آخرین ارسال‌ها

آموزش کار با نرم افزار ویرچوال دیجی virtual dj

26/3/14
20
31
لبپاپ که اکثرشون میخورن ولی بازم پلی کردن یا گشتن دنبال اهنگ بستگی به اون داره و بدون اون نمیشه
مثلا ست نکسوز پایونیر (البته قیمتش حدود 25ملیون در میاد) روی هر پلیر یه مانیتور داره که ترک رو خیلی ساده میشه تووش با یه جوی استیک پیدا کرد و انواع افکت و این چیزا رو داره
ولی با لبتاپ شما باید با نرم افزار تراکتور یا... افکت بدید و پلی کنید
و یا اینکه با سی دی پلی کنید که بقول یکی از دوستان باید برای هر اجرا یه خروار سی دی با خودتون داشته باشید
خب الان ست فلش خور تو 5تومن پیدا میشه ک ظاهرشم خوب باشه؟؟؟؟

3/10/14
1
31
سلام خسته نباشید آقا سروش لطفاً بازم آموزشو ادامه بده منتظر قسمت سوم آموزشم مرسی...

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,947
31
نیشابور
نه مشکلم همینه که تهران نیستم
درودی دوباره ...
با تشکر از علیرضا جان ، ببخشید من نظر شخصیم رو میگم .
اگر برای مجلس و ... میخوای استفاده کنی ، بهترین کار اینه که شما یک دستگاه دیجی کنترولر تهیه کنی + لپتاپ معمولی ( نمیخواد خیلی خفن باشه ) من شخصا همین کار رو کردم و از دستگاه american audio vms 4 استفاده میکنم ( بیشتر از ۳ سال ) و خیلی خیلی هم راضب هستم . برقش با usb تامین میشه ، ۲ تا ورودی مایک داره ( البته بدون افکت ) و خروجی های مختلف که با راحتی میتونید به ۴ باند اکتیو وصل کنید . باندهای پستیو هم که خوب بحثشون جداست ...
از نظر کیفیت خروجی هم من خیلی راضیم ، مخصوصا اگر صوت خوبی داشته باشید ، حتما جواب میده .
اما اگر ظاهر دستگاه هم برای شما اهمیت داره ، من پایونییر مدل DDJ-SX رو پیشنهاد میکنم که یک سری پد درام برای هم اجرای افکت و ... داره و دستگاه بسیار خوبی هم هست .
باز هم سوالی بود در خدمتم ...
موفق باشید ...

28/3/15
1
31
سلام سروش جان. من امیرم. من الان آموزش اولی رو که گذاشته بودی دانلود کردم. و تونستم یه میکس کلا 16 دقیقه ای بدم بیرون که اصلا به چیری که فکر میکردم شبیه هم نبود. :joyful-54: . شاید چون اولین بارم بود اینطوریه ولی خوب حد اقل می دونم از میکس بعدیم چی میخوام. ولی نمیدونم چجوری برسم بهش.

سوالام اینه.
1- از کجا بفهمم که کجای آهنگ دومم رو میخوام بچسبونم به آهنگ اولم ؟ یعنی میشه بدون اینکه روی آهنگ اول که داره پخش میشه تاثیری بذاره، جدا گانه گوش کنمش و جای دقیق رو پیدا کنم ؟

2- چه جوری باید از یک آهنگ برم به آهنگ بعدی که مطلوب جلوه کنه؟ یعنی اینکه زیاد مشخص نباشه که از اولیه داریم جدا میشیم و می رسیم به دومیه ؟ یا حداقل یه حالت استاندارد یا منطقی داشته باشه ؟

3- این میکس اولیه رو برات میذارم که خواستی روحیت شاد بشه گوشش بدی. کلی گاف داره و یه سری چیزارو داشتم زمان رکورد تست میکردم که حسابی تاثیر گذاشته. :dead-95: . اگه میشه و وقت داری جواب سوالمو لطفا بده. مرسی.

