پروژه تکمیلی آهنگ با هم از shayan asefi

شروع موضوع توسط shayan_shayan ‏4/11/15 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک آهنگ با هم از shayan asefi تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    سلام دوستان عزیز ... این آهنگ رو الان تمومش کردم ...قراره هر 2 3 هفته یک تک آهنگ با این سبک بصورت زیرزمینی بیرون بدم و پخش همگانی کنم ... میخواستم نظرتون رو بدونم که موزیک بازا حس زیبایی شناسیشون این نوع سبک رو دوستداره یا خیر ...

با سپاس فراوان

لینک دانلود :

آپلود کن,آپلود عکس,آپلود فایل و آپلود فیلم به صورت رایگان.

daw : studio one
    vsti : nexus .. omnisphere .. sylenth 1 .. massive
    vst : ویوز .. studio one plugins
    آهنگساز و تنظیم کننده و خواننده : shayan asefi

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    نظر واقعی رو بیان میکنم واسه پیشرفت
    آهنگ و تنظیم خوب بود
    ولی شعر و وکال و ملودی و خوندن اصلا به نظر من خوب نبود و باید روش تجدید نظر بشه
    وسط آهنگ هم به ناگهان کلا سبک آهنگ عوض میشه که کار درستی نیست
    موفق باشید

3. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    سلام دوست عزیز .. ممنون از تظرتون ... شعر رو اگر در جریانش بودین میدیدین که بجا و خوب بود ... در قسمت اول رپ خونده شده و در قسمت دوم که تمپو عوض میشه پاپ خونده میشه که از نظر خود من ملودی پاپش خیلی باحال و قویه و همینطور تغییر تمپو که یک نو آوری هستش ... صدای خواننده هم که جزو صداهای کمیاب و گرم هستش ... بنظرم شما با هر چیزی که مرسوم نیست و جزئی از نو آوری محسوب میشه مشکل داشتین ... البته این تقصیر شما نیست ... انقدر موزیک های کلیشه ای و مثل هم زیاد شده که تا یکی میخواد جوری دیگه ای حرکت کنه اونهایی که موزیک رو درک نمیکنند بدشون میاد و اونهایی که نو آوری رو میفهمند از موزیک لذت می برند ... باز هم ممنون که سر زدین
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏4/11/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏4/11/15 ---
    فکر کنم اگر همین آهنگ رو یکی از مدیران انجمن با اسم خودش تو یه تاپیکی معرفی میکرد تا الان یه 200 300 تایی تایید و تشکر گرفته بود :smuggrin-61:

4. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    بله البته این نظر شماست که کار برای خود شماست
    نظرات دیگران که به عنوان شنونده کار رو میشنون باید مهم باشه و مد نظر شما قرار بگیره
    شاید هم اینطور باشه و من خوشم نیومده باشه ولی من از نظر تخصصی نظر دادم.دوستان دیگر هم اگه نظر بدن معلوم میشه که حرف هام درسته یا نه
    تغییر تمپو نوآوری نیست از خیلی سال های دور این کار انجام میشه ولی با اصول و قواعدی نه اینطور که شما انجام دادید که انگار کلا یه موزیک دیگه چسبیده به موزیک دیگه ای
    من با صدای خواننده کاری نداشتم اصلا.نوع خوندن بد بود. یه جوری بود که اصلا جنس صدای خواننده رو نمیشد درست تشخیص داد. آهنگ جوری خونده شده که انگار شما تو یه جمعی هستی و بخوای درگوشی آروم با کسی صحبت کنی(مثال زدم که بدونید چجوری منظورمه) و راحت و باز خونده نشده
    اتفاقا نوآوری خوبه ولی نه دیگه یه چیز به قول معروف من درآووردی...!!!
    خدا کنه دیگران موزیک رو بیشتر درک کنن و لذت ببرن از موزیکتون ولی واقعیتش اینه من لذتی نبردم
    این نظرات هم صرفا برای پیشرفت شما هستش وگرنه مثل خیلیا که شاید کار شما رو گوش کردن و حتی نظر ندادن میتونستم نظر ندم پس سعی کنید انتقاد پذیر باشید
    به امید موفقیت های بیشتر

5. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    دوست گرامی بنده بدجور انتقاد پذیر هستم چون بهم کمک میکنه ، ولی انتقادهای درست رو خواهان هستم و روی چشمم میزارم ..صحبتهای شما بیشتر از روی سلیقتونه تا اینکه انتقاد باشه ، و من چیزی که 70 درصد در انجمن ها بیشتر دیدم یک جنبه رقابتی و مچ گیری در بین بچه ها وجود داره عوض اینکه زیبایی های کار رو ببینن یا حداقل سعی کنن که ببینن ...
    دم اون 30 درصد گرم که هنرمندها و درک کننده های واقعی اونها هستند ... چه اشکالی داره من از خودم یک چیزی در بیارم که من دراوردی باشه اما از دید من و چندین نفر دیگه زیبا باشه ؟ شما چند روز دیگه وقتی این آهنگ رو کامل ترش کردم و پخش همگانیش کردم 2 تایی با هم از میزان لایکها میتونیم بفهمیم که شما زیبایی رو بیشتر میشناسی و درک میکنی یا بنده ... وقتی آهنگ پخش شد لینک سایتها رو همینجا میزارم ... بنظرم از میزان بازدید و لایکهای سایتهای بزرگ میشه به ارزش یک آهنگ پی برد ... قربانت

6. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    :biggrin::laugh: منتظر لینک سایت هاتون هستم. حتما بذارید لینک ها رووو
    ایشاالله که میزان دیسلایک ها زیاد نباشه برعکس انتظار شما
    منم فقط قصدم کمک به شما بود

7. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    دوست گرامی چیزی که من همون اول فهمیدم رو شما آخر سر با لحنتون معلوم کردید که قصدتون کمکه یا تخریب ... بنده قبلا 1 آلبوم زیرزمینی هم دادم بیرون که در عرض 1 هفته نزدیک 1 میلیون و خورده ای بازدید کننده داشته با کلی لایک .. سرچ کن آلبوم جن زدگان .. عیار کار که دیسلایک میگیرم یا لایک دستمه ، شما غصه ما رو نخور عزیز جان ;) راستش اگر هم مورد توجه قرار نگیره بنده هر 3 هفته 1 تک آهنگ قراره بدم بیرون ... تو هفته های بعد سعی میکنم بیشتر بترکونم و احساسات تو آهنگها بزارم ... بنظرم مایکل جکسون هم اگر میخواست قبل از پخش آلبومش آهنگاشو اینجا بزاره ، با بی توجهی و تخریب مواجه میشد !!! حالا ما که ماییم ...

آخرین ویرایش: ‏5/11/15
  8. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,204 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    دوست من شایان جان،
    کسی که در بخش "پروژه های تکمیلی" کارش رو قرار میده، باید آمادگی هر نوع نظری رو داشته باشه. ولو اگر همه ی نظرها منفی باشه. شما خودت سوال کردی و گفتی: "میخواستم نظرتون رو بدونم . . ."، نگفتی: "میخواستم نظر مثبت شما رو بدونم"!

اصولاً کسی که ترکونده، در این بخش کار آپلود نمیکنه، کما اینکه بقول شما مایکل جکسون مرحوم هم چنین کاری نمیکرد.
    همه ی کسانی که موسیقی میسازند حس مثبتی نسبت به کار خودشون دارند، ولی شنیدن نظر دیگران (بعد از سوال کردن)، از ظرفیتهای مورد نیاز هر هنرمند محسوب میشه، ولو نظرهای منفی بی بنیان. فوقش اینه که شما موافق با نظر طرف مقابل نیستید. این که چیز غیر قابل تحملی نیست. این شما هستید که نظر خواستید، نه دیگران.

من همنوطور که در بخش پیام های کاربری خدمت شما عرض کردم، شناختی از این نوع موزیک ندارم تا بتونم نظری بدم، ولی شما دوباره درخواست کردی که نظر کارشناسی بدم. این تمایل شما به شنیدن نظر شنوندگان خیلی خوبه، ولی با دافعه ای که در مقابل نظر شنوندگان از خودتون نشون میدید، اصلاً جور در نمیاد.

