آخرین ارسال‌ها

آموزش کار با نرم افزار ویرچوال دیجی virtual dj

14/4/14
1
25
من برنامرو unistall کردم الان ک نصبش میکنم installation error میده اگه میشه راهنمایی کنید

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
31
نیشابور
من برنامرو unistall کردم الان ک نصبش میکنم installation error میده اگه میشه راهنمایی کنید
درود دوست عزیز ...
کمی بیشتر توضیح میدی ؟ چی مینویسه ؟
در صورت امکان عکس بگیر تا بشه بهتر راهنمایی کرد .
موفق باشی ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

26/3/14
20
31
سلام خسته نباشی
ی چندتا سوال داشتم؟
اول اینکه چطور کیفیت ی آهنگی رو بالا ببرم؟؟؟
دوم اینکه از تو هدفون نمونه کار عالیه اما وقتی ب میکسر نصب میکنم و اجرا میشه صداش افتضاهه،یا وقتی رو ذخیره کار میرم خیلی کیفیت بد میشه
سوال اخرمم اینکه راستش نمیدونم اسمشو درست ب کار میبرم یا نه اما من ی تعداد زیر صدا میخوام مثلا ی چند ثانیه قبل از شروع آهنگ ی ریتم زیر صدا مثلا قری باشه

ببخشید در آخر اینکه من یکی از دوستام آهنگ سازه بهش میگم ی تعداد صدا یا سمپل برای بین دوتا آهنگ میخوام میگه نمیشه و( کیکاش رو هم نمیخوابه) یعنی چی؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
31
نیشابور
سلام خسته نباشی
ی چندتا سوال داشتم؟
اول اینکه چطور کیفیت ی آهنگی رو بالا ببرم؟؟؟
دوم اینکه از تو هدفون نمونه کار عالیه اما وقتی ب میکسر نصب میکنم و اجرا میشه صداش افتضاهه،یا وقتی رو ذخیره کار میرم خیلی کیفیت بد میشه
سوال اخرمم اینکه راستش نمیدونم اسمشو درست ب کار میبرم یا نه اما من ی تعداد زیر صدا میخوام مثلا ی چند ثانیه قبل از شروع آهنگ ی ریتم زیر صدا مثلا قری باشه

ببخشید در آخر اینکه من یکی از دوستام آهنگ سازه بهش میگم ی تعداد صدا یا سمپل برای بین دوتا آهنگ میخوام میگه نمیشه و( کیکاش رو هم نمیخوابه) یعنی چی؟
درود دوست عزیز ...
سوال اول :
کیفیت آهنگ ها عموما بالا هست . اما در تعدادی ازکارهای بی کیفیت ، با پیچ های فرکانس ها میتونید در کیفیت تاثیر گذار باشید . مثلا در کارهای قدیمی تریبل رو کم و باس رو بیشتر کنید و مید رو خیلی کم ، کم کنید .
سوال دوم :
وقتی کار از باندها خوب پخش نمیشه ، قطعا تنظیمات میکسر مشکل داره . شاید هم باندها کیفیت لازم رو‌ نداره و زود به پیک میرسه . اما اگر در ضبط هم این مشکل هست ! به احتمال زیاد گین و همچنین لول صدا بیش از حد مجاز زیاد شدن . اینارو بررسی کنید چون خیلی خیلی مهم هستن ...
سوال سوم :
شما نیاز به یک سری لوپ ۶/۸ داری که توی آهنگ میکس کنی . میتونی از همین سایت هم دانلود کنی و نیازی نیست که حتمت ساخته بشه !!!
برای مچ شدن ریتم با آهنگ هم ، از دکمه sync روی دستگاه دیجی یا نرم افزار استفاده کن . آهنگ رو پلی کن و بعد ریتم رو ، در مرحله بعد دیسکی که ریتم رو پلی کرده سینک بزن با ریتم آهنگ هماهنگ میشه ...
موفق باشی دوست عزیز ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

26/3/14
20
31
شرمنده،میشه بگی لوپ 6.8دقیقا از کدوم قسمت سایت بگیرم؟؟؟.

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
در مورد کیفیت دقت کنید که کیفیت فایل هایی که پلی میکنید باید بهتر از mp3 320 باشه
در کنسرت ها و اجرا های لایو از فرمت های loseless مثل flac و wav استفاده میکنن
مثلا اگه حجم یه mp3 320 10مگ هست حجم همون flac میشه حدود 80مگ

26/3/14
20
31
در مورد کیفیت دقت کنید که کیفیت فایل هایی که پلی میکنید باید بهتر از mp3 320 باشه
در کنسرت ها و اجرا های لایو از فرمت های loseless مثل flac و wav استفاده میکنن
مثلا اگه حجم یه mp3 320 10مگ هست حجم همون flac میشه حدود 80مگ
سلام ببخشید متوجه منظورتون نشدم
مثلا من میخوام آهنگ جدیدرو روی ی آهنگ قدیمی میکس کنم از کجا بگردم با کیفیتشو پیدا کنم خود شما هم دارید میگید آهنگ قدیمی و بهترین کیفیتش 128 هست،مسلما آهنگ 128 در مقابل ی آهنگ 320 کم میاره میخوام بدونم راهی هست ک کیفیت هنگام اجرا معلوم نباشه

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
سلام ببخشید متوجه منظورتون نشدم
مثلا من میخوام آهنگ جدیدرو روی ی آهنگ قدیمی میکس کنم از کجا بگردم با کیفیتشو پیدا کنم خود شما هم دارید میگید آهنگ قدیمی و بهترین کیفیتش 128 هست،مسلما آهنگ 128 در مقابل ی آهنگ 320 کم میاره میخوام بدونم راهی هست ک کیفیت هنگام اجرا معلوم نباشه
خب طبیعتا چیز غیر منطقی ای رو شما میخواید
مثل این میمونه که بگیم میشه یه کار کرد که یک نقاشی بی کیفیت در موزه ی لوور نگه داری بشه!!!