فایل های ضمیمه

• 22.7 مگابایت نمایش‌ها: 27
26/3/14
20
31
سلام یه مشکلی برام پیش اومده
قسمت آرشیو آهنگایی که انتخاب میکنم و بعدش میخوام Bpm اسکن انجام نمیشه و انالیز نمیکنه
کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2/10/15
1
22
اقا چرا دیگه اموزش نمیزارین ؟؟
اگه میشه چیزای بیشتری ازش یاد بدین لطفا .

28/2/16
1
27
سلام اقا سروش من نرم افزارو دانلود کردم اما از نظر بعضی از ایکون ها با نرم افزار شما تفاوت دار ه عکسشو میذارم میشه لطفا راهنمایی کنین یا لینک دانلود نرم افزار خودتون رو بذارین.میخام لوب رو تغییر کد بدم نمیدونم کجاست.باتشکرUntitled.png

21/6/17
5
24
سلام
من یه دیجی کیبورد دارم که با یو اس بی به سیستم وصل میشه و نرم افزارش دکادنس میخواستم ببینم راهی هست که بتونم صدای یکی از دک هامو روی باند داشته باشم و یکی از دک ها رو روی هدفون اگر امکانش هست لطفا بگید
اگر وسیله ای میخواد اسمش و هزینه حدودیش
ممنونم

سلام
من یه دیجی کیبورد دارم که با یو اس بی به سیستم وصل میشه و نرم افزارش دکادنس میخواستم ببینم راهی هست که بتونم صدای یکی از دک هامو روی باند داشته باشم و یکی از دک ها رو روی هدفون اگر امکانش هست لطفا بگید
اگر وسیله ای میخواد اسمش و هزینه حدودیش
ممنونم
درود دوست عزیز دیجی کیبورد دیگه چیه میشه یه عکس بذارین یا مدلشو بگین که سرچ کنم
تا حالا نشنیدم
و اینکه اگه از نرم افزار virtual dj استفاده میکنید بله میتونید انجام بدین که از هدفون و باند بصورت جدا پخش بشه
فقط اطلاعات دقیق کنترلرتونو بگین عالی میشه
آها الان متوجه شدم دکادنس استفاده ميكنيد
والا تاحالا باهاش کار نکردم اما به احتمال ۹۹٪ میشه فقط باید توی تنظیمات خروجی صدا دنبال این تنظیمات باشید

21/6/17
5
24
درود دوست عزیز دیجی کیبورد دیگه چیه میشه یه عکس بذارین یا مدلشو بگین که سرچ کنم
تا حالا نشنیدم
و اینکه اگه از نرم افزار virtual dj استفاده میکنید بله میتونید انجام بدین که از هدفون و باند بصورت جدا پخش بشه
فقط اطلاعات دقیق کنترلرتونو بگین عالی میشه
آها الان متوجه شدم دکادنس استفاده ميكنيد
والا تاحالا باهاش کار نکردم اما به احتمال ۹۹٪ میشه فقط باید توی تنظیمات خروجی صدا دنبال این تنظیمات باشید
عکس اپلود نمیشه اما اگر توی گوگل سرچ کنید dj keyboard عکس ها و فیلم هاش میاد.
من اگر بتونم با ویرچوال اوکی کنم هم بسه اما روشش به چه صورته ؟