من از همه ی دوستانی که فایل رو دانلود میکنند و وقت میذارن و موسیقی دوستمون شایان رو میشنوند، تشکر میکنم.

• موافقم موافقم x 5
    • خوشم اومد خوشم اومد x 4
    • آموزنده آموزنده x 1
  9. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    سلام جناب فرهود عزیز .... بنده پذیرای هر نوع نظری هستم برای اینکه کارم رو بهتر کنم ... ولی با چند چیز مشکل دارم ، ( حسادت ، بدجنسی و نیمه خالی لیوان رو دیدن ).... نمیدونم شاید چون خودم این خصلتها رو ندارم فکر میکنم بقیه هم متقابلا نباید در ارتباط با من اینها رو داشته باشند ... این 3 خصلت بد رو بنده به وضوح موقعی که بعضی اشخاص فروم میخوان درباره کارهای هم نظر بدن به طور پنهان در شخصیت ها میبینم ... و همین بنده رو ناراحت میکنه ... که چرا به جای دیدن 3/4 پر لیوان ... بعضی ها 1/4 خالی لیوان رو میبینند و سعی در تخریب دارند ... همین بنده رو ترغیب کرد که دیگه هیچ کاری از خودم رو برای پرسیدن نظر در هیچ انجمنی نزارم ، چون با نظرهای خالصانه و پاک روبرو نمیشم ... البته انسانهای درست و عاقله مردی چون شما فرهود عزیز در انجمن ها حضور دارند ولی تعدادتان کم است ...
    با سپاس

10. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +546 / 3 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, soundforge
    این دیدگاه شماست ک دیگران و اینجوری ببینی..من توی حرفهای دوستمون همچین حسی نداشتم ضمن ایکه با حرفهاش موافقم..کاری ک قراره پخش همگانی بشه باید خیلی قوی تر باشه.
    موفق باشی

• موافقم موافقم x 1
    • مخالفم مخالفم x 1
  11. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    عرض ادب.
    البته بنده خیلی مدت زیادی هست که به دلایلی سعی کردم چندان در بحث ها شرکت نکنم،اما شایان جان ببین بهترین داور انسان،خود انسان هست.
    خودت بشین چندین بار کارت رو گوش کن،از همه نظر آنالایز کن،ببین با استانداردهای روز تطابق داره؟از همه نظر،از همه ی زوایا،ممکنه منه نوعی سوادم کم باشه و نظرم شما رو برنجونه اما همیشه یادت باشه،همیشه ملاقات اول مهمترین ملاقاته،پس باید خیلی شیک و تمیز به بهترین شکل حاضر شد سر ملاقات تا ذهنیت خبی رو برای طرف مقابل ایجاد کرد.
    موسیقی هم همینطور هست،اولین کار شما پخشش در عموم میتونه تاثیر بسیاری بر آینده ی هنریتون بگذاره.

پس قبل از هرچیز اول بهتره خود هر فرد عادلانه در مورد کار خودش قضاوت کنه

• موافقم موافقم x 1
  12. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    مثلا اینم یکیش ،نظر شمام برخاسته از منیت و صفات بد ذهنی شماست که یا با ایشون دوستید یا حرفهای من رو به خودتون گرفتید ... از دید من و 200 300 نفر دیگه که موزیک بازن کارهای من جزو قویترین کارهای داخل ایران محسوب میشه اونم با سبک نویی که ایجاد کردم ، اینم جواب شما .... تازه این کار هنوز نیمه تمومه که امروز تمومش کردم .. تو اینترنت سرچ کن آلبوم جن زدگان تا متوجه کار قوی بشی ... خوش باشی عزیز
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏5/11/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏5/11/15 ---
    سلام .. ممنون از حسن نیتتون .. خیلی ها که این سبک رو دوست داشتن و به این موزیک گوش کردن چیزی جز ستایش بر زبون نیاوردند .. این سبک ، مال هر گوش و مال هر فهمی نیست ... هر کسی درکش نمیکنه ، برای همین شاید بنظرتون عجیب و یا بد میاد .. وگرنه رو قوی بودنش من و باقی نظر دهندگان شک نداریم ... بازم ممنون از وقتی که گذاشتین
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏5/11/15 ---
    دوست من این کارم که هر 2 3 هفته 1 تک آهنگ بدم بیرون اولین ملاقات من با انسانها نیست ... بنده قبلا ملاقات کردم و نظر تمام ********* داخل کشور رو هم جلب کردم