طبیعتا هیچی کیفیت بالاتر باشه
خروجی هم بهتره!

26/3/14
20
31
خب طبیعتا چیز غیر منطقی ای رو شما میخواید
مثل این میمونه که بگیم میشه یه کار کرد که یک نقاشی بی کیفیت در موزه ی لوور نگه داری بشه!!!

طبیعتا هیچی کیفیت بالاتر باشه
خروجی هم بهتره!
خب خوده شما اگه بخواید ی میکس انجام بدید ک ی آهنگ رو آهنگ قدیمی بذارید چکار میکنید؟؟؟؟

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
خب خوده شما اگه بخواید ی میکس انجام بدید ک ی آهنگ رو آهنگ قدیمی بذارید چکار میکنید؟؟؟؟
والا من تاحالا برام پیش نیومده بخوام کارای قدیمی رو میکس کنم
قدیمی ترین کاری که بوده آلبوم Imagine از Armin van buuren بوده که اونم flac رو داشتم
البته برای اینکه بخوام لایو باشه
ولی اگه بخوام برای آرشیو مثل رادیو شو مانند چند تا کار رو میکس کنم با نرم افزار این کار رو میکنم چون دقتم توو اون بیشتره!

26/3/14
20
31
سلام مجدد به همه
قیمت دستگاه دی جی میخوام واسه مجلس میخوام
ظاهرش برام خیلی مهمه
اگه کمکم کنید ممنون میشم

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
31
نیشابور
سلام مجدد به همه
قیمت دستگاه دی جی میخوام واسه مجلس میخوام
ظاهرش برام خیلی مهمه
اگه کمکم کنید ممنون میشم
درود دوست عزیز ...
قیمت دستگاه از سک و نیم میلیون شروع میشه به بالا ...
اگر ظاهر براتون خیلی مهمه ، میتونید پایونییر انتخاب کنید دو تا پلیر با یک میکسر ، از چیزی حدود سه و نیم میلیون میتونید تهیه کنید تا ۳۰ میلیون . بستگی به مقدار بودجه شما داره ...
موفق باشید ...

Sent from my ASUS FonePad 7 using tapatalk

26/3/14
20
31
درود دوست عزیز ...
قیمت دستگاه از سک و نیم میلیون شروع میشه به بالا ...
اگر ظاهر براتون خیلی مهمه ، میتونید پایونییر انتخاب کنید دو تا پلیر با یک میکسر ، از چیزی حدود سه و نیم میلیون میتونید تهیه کنید تا ۳۰ میلیون . بستگی به مقدار بودجه شما داره ...
موفق باشید ...

تا 5میلیون میتونم فعلا سرمایه کنم،اما اینکه چ مارک و مدلی بگیرم رو اصلا بلد نیستم یا اینکه ست دی جی اصلی باشه و سرم کلاه نره

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
31
نیشابور
تا 5میلیون میتونم فعلا سرمایه کنم،اما اینکه چ مارک و مدلی بگیرم رو اصلا بلد نیستم یا اینکه ست دی جی اصلی باشه و سرم کلاه نره
درآودی دوباره ...
دستگاه های دی جی عموما مدل مشابه و قلابی نداره که آدم نگران باشه . در مورد قیمت ها و مدل ها هم من خیلی وقته بازار نرفتم ، اما اگه بتونم حتما میرم و آمار یک ست خوب و به در بخور برات آمار میگیرم . منتظر نظرات سایر دوستانو اساتید هم باشید ...
موفق باشید ...

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
پایونیر به نظرم زیر 10ملیون بدرد نمیخوره
ست های numark یا deejay gear یا برند های دیگه هم خوبن
فقط سعی کنید فلش خور هم باشه دستگاهتون که سخت نباشه استفاده ازش

26/3/14
20
31
پایونیر به نظرم زیر 10ملیون بدرد نمیخوره
ست های numark یا deejay gear یا برند های دیگه هم خوبن
فقط سعی کنید فلش خور هم باشه دستگاهتون که سخت نباشه استفاده ازش
فرقش چیه؟؟؟؟
یعنی اگه لب تاب باشه مشکل پیدا میکنه؟؟؟؟؟

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
فرقش چیه؟؟؟؟
یعنی اگه لب تاب باشه مشکل پیدا میکنه؟؟؟؟؟
لبپاپ که اکثرشون میخورن ولی بازم پلی کردن یا گشتن دنبال اهنگ بستگی به اون داره و بدون اون نمیشه
مثلا ست نکسوز پایونیر (البته قیمتش حدود 25ملیون در میاد) روی هر پلیر یه مانیتور داره که ترک رو خیلی ساده میشه تووش با یه جوی استیک پیدا کرد و انواع افکت و این چیزا رو داره
ولی با لبتاپ شما باید با نرم افزار تراکتور یا... افکت بدید و پلی کنید
و یا اینکه با سی دی پلی کنید که بقول یکی از دوستان باید برای هر اجرا یه خروار سی دی با خودتون داشته باشید

صفحه ما در اینستاگرام

بالا