درود به شما
ساده ترین و ارزانترین روشو بهتون پیشنهاد میکنم
دوست عزیز اگه دقت کنید ما وقتی میخوایم از لپتاپ خروجی بگیریم برای میکسر، صدا ما بصورت استریو هستش.
کابل ماهم یک فیش کوچیک هدفونی هستش که به لپتاپ وصل میشه برای خروجی صدا و اون طرف سیم هم میتونه هم فیش بزرگ میکسری باشه و هم میتونه از این سیمهای رنگی (سفید و قرمز) باشه.
در این صورت ما دو خروجی مجزا داریم که یکی L و یکی R هستش.
یکی از قابليتهاى نرم‌افزار virtual dj این هستش که میتونه صدای هرکدوم از deck هارو به یه لاین اختصاص بده یعنی چی؟
یعنی اینکه شما وقتی با ویژوال روی هرکدوم از دکها آهنگ متفاوت بذاری
(مثلا روی Deck A یه آهنگ ۶/۸ بذاری
روی Deck B یه آهنگ بندری بذاری)
و هر دوتارو باهم پلی کنی با یه تنظیم خیلی کوچیک در قسمت تنظیمات کارت صدا
Deck A به خروجی L وصل میشه
Deck B به خروجی R وصل میشه و هر لاین آهنگ مربوط به خودشو پخش میکنه که این قسمت تنظیمات با شماست
حالا باید چیکار کنین که باهدفون بصورت جداگانه بشنوین؟
شما اگه بصورت درست و استاندارد بتونین یه سیم درست کنین که یکی از لاینها بره واسه میکسر و یکی از لاینها هم لحیم بشه به یک فیش مادگی کوچیک اونوقت میتونین صدای رو از هدفون بشنوین و آهنگ بعدی رو سر ضرب آماده کنین و هیچ اتفاقی برای پخش اصلی نمیوفته و براحتی میتونی کار کنین
البته باید بگم که صداتون در پخش بصورت مونو هستش که برای اجرای زنده زیاد تاثیر نداره و اونقدرها به كيفيت کارتون لطمه نمیزنه
تا اینجا اگه متوجه نشدین بگین که من بصورت عکس نقشه رو بکشم و یه توضیح کامل و جامعتر بدم
البته خیلی سعی کردم کامل توضیح بدم و نمیدونم منظورمو چقدر تونستم برسونم به هرحال شما با هزینه کمتر از ۱۰ هزارتومن کارت راه میوفته
[doublepost=1498092105,1498091347][/doublepost]ببخشید اگه نقاشی کشیدم متاسفانه امکانات خوبی برای این کار نداشتم اما کلا منظورمو یه همچين شکلیه اگه این حرکتو دوست داشتین انجام بدین اطلاع بدین که بریم واسه ی ادامه امیدوارم موفق باشید
و این حرکتاز جانب من تست شده ست و خیالتون راحت باشه جای هیچ نگرانی نیست هرمشکلی باشه راهنماییتون میکنم

