آهنگ درخت ابی با صدا و میکس خودم

شروع موضوع توسط *alireza* ‏18/8/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک آهنگ درخت ابی با صدا و میکس خودم تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. *alireza*

*alireza* عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    آهنگ درخت از آقای ابی که تنظیمش هم مثل این که کار یکی از بچه های همینجاست. قبلاً هم یکی از دوستان خونده بودن این آهنگ را گفتم بذار ما هم بخونیم یه دور... اگه اشکالی تو میکس بود به خوبی خودتون ببخشین دیگه چون من هیچ تجربه ای در زمینه ی کار با این نرم افزار ها ندارم و همینطور علاقه ای هم به یاد گرفتنش...
    آخرای آهنگ هم خراب کردم حسابی به دلایل متعدد از جمله کمبود امکانات:smile (50):
    آهنگ هم با صدای بنده فکر کنم 1 ثانیه ای عقب جلو باشه که دیگه شرمنده.
    کیفیت آهنگ هم پایین آوردم که بشه راحت دانلود کرد...

فایل های ضمیمه:

• derakht.rar
      اندازه فایل:
      1.5 MB
      نمایش ها:
      60
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. sami_uaral

sami_uaral عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : آهنگ درخت ابی با صدا و میکس خودم

سلام آقا علیرضا . . . آخه فدات بشم شما که خودت یه سور به scafild زدی. . . بعد می ری از اون اشکالم می گیری عزیز. . .حداقل اون دیگه شعروحفظ بود یا رو ریتم می خوند. . . . ولی شما به جز خارج خوندن و لرزیدن صدا , رو ریتم و شعرم ضعف داری گلم. . . . .البته من کسی نیستم که بخوام ایراد بگیرم ولی هرچیز که دیدم رو گفتم. . . اگه کسی برای این آهنگ از تو تعریف کرد بدون دوستت نیست دشمنته. . . . ولی با این اوصاف حس کردم صدات جنسش یه جورایی لطیفه. . .تمرین کن که بهتر از این بشی کلاس خوندنم فعلن بیخیال. . . یه پنجاه تا آهنگ که دوسشون داری و خیلی سخت نیست رو انتخاب و تمرین کن باهاشون بخون تا مسلط بشی یا اینکه یه ساز یاد بگیر ترجیحن گیتار یا پیانو. . . ببخش من رو اگه یکم تندی کردم .

3. *alireza*

*alireza* عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition

نه آقا چرا شما را ببخشم شما هم بالاخره نظر خودتو گفتی اما خوب اگه راستشو بخوای یه کوچولو ناراحت شدم چون اصلاً فکر نمیکنم چیزی که خوندم به این بدی باشه که گفتی بعد بیشتر از این به خاطر این ناراحت شدم گه گفتی 50 تا آهنگ که خیلی سخت نیست برو گوش کن تا مسلط شی... این یعنی من تو عمرم 10 تا آهنگ هم گوش ندادم. من تقریباً همه ی آهنگ های سیاوش قمیشی و بیشتر آهنگای ابی و بعضی از خواننده های توی ایران و بیشتر آهنگایی که همه شنیدن و معروف هستن را شنیدم و روشون هم تمرین کردم و هر موقع که بخوام میتونم بخونم اما خوب خیلی خیلی خوشحالم از این که نظرتو گفتی و مهم تر از اون وقت گرانبهاتو صوف دانلود و گوش کردن صدای من کردی...
    خوب لا اقل میگفتی کجای شعر اشتباهه تا دفعه بعدی درست بخونم... ساز هم یه ساز در دست یاد گیری دارم اما گیتار و پیانو نیست، ساز دهنی از نوع دیاتونیک. البته خیلی دوست دارم این دو تا ساز را یاد بگیرم پیانو و کیبورد هم تا حدودی به صورت خیلی مبتدی میتونم بزنم.... یه هر حال ممنونم از این که نظر دادی دوست عزیز.
    راستی اگه لطف کنین این چند تا فایل هم گوش کنین بعد بیاین نظرتون را همینجا بگین تا به یه جمع بندی برسیم:smile (73):
    اگه میدونی تا هنر موسیقی را ببوسم بذارم کنار برم سراغ گلدوزی و آشپزی و اینا... فقط یادت باشه نظرت هر چی بود برای من محترمه، مثل دفعه قبل رک و بی پرده...
    اینم لینکش:
    https://www.persian-music.org/thread106598.html
    https://www.persian-music.org/thread102124.html
    https://www.persian-music.org/thread102626.html

4. sami_uaral

sami_uaral عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

دوباره سلام دوستم بازم عذرخواهی می کنم اگه رنجوندمت. . . بازم می خوام برنجونمت از خودم ولی سازنده تر . . . . .از لینک هایی که گذاشتی برام اولیش فقط سالم بود . . . دو دریچه هم سالم بود. . . . و اما نظر : این سه تا آهنگ روی هم رفته خیلی بهتر از "درخت" بودن. . .ولی هنوز خارج خوندن هست توشون ولی فک کنم آهنگ "تو ای بال و پر من" رو به جز یکی دوجا خارج نشدی. . . دوتای دیگه خارج خوندناش بیشتر بود. . . . خیلی جاها از تو دهن می خونی که باید هوارو کامل بدی توی "دیاف" بد با قدرت بدی بیرون که "مونو تون" شنیده نشه. . . روی بعضی از هجا ها هم تاکید الکلی می کنی که بیشتر من رو یاد حمید عسگری می ندازه. . . یا بعضی از حروف رو درست تلفظ نمی کنی : "ترانه ساز من باش" نه "درانه ساز من باش". . . . . در کل پیشنهادم بهت اول سازیه ک بشه باهاش خوند دوم هم پنجاه آهنگ . . . ولی نه اونجور که فک می کنی پنجاه آهنگ رو مسلط شو جوری که از خوانندش بهتر بخونیش. . . . وقتی آهنگ متوسط رو بهت میگم بخون نباید ناراحت بشی چون تازه واسه شروع یه درجه از سایرین بالاتری . . یعنی ضعیف نیستی. . . . که این خودش یه امتیازه. . . . یادمه وقتی در محضر استاد گلم جناب آقای حامی بودم . . ازشون پرسیدم که شما برای خوندن استاد خاصی داشتید یا از همون کودکی کلاس خاصی برای آواز می رفتید. .گفت : خیر من خوندن رو با آهنگ های معمولی شروع کردم. . . . . .موفق باشی علیرضا جان.

5. mhbayat

mhbayat

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    اگر لطف کنی لینک آهنگ خالیش رو هم بذاری ممنون میشم

6. mhbayat

mhbayat

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    به نظر من صدات هنوز این قدرتو نداره که اوجشو با گام ابی بخونی اگر میتوی یه گام بیارش پایین و اگر نمیتونی بیخیال این مدل آهنگ های ابی شو مثل : پروانه ای در مشت/ چیزی بگو/خلیج فارس/عادت ولی به نظر من با تمرین زیاد میتونی اون گامو در بیاری و نفس گیری داخل اوج خیلی مهمه که تو این آهنگ رعایت نشده بود

بارگذاری...