آهنک بی کلام Passing Memories - از Farshad Sepehr

شروع موضوع توسط Farshad.Sepehr ‏13/10/12 در انجمن Pop

تاپیک آهنک بی کلام Passing Memories - از Farshad Sepehr تالار Pop در persian-music.org.

1. Farshad.Sepehr

Farshad.Sepehr

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان عزیز وقت بخیر

اولین کاری هستش که با FL شروع کردم و به اتمام رسوندم ، در واقع تنها نمونه کار من در FL هستش و جمعا یک ماهی هستش که کار با این برنامه رو شروع کردم ، بدون هیچ آموزشی و کاملا به صورت خودجوش ، طبیعتا کار دچار اشکالات زیادی هستش و در اول راه هستم

سابقه نوازندگی چندین ساله ویولون و یک ساله پیانو دارم اما در تنظیم کامپیوتری با این کار شروع کردم ...

گوش بدید و ببینید چطوره ...

از پلاگین های Nexus و FL Keys و سایر پلاگین های Default استفاده کردم ...

اسم کار Passing Memories یا مرور خاطرات هستش و تداعی خاطرات من ...

هدف بنده یه نوع تلفیق کار پاپ و ترنس بود ، ابتدای کار انرژیک شروع میشه و سپس به نقطه غمگین میرسه ، با صدای ویولن و ملودی ضد ضرب ویولون ، فضای کار رو به پاپ نزدیک کردم و ملودی پیانو که در انتها میاد و کار رو انرژیک تموم میکنه ... این هدف و پیکره و حس کار بود که ظاهرا شما متوجه نشدید ... استفاده از سازهای ویولن و پیانو در کنار سمپل های Nexus و Kick و Clap به دلیل تلفیق فضای ترنس و پاپ بوده

در خصوص تایم هم محوریت کار بر ملودی های مختلف در یک گام بود و جنس و فضای کار فضایی نیست که بشه یه beat رو تکرار کرد که تایم کار بالا بره و یا کیک و کلپ رو دو دقیقه ادامه بدم که زمان کار زیاد بشه ...

http://s1.picofile.com/file/7522306020/Passing_Memories_Farshad_.mp3.html

منتظر نظرات شما هستم ...

بارگذاری...