21/6/17
5
24
درود به شما
ساده ترین و ارزانترین روشو بهتون پیشنهاد میکنم
دوست عزیز اگه دقت کنید ما وقتی میخوایم از لپتاپ خروجی بگیریم برای میکسر، صدا ما بصورت استریو هستش.
کابل ماهم یک فیش کوچیک هدفونی هستش که به لپتاپ وصل میشه برای خروجی صدا و اون طرف سیم هم میتونه هم فیش بزرگ میکسری باشه و هم میتونه از این سیمهای رنگی (سفید و قرمز) باشه.
در این صورت ما دو خروجی مجزا داریم که یکی L و یکی R هستش.
یکی از قابليتهاى نرم‌افزار virtual dj این هستش که میتونه صدای هرکدوم از deck هارو به یه لاین اختصاص بده یعنی چی؟
یعنی اینکه شما وقتی با ویژوال روی هرکدوم از دکها آهنگ متفاوت بذاری
(مثلا روی Deck A یه آهنگ ۶/۸ بذاری
روی Deck B یه آهنگ بندری بذاری)
و هر دوتارو باهم پلی کنی با یه تنظیم خیلی کوچیک در قسمت تنظیمات کارت صدا
Deck A به خروجی L وصل میشه
Deck B به خروجی R وصل میشه و هر لاین آهنگ مربوط به خودشو پخش میکنه که این قسمت تنظیمات با شماست
حالا باید چیکار کنین که باهدفون بصورت جداگانه بشنوین؟
شما اگه بصورت درست و استاندارد بتونین یه سیم درست کنین که یکی از لاینها بره واسه میکسر و یکی از لاینها هم لحیم بشه به یک فیش مادگی کوچیک اونوقت میتونین صدای رو از هدفون بشنوین و آهنگ بعدی رو سر ضرب آماده کنین و هیچ اتفاقی برای پخش اصلی نمیوفته و براحتی میتونی کار کنین
البته باید بگم که صداتون در پخش بصورت مونو هستش که برای اجرای زنده زیاد تاثیر نداره و اونقدرها به كيفيت کارتون لطمه نمیزنه
تا اینجا اگه متوجه نشدین بگین که من بصورت عکس نقشه رو بکشم و یه توضیح کامل و جامعتر بدم
البته خیلی سعی کردم کامل توضیح بدم و نمیدونم منظورمو چقدر تونستم برسونم به هرحال شما با هزینه کمتر از ۱۰ هزارتومن کارت راه میوفته
[doublepost=1498092105,1498091347][/doublepost]ببخشید اگه نقاشی کشیدم متاسفانه امکانات خوبی برای این کار نداشتم اما کلا منظورمو یه همچين شکلیه اگه این حرکتو دوست داشتین انجام بدین اطلاع بدین که بریم واسه ی ادامه امیدوارم موفق باشید
و این حرکتاز جانب من تست شده ست و خیالتون راحت باشه جای هیچ نگرانی نیست هرمشکلی باشه راهنماییتون میکنم
سلام ممنونم من برای نرم افزار ویرچوال اوکی کردم اما سیستم دیجی کیبورد من با دکادنس کار میکنه که اون رو نتونستم میخواستم ببینم اونم میشه یا نه و یا اینکه راهی هست سیستم رو روی ویرچوال دیجی بشنونیم ؟
ممنونم

سلام ممنونم من برای نرم افزار ویرچوال اوکی کردم اما سیستم دیجی کیبورد من با دکادنس کار میکنه که اون رو نتونستم میخواستم ببینم اونم میشه یا نه و یا اینکه راهی هست سیستم رو روی ویرچوال دیجی بشنونیم ؟
ممنونم
من اونچیزی رو که گفتین توی گوگل سرچ زدم اما کلی مدلهای مختلف اومد
مثلا یکی اومد که کلاوی ارگ داشت
یکی اومد که دوتا شبیه ساز deck داشت
یکی دیگه اومد فقط در داشت
من اصلا نمیدونم مدلش چیه و تا مدل کنترلرتونو ندونم نمیتونم کمکتون کنم
شما بگو یه اسمی یه مدلی روی کنترلرتون باید نوشته باشه یکم اطلاعات بدین تا راهنماییتون
یا عکس یا مدل کنترلر

21/6/17
5
24
من اونچیزی رو که گفتین توی گوگل سرچ زدم اما کلی مدلهای مختلف اومد
مثلا یکی اومد که کلاوی ارگ داشت
یکی اومد که دوتا شبیه ساز deck داشت
یکی دیگه اومد فقط در داشت
من اصلا نمیدونم مدلش چیه و تا مدل کنترلرتونو ندونم نمیتونم کمکتون کنم
شما بگو یه اسمی یه مدلی روی کنترلرتون باید نوشته باشه یکم اطلاعات بدین تا راهنماییتون
یا عکس یا مدل کنترلر
djkeyboard
برند dj tech
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
:
این لینک رو ببینید
کنترلر نیست درواقع یک کیبورده

