آموزش کار با نرم افزار ویرچوال دیجی virtual dj

22/4/12
1
0
0
شیراز
سلام
hajimix دستت درد نکنه آموزش هات خیلی خوبه
من که واقعاً کلی بدردم خورد
منتظر بقیه آموزش هستیما

سلام دوست عزيز اگه امكان داره نرم افزار هم برا دانلود بزاريذ با بقيه اموزش عالي بود مرسي

این نرم افزار خیلی سادست.
مثل نمام پلیر های دیگه کار میکنه با این تفاوت که، تا 2 یا 4 تا آهنگ رو هم زمان پخش میکنه.
حالا همه چی بر میگرده به سلیقه شما، واسه ی ادقام ، میکس و لوپ کردن موزییک هاتون.

مهمترین قسمت هاش هم به نظر من ساخت کلیدهای میانبرِ (Shortcut) که دوست خوبمون hajimix قبلا توضیح دادن.
ازین جهت عرض کردم که، میانبر ساختن، کار رو راحت تر میکنه.

سلام دوست عزيز من نرم افزار رو نصب كرذم ولي بعد از نصب پسورد مي خواد ميشه پسوردش رو بهم بدين

آرارات عزيز بله بعد از نصب كامل پسورد مي خواد كه روي ايكوني كه روي صفحه دسكتاپ هست كليد مي كنم
پسورد مي خواد

آرارات عزيز بله بعد از نصب كامل پسورد مي خواد كه روي ايكوني كه روي صفحه دسكتاپ هست كليد مي كنم
پسورد مي خواد
چشم
چک میکنم خبرشو میدم.

ویرایش:
ببینید موقع unzip کردن کُد میخواد
کد: www . asandownload . com
البته بدون در نظر گظفتن فاصله.
فایل کرک و سریال هم داره که بعد از آنزیپ کردن مشخص میشه و %100 قابل استفادست.

اینم سریال برنامه:
V8BP-5ZC5-YZUTQ

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
سلام دوست من دوباره با مشكل رو به رو شدم وقتي پسورد رو وارد مي كنم ارور 6 رو ميده ميگه شما نمي توانيد
از اين نرم افزار استفاده كنيد يه سايتي رو معرفي مي كنه ميگه بايد به اين سايت مراجعه كنم
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

فكر كنم پولي باشه نرم افزار اصلي نيست جالب اينجاست وقتي برنامه رو نصب كردم يه پوشه اي داشت به اسم كرك و فايلي از برنامه اونجاست كه ميشه استفاده كرد اين پس چيه هستش مرسي

سلام hajimix عزیز.فیلم های آموزشیت رو دیدم.فقط من با این نرم افزار یه مشکلی دارم!!!
اونم اینه که چجوری موزیک ویدیو رو میشه تو این برنامه میکس کرد؟؟؟؟؟در ضمن فایل های ویدیویی هم هرکاری می کنم ذخیره نمیشن!!!!!!!!!!!!!!!!

14/10/12
7
0
0
شیراز
درود

آقا من وقتی میخوام BPM یکی کنم نمیشه !

چی کار کنم !؟ اون دکمه Sync رو میرنم ، هیچی نمیشه ( 1-2 بار شد ، اما بعدش دیگه هر چی باز و بسته کردم برنامه رو نشد )

مرسی

5/10/09
5
1
3
باسلام دوستان میتونند از اینجا راحت دانلود کنند .
یک توضیح بدم برا نصبش :

اول از همه از اتصال به اینترنتتون دیسکانکت بشین
بعد اینکه نرم افزار رو نصب کردین از اانتهای نصب با برداشتن تیک اجرا ، از اجرا شدن نرم افزار جلوگیری کنید .فایلهای داخل پوشه virtual dj رو که به عنوان کرک به حساب میاد رو کپی گرفته و در همان ادرسی که نرم افزار رو نصب نمودید جایگزین و گزینه replace رو بزنید . یکبار کامپیوتر خود رو ریستارت کرده و از نرم افزار لذت ببرید .
البته این توضیح رو خدمت دوستان بدم بعضی از دوستانی که از ورژن های دیگه ای استفاده میکنن مثه خود من .داخل پوشه کرک یک فایل اجرایی از خود نرم افزار هست که شاید هم به زبان دیگه ای هم باشه .اون رو باید نصب کنید و کپی کردنی در کار نیست .و پس از نصب هم میتونید با زبان انگلیش با برنامه کار کنید
موفق باشید.

