آموزش 0 تا 100 سونار

tazegiya

عضو سایت
4/11/18
10
0
1
34
آموزش صفر تا صد سونار بصورت کلاسه شده:
لطفا دوستانی که به این نرم افزار مسلط هستند، مطالب طبقه بندی شده در مورد این نرم افزار رو بذارن...
مطالب میتونه از چگونگی ساخت 1 پروژه شروع بشه ...با انتخاب پلاگینها واینسترومنتها ادامه پیدا کنه....
با تشکراز شما

tazegiya

عضو سایت
4/11/18
10
0
1
34
سلام امیدخان...
شما درست میفرمایید
ولی در اونجا مطالب خیلی پراکنده ست..
اگه لطف کنید بصورت گام بگان مطالب رو ارائه بدید ممنون میشم

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
240
178
43
تهران
شما میتونی شروع کنی بکار با نرم افزار بعد هر سوالی برات پیش میاد رو سرچ کنی توی فروم سونار. مثلا ورودی خروجی ادیو ترک. اضافه کردن اینسترومت و...
اموزش کامل گام به گامش به زبان فارسی نیست.

pal.big.

عضو سایت
18/4/19
8
0
1
سلام.یه مشکلی دارم تو سونار اینکه موقع ظبط صدا با تاخیر میاد

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
240
178
43
تهران
طبیعیه برا سونار کلا سنگینه برنامه اش دوتا پلاگینم که باز کنی تاخیر بیشتر میشه . بافر کارت صدارو بیاری پایین پلاگینی ام اگه استفاده کردی ببندی بهتر میشه

pal.big.

عضو سایت
18/4/19
8
0
1
طبیعیه برا سونار کلا سنگینه برنامه اش دوتا پلاگینم که باز کنی تاخیر بیشتر میشه . بافر کارت صدارو بیاری پایین پلاگینی ام اگه استفاده کردی ببندی بهتر میشه
درسته ولی من استفاده از سونار به این صورت هست که یک بیت آماده میذارم و روش وکال ضبط میکنم هیچ پلاگینی هم باز نیست.وقتی یه قسمت رو رو بیت ظبط میکنم وقتی پلی میکنم کع گوش بدم میبینم وکال یک چهارم میزان عقب تر پخش میشه

pal.big.

عضو سایت
18/4/19
8
0
1
درسته ولی من استفاده از سونار به این صورت هست که یک بیت آماده میذارم و روش وکال ضبط میکنم هیچ پلاگینی هم باز نیست.وقتی یه قسمت رو رو بیت ظبط میکنم وقتی پلی میکنم کع گوش بدم میبینم وکال یک چهارم میزان عقب تر پخش میشه
واقعا نمیدونم چکار کنم

pal.big.

عضو سایت
18/4/19
8
0
1
ببینید من وکال رو سر ضرب میخونم ولی استپ میکنم جاببجا میشه وکالم

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
240
178
43
تهران
منم مشکل تو رو دارم. کاری که من میکنم اینه که توی ableton یا cubase رکوردی داشته باشم انجام میدم بعد بقیه کاراشو تو.سونار میکنم البته در این حد من تاخیر ندارم که دوتا لاین بدون هیچ افکتی باز کنم تاخیر داشته باشه. اون لاین بیت رو فریز کن بعد رکورد کن ببین تغییری میکنه