آهنگسازی برای بازی

14/5/10
13
0
1
تهران
دوستان سلام . راستش می خواستم در مورد هزینه ی آهنگسازی برای بازی ها بپرسم
یک بازی که برای اسمارت فون ها طراحی شده ، موزیکاش موزیکای بچگونه و حالت ارکسترال دارن .و خیلی ساده هستن در حد دو دقیقه ، منتها تعدادشون زیاده
می خواستم بدونم به نظر شما ، اگه خودتون چنین پروژه ای رو داشتین ، چقدر دست مزد میگرفتین یا اگه از قیمت ها اطلاعات دارید کلا چجوریا هستش ، ما رو هم در جریان بذارید !!
به علاوه sfx های بازی هم هستن !
ممنون

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,012
2,463
113
29
G Studio
پاسخ : آهنگسازی برای بازی

دوستان سلام . راستش می خواستم در مورد هزینه ی آهنگسازی برای بازی ها بپرسم
یک بازی که برای اسمارت فون ها طراحی شده ، موزیکاش موزیکای بچگونه و حالت ارکسترال دارن .و خیلی ساده هستن در حد دو دقیقه ، منتها تعدادشون زیاده
می خواستم بدونم به نظر شما ، اگه خودتون چنین پروژه ای رو داشتین ، چقدر دست مزد میگرفتین یا اگه از قیمت ها اطلاعات دارید کلا چجوریا هستش ، ما رو هم در جریان بذارید !!
به علاوه sfx های بازی هم هستن !
ممنون

اگر اون چیزی که در تصور منه باشه من بودم برای چنین پروژه ای کل کار رو بین 1 تا 1.5 میلیون تومان کار میکردم.

14/5/10
13
0
1
تهران

دوست عزیزم ممنون از شما
دوستان دیگه هم نظراتتونو میگین تا یه برآیند داشته باشیم؟

17/7/13
39
7
8
تهران

سوال اول اینه که اصلاً بازی وجود داره که مثلاً من بخوام براش آهنگ بسازم؟
سوال دوم اینه که بازی سازی به خودی خود در آمدی داره برای سازنده هاش که بخوان به یک آهنگ ساز هم پول جدا بدن؟
من خودم مجانی حاضرم آهنگ بسازم برای چیزی که ارزش داره و حرفه ای هست، ولی موجود نیست همچین چیزی

14/5/10
13
0
1
تهران

سوال اول اینه که اصلاً بازی وجود داره که مثلاً من بخوام براش آهنگ بسازم؟
سوال دوم اینه که بازی سازی به خودی خود در آمدی داره برای سازنده هاش که بخوان به یک آهنگ ساز هم پول جدا بدن؟
من خودم مجانی حاضرم آهنگ بسازم برای چیزی که ارزش داره و حرفه ای هست، ولی موجود نیست همچین چیزی
دوست عزیز من دنبال کسی نیستم که کارو بهش بدم،میخواستم رنج دستمزد رو بدونم که خودم چقدر بگیرم