HTML:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

منبع دانلود , وپسورد فایل زیپ soft98.ir

- - - - - - - - - -
اینم اضافه کنم که من این ورژن رو نصب نکردم و امتحانش نکردم . ولی از ورژنی که استفاده میکنم خیلی هم راضی ام اینجا مینویسم تا دوستانی که میخوان با خیال راحت استفاده کنن بتونن اینو داشته باشن ورژن .Virtual.Dj.PRO.7.0.5.Build.370

دوستان هرگونه سوالی هم داشتید در حد توانم کمک خواهم کرد .با تشکر از سروش عزیز که مقدماتی از آموزش گذاشته بودند

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
11/2/13
2
0
0
بوشهر
من به امید haji mix عضو سایت شدم . اینجور که معلومه haji mix دیگه به سایت سر نمیزنه بیاد سر کلاساش.

11/3/13
19
8
3
تهران
VirtualDJ PRO Full نرم افزاری نام آشنا در زمینه طراحی موزیک پر تحرک یا همان دی جی می باشد که یک دستگاه پیشرفته ساخت دی جی را در خانه برای شما فراهم می آورد. تهیه و خرید دستگاه های دی جی علاوه بر هزینه سنگینی که به علاقمندان تحمیل می کند از نظر نحوه کار نیز گاهاً بسیار پیچیده و پر فوت و فن می باشند که در هر حال هر کسی ممکن است از پس هزینه سنگین خرید این دستگاه ها و یا فنون کار با دستگاه بر نیاید.
با زبان ساده باید گفت Atomix Virtual DJ Pro یک نرم افزار جالب، ساده و قدرتمند برای اشخاصی می باشد که علاقه خاص و ویژه ای به ضبط، ادیت و پخش حرفه ای یک موسیقی دارند. این برنامه در اصل نرم افزاری است برای میکس نمودن فایل های MP3. موتور تبدیل این نرم افزار قادر است تا آهنگ های شما را به بهترین صورت میکس کرده و در کار ساخت دی جی به نحوه کار و روند پیشرفت کار شما سرعت بخشد. Atomix Virtual DJ Pro با بهره گیری از تکنولوژی قدرتمند و پیشرفته BeatLock engine با سهولت هر چه تمام تر به شما امکان میکس فایل های mp3 و یا فایل های حجیم تر را می دهد و بعد از آن نیز فایل را جهت کپی برداری و رایت آماده می کند. موتور هوشمندی که در این نرم افزار تعبیه شده امکانات اتوماتیک فراوانی را در یک فضای ساده و بدون سردر گمی برای کاربر فراهم می سازد.
از دیگر امکانات برنامه می توان به این نکته اشاره کرد که برنامه مذکور از ورودی ها و همچنین خروجی های دیجیتال صدا پشتیبانی می کند تا بتوانید از کیفیت بالای صدا لذت ببرید و برای ادیت آهنگ نیز با در امکان قرار دادن اکولایزر ها و ابزار های حرفه ای مورد نیاز به شما امکان ساخت آهنگ مورد علاقه خود را با کمترین مشکل و دردسر و بدون معطلی می دهد. هر آنچه را که از یک نرم افزار حرفه ای انتظار دارید را در Atomix Virtual DJ Pro به راحت ترین صورت ممکن بیابید، استفاده کنید و لذت ببرید.
تکنولوژی های به كار رفته در نرم افزار:
- automatic seamless loop و Synchronised sampler :
باعث جلوگیری از گیجی شما شده ( عینا عبارت شرکت سازنده) ونیاز به هیچ مقدمه چینی نیز ندارد. تنظیمات خاصی نیاز نیست این موتور هوشمند ساماندهی توانایی تنظیم اتوماتیک دارد و یا مکانیزم شماره دهی بیکران شما میتوانید هر صدا یا افکت را جداگانه ذخیره کنید.
- Song's structure :
به شما این امکان را میدهد که تمام صداهای وارد شده را به صورت میانبر مرور کنید تا وقفه کمتری پیش رو داشته باشید. دارای مکانیزمی جهت جستجو در کل فایل ایجاد شده که به شما اطمینان میدهد که کل کار دارای ضرب اهنگ می باشد و در هیچ کجا وقفه ای وجود ندارد.
همچنین می توانید اهنگ خود را مستقیما روی cd رایت کنید.

