آهنگ "بچگیام شیرین اما تلخ" در reason

شروع موضوع توسط mrz ‏25/4/11 در انجمن Other Electronic

تاپیک آهنگ "بچگیام شیرین اما تلخ" در reason تالار Other Electronic در persian-music.org.

1. mrz

mrz عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    اسم آهنگ:
    بچگیام شیرین اما تلخ
    سکوئنسر:
    reason5
    دیوایس ها:
    combintor, thor, nn-xt, matrix, compressor, ddl1

زمان :
    2:43
    حجم:
    3.1 mg

Yüklə bachegiam shirin ama talkh zip

2. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    سلام.خسته نباشی
    اهنگ خوبی بود اما میتونست بهترم باشه.یعنی کاملا میشه فهمید از اهنگت که توانایی اینو داری که بهتر از اینا کار کنی.
    ملودی پیانو رو خیلی بردی بالا.صداش یه جوری شده.یه اکتاو اگه کم کنی فکر میکنم بهتر باشه و خیلی زیاد توی اهنگ ازش استفاده کردی.
    پاساژهای خوبی زدی.
    اسنری که از تایم52 اوردی زیاد مناسب حال و هموای این کارت نیس.چون تقریبا اومدی اکوستیک کار کنی و این اسنر مناسب کارهای الکترونیکه.همچنین ریتمهای اروم اسنر طولانی تری میطلبه.:smile (5):
    یه چیزی که تو کارت خیلی زیاد هست اینه که از صداهایی که استفاده کردی تا اخر کار نگه داشتی و فراز و فرود خوبی نداره.
    اف ایکس چند جا خوب بود.
    در کل میتونی بهتر از این کار کنی.البته همینم اهنگ خوبیه اما تو میتونی.ما میتوانیم:smile (29):

3. mrz

mrz عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason

مرسی امیر عزیز:smile (47):
    از تشویقت و نظرات مفیدت...
    راستش من از سبکای موسیقی الکترونیک زیاد سر در نمیارم و آهنگمم با معیارای اونا پیش نبردم اما شما بعضا با محک اونا سنجیدیش
    اینکه صداها از اول تا آخر یکنواخت بود چون یکم بچگیام یکنواخت و بی فراز و فرود بود "اما راس میگی یکم تعادل کارو به هم زد"
    پوزیشن پیانو ی اینقدر بالا یکمی تو مغز من حال و هوای کودکانه تداعی میکنه یاد این سازایی که تو موسیقی ارف به بچه ها یاد میدن میندازه منو.و این تکرار یاد روزای تکراری محلمون و بازیامون تو کوچه و بچگیام میندازه منو.
    ثانیه ی 52 من فقط همون اسنیر موجود رو "پیچ بندشو" دست زدم چون اونجا آکورد آخر سیکلوکوردمه و بعدش برمیگرده رو پایه و به نظرم این تغییر رنگ نیاز بود واسه رسوندنِ "خستگی از این دورباطل"
    (به نظرم برای ایجاد خلاقیت نباید خیلی درگیر اصلوب بود.مهم اجرای چیزیه که به ذهن میرسه.مثلا بین دو طیف الکتریک و آکوستیک باید آزادانه حرکت کرد.
    اف ایکس ها رو زیاد چون باهاشون سروکار نداشتم نمیتونم هنوز باهاشون فکر کنم و این ضعف بزرگیه:دی مگر اینکه یه اف ایکس بذارم بعد ببینم خوبه یا بد که به نظر من اول فضا باید تو مغز شکل بگیره بعد اجراشه نه اینکه برعکس...
    اسنر طولانی تر رو چه خوب گفتی...الان که فک میکنم بهتر میشد اگه یکم طولش بیشتر میشد.
    (در ضمن این همه هم نمیخواستم مینی مال کار کنم اما چون میدی کنترل فعلا ندارم و نتارو مینویسم کمتر میتونم ملودیامو پرداخت کنم.:23:)

در آخر بازم ممنون از اینکه نظر دادی:smile (70):

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - آهنگ بچگیام شیرین
  1. M A 30
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    51
  2. shahramd
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها: