آهنگ بیکلام - sonic

  • شروع کننده موضوع SONIC
  • تاریخ شروع
12/2/10
3
0
0
Qom
با عرض سلام.
من قبلا در سایت میوزکس با همین نام کاربری عضو بودم و امیدوارم بتونم توی این سایت هم فعالیت داشته باشم. آهنگی ساختم که از اساتید دعوت میکنم نظراتشون رو راجع به این آهنگ بیان کنند. ساخته شده در fl و با سورسهای داخلی و sytrus.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
 
12/2/10
3
0
0
Qom
ممنون از راهنمایی اساتید ترنس بخصوص تیستو، داش برلین و میکا کوویزما
 
16/4/09
587
179
0
.::SYNTHTOPIA::.
این اساتید که نام بردید اینجا عضو نیستند این سایت برای فارسی زبانان هست !
شاید هم در جاهای دیگه ای که آهنگتون رو گذاشتید این دوستان نظر دادند که در این صورت لطفا در همون سایت ها ازشون تشکر کنید !
 
آخرین ویرایش:

amir-roli

عضو سایت
28/5/10
628
64
28
مشهد
www.ej-roli.blogfa.com
دوست من یه کم صبر داشته باش.شاید کسی نتونسته کارتون رو گوش کنه.این جور طعنه دادن ها برازنده شما نیست.
من الان کارتون رو گوش میکنم و نظرمو عرض میکنم خدوتتون
 
12/2/10
3
0
0
Qom
ببینید حدودا دو ماه از پست من میگذره...البته من از زمان آَشنایی با سایت میوزکس فهمیدم اون سایت قوانین خاص خودش رو داره...یکیش اینه که کاربرای جدید اصلا احترام گذاشته نمیشن...برعکس بهشون حمله هم میشد. خب این کار درست نبود. امیدوارم این سایت اونطور نباشه. حرفی هم که من زدم بخاطر این نبود که من بخاطر نظر ندادن کاربران سایت دلخور باشم. آهنگسازی هم مبحث خودش رو داره و کسی نمیتونه بدون تجربه کامل از کسی ایراد بگیره. این سایت برای پرورش آهنگسازان و خوانندگان آیندس مگه نه؟ پس نباید از کاربران بخصوص تازه کارش توقع سطح بالا داشت. من انتظار دارم دوستانی که تجربه بیشتری در زمینه آهنگسازی بخصوص با اف ال دارند منو راهنمایی کنند تا بتونم از تجربه اونها استفاده کنم.