دیگر توانایی های:
- کنترل استاندارد (play, pause, stop, cue)
- کنترل صدا
- کنترل انتخابی (از -34 تا +34%)
- سه باند اکولایزر همراه با Kill + gain
- یک کلیک برای ضربان (new FAME algorithm) -- الگوریتم جدید fame--
- ماشین ضربان اتوماتیک
- تکنولوژی On-the-fly بدون نیاز به ذخیره یا هرنوع فرمت بندی
- درجه بندی اتوماتیک
- سطح بندی اتوماتیک
- ضربان دادادن به صورت کشش و پرتاب
- شبیه ساز جستوجوی واقعی
- چرخش اتوماتیک ضربانها
- همگامی 12 نقطه ای
- به کارگیری الگوریتم واقعی صدا
- ایجاد اتوماتیک حالت همراهی 4/4
- همخوانی با کنترل کننده های خارجی مانند (DMC2, DAC3, iCDX, TotalControl, BCD2000, DJConsole, etc...)
- و ...

قابلیت های کلیدی نرم افزار Virtual DJ PRO Full:
- امکان کنترل دقیق و حرفه ای خروجی صدا
- سازگاری کامل با افکت های موجود در VST ها
- تطبیق و تنظیم خودکار سطوح اجرایی
- کنترل حرفه ای صدای زیر و صدای بم با فرکانسهای حرفه ای
- منوی کنترل استاندارد (play, pause, stop, cue)
- اکوالایزر سه بانده به همراه Kill + gain
- قابلیت پیچش اتومات ضربان ها
- قابلیت میکس و کشش ویدیویی برای هماهنگ سازی صدا
- قابلیت شناسایی خودکارمتد ضربان ابتدایی و انتهایی
- قابلیت به کارگیری الگوی واقعی از صدا
- قابلیت drag'n'drop برای اجرای و میکس سریع
- قابلیت هماهنگ سازی ظرب آهنگها به صورت خودکار
- قابلیت ذخیره متدهای فاقد فرمت بندی در فضای نرم افزاری
- دارای پایگاه داده جهت آهنگهای به اشتراک گذاشته شده با قابلیت جستجوی سریع و آسان
- فضای کاربری آسان و زیبا در عین حرفه ای بودن
- کنترل استاندارد (play, pause, stop, cue)
- کنترل صد
- کنترل انتخابی (از -34 تا +34%)
- سه باند اکولایزر همراه با Kill + gain
- یک کلیک برای ضربان (new FAME algorithm) -- الگوریتم جدید fame--
- ماشین ضربان اتوماتیک
- تکنولوژی On-the-fly بدون نیاز به ذخیره یا هرنوع فرمت بندی
- درجه بندی اتوماتیک
- سطح بندی اتوماتیک
- ضربان دادادن به صورت کشش و پرتاب
- شبیه ساز جستوجوی واقعی
- چرخش اتوماتیک ضربانها
- همگامی 12 نقطه ای
- به کارگیری الگوریتم واقعی صدا
- ایجاد اتوماتیک حالت همراهی 4/4
- همخوانی با کنترل کننده های خارجی مانند (DMC2, DAC3, iCDX, TotalControl, BCD2000, DJConsole, etc...)