آخرین ارسال‌ها

آموزش یا روش نصب Virtual Guitar Acoustic

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
35
شيرازاز زمان سرگیری این روش برای نصب نرم افزار Virtual Guitar Acoustic تا به الان هیچ مشکلی چه بعد و چه قبل و چه مابین نصب برام پیش نیومده . این روشی هستش که من برای نصب نرم افزارهایی چون Virtual Guitar Acoustic و Virtual Guitar Electric و Trilogy و Atmosphere ، استفاده میکنم .

قبل از نصب Virtual Guitar Acoustic به فکر راه اندازی یک درایو مجازی باشید . برای این کار من از نرم افزار Alcohol 52% استفاده کردم . در صورتی که شما هم از این برنامه استفاده میکنید برای ساختن یک درایو مجازی به اینصورت عمل کنید :


1


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید2

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید3

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید


4
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیددر اینجا درایو مجازی مورد نظر ما ساخته شده . اکنون با استفاده از روش های زیر به آدرس VirtualGuitar Acoustic در هارد دیسک رفته و برای نصب نرم افزار فوق آماده می شویم .

برنامه
Alcohol 52% را باز کرده و از منوی File گزینه Open را کلیک کنید :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیددر این قسمت به آدرس Virtual Guitar Acoustic که در هارد دیسک کپی شده رجوع کنید . فایل مورد نظر را انتخاب نموده سپس گزینه Open را کلیک کنید :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدپس از طی کردن مراحل قبل و انتخاب فایل مورد نظر برای نصب ، Virtual Guitar Acoustic در برنامه Alcohol 52% ادد و آماده نصب شده است . بر روی آیکن Virtual Guitar Acoustic کلیک راست کرده و از منوی باز شده گزینه Mount on Device را انتخاب کنید :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدهمانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید آیکن Virtual Guitar Acoustic در درایو مجازی در قسمت My Computer ظاهر شده است . با استفاده از دوبل کلیک نصب آغاز می شود . ( اگر با دوبل کلیک کردن موفق به نصب نشدید میتوانید با استفاده از راست کلیک کردن و انتخاب گزینه Open بر روی Autroun.EXE دوبل کلیک کنید )


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدبعد از انتخاب Autroun.EXE دریچه ای مانند تصویر زیر برایتان باز خواهد شد ، با استفاده از گزینه Next به مرحله بعد برای نصب رفته :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدبه
Virtual Guitarist خوش آمدید :D بر روی Next برای ادامه کلیک کنید :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیددر این قسمت از شما آدرسی مناسب برای نصب و کپی محتویاتی چون
dll نرم افزار می خواهد . من به صورت پیش فرض این آدرس را محل نصب Virtual Guitarist خود قرار داده ام :

C:\Program Files\Steinberg\VSTPlugins

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدتائید اطلاعات و سپس Nextبرای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدتصویر بعدی :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیددر تصویر زیر برنامه از شما آدرسی مناسب جهت کپی شدن بانک صدا می خواهد . باز هم من به صورت پیش فرض همان آدرس قبل را برای کپی بانک صدا برای نرم افزار خود انتخاب کردم :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیددر اینجا بعد از انتخاب و تائید آدرس مناسب جهت نصب و کپی بانک صدای نرم افزار ، نصب اصلی
Virtual Guitarist آغاز می شود :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیددر اینجا CD دوم این نرم افزار برای ادامه نصب لازم است ، در طول نصب این نرم افزار شما دو بار با این پنجره روبه رو خواهید شد . اگر تمام محتویات Virtual Guitar Acoustic شما در یک محل قرار دارد بر روی Ok کلیک کنید تا نصب ادامه پیدا کند :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدبرای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدبرای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدبرای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیددر اینجا نصب پایان یافته است . با کلیک بر روی دکمه Finish و بستن پنجره Instal ، نرم افزار ما به درستی نصب شده و آماده استفاده می باشد :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدبرای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنیدنمایی از پنل نرم افزار به همراه بانک های صدا :


برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
 
آخرین ویرایش:
با سلام..امکانش هست عکس های این اموزش رو دوباره اپ کنید من با اکثر پلاگین های که ایم بردید مشکل دارم
با تشکر
 
25/8/09
66
سلام دوستان چطوری میشه در Virtual Acoustic Guitar آکورد مینور 7 یا آکوردهای dim ساخت ؟؟؟؟؟
 

صفحه ما در اینستاگرام

بالا