو روی چه حرف هایی مشکل داری(تو همین کلیپ که فرستادی روی اوووووو مشکل داری- همینو یه چند دقیقه حتی اگه لازم بود چند ساعت تمرین کن-اووو اووو..........)و......

اگه میخوای حرفه ای دنبال کنی سراغ سلفژ برو.تو سایت مطالب خوبی در موردش وجود داره
    هیچ وقت هم فکر نکن صدات بده و نمیشه روش کاری کزد چون همین الانشم بعضی از ستاره های مردمی این مملکت نقایص صداشون بیشتر از صدای تو نباشه کمتر هم نیست
    از رک گویی هام امیدوارم ناراحت نشده باشی!!

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...