.com*************************

ارائه هر گونه لینک ایرانی در پستها خلاف قوانین این سایت میباشد

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏5/11/15
    • مخالفم مخالفم x 1
  13. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    خوب البته شایدم حق با شماست و ما کم سواد ها قدر و ارزش موسیقیایی هر اثری رو متوجه نمیشیم،خوب شایان جان چرا در یه مکانی که اعضای با سوادی داره موسیقیات و نمیگذاری؟مطمنن کسانی که سواد ندارند مثل ما نمیتونن که کمکی به شما بکنند.
    اژ این گذشته،واقعا ماهم خوشحالیم که با یه هنرمندی که سبک نویی رو در داخل کشور ایجاد کرده هم صحبت هستیم،خیلی هم باعث افتخاره

• موافقم موافقم x 4
  14. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    دوست گرامی من ، شما و سایر دوستان کم سواد نیستید ... فقط حسگرهای موسیقیاییتون به موسیقیه قدیم و مرسوم عادت کرده .. بنده هم هر روز در حال تمرین هستم برای پیشرفت منتهی در سبکی خاص .... برای همه خوش قلبا آرزوی موفقیت رو دارم

15. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    میتونم یک سوال ازتون بپرسم شایان جان؟
    میشه قشنگ تشریح کنید نوع سبکتون رو که بیشتر آشنا بشیم با این سبک؟واقعا شاید ما ندانسته داریم قضاوت میکنیم،ببین هزجر سبک جدیدی یک سری فاکتورها داره و مشخصه ها،دقیقا مشخصه هایی که سبک شمارو از سایر سبکها متمایز میکنه چه سازهایی و یا نوع رفتاری در موسیقیتون هست؟

16. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    تلفیقی از الکترونیک پاپ با هوس پاپ هستش که اصل مهمش زیبایی ملودی سازها و زیبایی ملودیه وکاله همراه با افکتهای توهم آمیز ... اسم سبک رو خودم گذاشتم (توهم ) .. این یعنی موزیک باید این قابلیت رو داشته باشه که ذهن شنونده رو به توهم بکشونه و شنونده از این توهم بوجود اومده لذت ببره ...تمام سعی من در همینه ... و اگر روزانه 7 8 ساعت تمرین کنم به اونچیزی که واقعا بهش بشه گفت سبک ( توهم ) دست خواهم یافت ... ( اگر خدام بخواد )

17. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    در مورد ترانه و موسیقی و تنظیم نظری نمیدم. !
    اما میکس و مسترینگ این موزیک مشکلات جدی داشت و همچنین رکورد وکال جوری بود که انگار با مایک هدست رکورد شده. !
    میکس هدفمند و واضح نیست. واید نداره و انگار وقتی برای میکس گذاشته نشده. !
    توصیه میکنم روی این بخش از کارتون تمرکز و وقت بیشتری بگذارید.
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  18. shayan_shayan

shayan_shayan عضو سایت

شغل :
    آهنگساز
    امتیازات:
    +93 / 1 / -1
    نرم افزار:
    studio_one
    ممنون جناب محبی از نظرتون .. درسته این کار نیمه تمومه که میکس و مسترش رو دیروز تموم کردم و قسمتی از آهنگسازیش رو .. میکروفونش هم استودیویی بوده همراه با آکوستیک امید خان ، alctron ... فکر کنم صدای بنده اونقدر گرفتس یا بخاطر افکتهایی که دادم شبیه رکورد با هدست شده ! ممنون از نصایح برادرانتون و موفقتر باشید دوست گرامی

19. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    پس بهتر بود توی پروژه های تکمیلی قرارش نمیدادید.
    چون وقتی در این تالار باشه هر شنونده ایی اون رو نهایی تصور میکنه

• موافقم موافقم x 3
  20. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    البته فکر نمیکنم کار نهایی هم زیاد تفاوتی با این کار بکنه چون همونطور که جناب محبی گفتن اصلا رکورد درست و مناسب گرفته نشده

بارگذاری...