djkeyboard
برند dj tech
:
این لینک رو ببینید
کنترلر نیست درواقع یک کیبورده
پس اگه اینطور باشه حتما خروجی صدا نداره
والا من لینک چک کردم و بازم کلی مدل دیدم هرچقدر گذشتم با این اسم چند مدل مختلف دستگاه معرفی کرد
به هرحال اگه شما وقتی که اجرا میرید اگه از طریق کیبورد یا کنترلر صدا میگیری و آهنگ پخش میکنی حتما این کار براحتی شدنیه
اما اگه صدارو مستقیم از لپتاپ میگیری به اون سیم احتیاجه
و یه راه دیگه هم داره
اگه نرم‌افزارتون مشابه Virtual DJ تنظیماتی که گفتمو در ستینگ خودش داره شما میتونی عملو از طریق میکسر انجام بدی و یه خروجی مجزا بگیری
اما هروقت میخوای آهنگ عوض بشه باید هی دوتا از ولومهای میکسرو کم و زیاد کنی که اصلا پیشنهاد نمیکنم چون خیلی حواس پرت میکنه و ارزش ربسکشو نداره و بهترین و ساده ترین راه همون پیشنهاد اولمه سیمو خودت درست کنی
[doublepost=1498265432,1498265382][/doublepost]در غیر این صورت حتما کارت صدا میخواین و لازمتونه

21/6/17
5
24
پس اگه اینطور باشه حتما خروجی صدا نداره
والا من لینک چک کردم و بازم کلی مدل دیدم هرچقدر گذشتم با این اسم چند مدل مختلف دستگاه معرفی کرد
به هرحال اگه شما وقتی که اجرا میرید اگه از طریق کیبورد یا کنترلر صدا میگیری و آهنگ پخش میکنی حتما این کار براحتی شدنیه
اما اگه صدارو مستقیم از لپتاپ میگیری به اون سیم احتیاجه
و یه راه دیگه هم داره
اگه نرم‌افزارتون مشابه Virtual DJ تنظیماتی که گفتمو در ستینگ خودش داره شما میتونی عملو از طریق میکسر انجام بدی و یه خروجی مجزا بگیری
اما هروقت میخوای آهنگ عوض بشه باید هی دوتا از ولومهای میکسرو کم و زیاد کنی که اصلا پیشنهاد نمیکنم چون خیلی حواس پرت میکنه و ارزش ربسکشو نداره و بهترین و ساده ترین راه همون پیشنهاد اولمه سیمو خودت درست کنی
[doublepost=1498265432,1498265382][/doublepost]در غیر این صورت حتما کارت صدا میخواین و لازمتونه
ممنون از راهنماییتون فکر میکنم این لینک دیگه مدل دستگاه من رو نشون بده

من با ویرچوال اوکی کردم اما با این نرم افزار دکادنس نتونستم

ممنون از راهنماییتون فکر میکنم این لینک دیگه مدل دستگاه من رو نشون بده

من با ویرچوال اوکی کردم اما با این نرم افزار دکادنس نتونستم

درود به شما دوست عزیز لینکی که فرستادین عالی بود و تونستم اطلاعاتی رو که میخواستم راحت پیدا کنم و اونجوری که من فهمیدم و توی عکس قسمت بالارو ببینی ترجمه ی قسمت مشخصات کنترلر شماست که گفته میکسر نداره و این یعنی اینکه شما نمیتونی بصورت جدا از هدفون استفاده کنی
و توی قسمت عکس پایین عکس هم سرچی هست که توی گوگل داشتم و ميخواستم درباره ی نرم‌افزارتون اطلاعات بگیرم که هرکاری کردم موفق نشدم پیداش کنم
دکا دنس - دک دنس -decdance - devadance - dekadance
اینا سرچهایی بود که دیشب زدم و متاسفانه هیچ اطلاعاتی پیدا نشد درباره نرم‌افزار و من خیلی دوست دارم کمکتون کنم اگه بتونین مثه همون لینکی که فرستادین یکی دیگه هم از اطلاعات نرم‌افزار بدین بهتون قول میدم شخصا نصب کنم و تست کنم ببینم چه خبره و ایشالا که مشکل شما هم حل بشه
نتیجهااینکه در حال حاضر شما از طریق کنترلر نمیتونی با هدفون گوش کنید اما اینکه این کار شدنی نیستو قبول ندارم و هميشه یه راهی پیدا میشه
منتظر خبرتون هستم موفق باشی دوست عزیز

صفحه ما در اینستاگرام

بالا