[آموزش] چجوری میتونم یه موضوع ، سوال یا یه بحث عمومی ایجاد کنم؟

شروع موضوع توسط AliRezA Nasehi ‏20/6/14 در انجمن راهنمای کاربران تازه وارد

تاپیک [آموزش] چجوری میتونم یه موضوع ، سوال یا یه بحث عمومی ایجاد کنم؟ تالار راهنمای کاربران تازه وارد در persian-music.org.

1. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,761 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    درود بر دوستان عزیز و مخصوصا کاربران تازه وارد.
    اول اینکه از مدیرا انجمن عذر می خوام که این موضوع به ظاهر ساده رو ایجاد کردم.
    این سوال رو کاربران تازه وارد چندین و چند بار در پروفایل شخصیم یا در بین موضوعات پرسیدن.

دوم اینکه سوالات متداول شما کاربران تازه وارد در این تاپیک پاسخ داده شده :

چگونه از سایت پرشین موزیک استفاده کنیم (راهنمای کاربران تازه وارد)

برای ایجاد موضوع جدید به بخش مرتبط با موضوعتون برید مثلا گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی و گزینه ی ارسال موضوع جدید رو بزنید.
    دقت کنید که این گزینه در تالار مربوطه فعال باشه. مثلا اگر این گزینه که در تالار کاربران ویژه برای شما فعال نیست چون کاربر ویژه نیستید. پس قاعدتا نمی تونید در این تالار پستی ارسال کنید.
    اما در اکثر تالارها این گزینه وجود داره و انجمن ساز در دو بخش بالا و پایین هر تالار این گزینه رو برای شما قرار داده.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    آموزش تصویری
    1 در تالار مربوطه روی گزینه ی ارسال موضوع جدید کلیک کنید :

گزینه ی موجود در قسمت بالا :

[آموزش] چجوری میتونم یه موضوع ، سوال یا یه بحث عمومی ایجاد کنم؟-06-20-2014 10-16-10 ق.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    گزینه ی موجود در قسمت پایین :

[آموزش] چجوری میتونم یه موضوع ، سوال یا یه بحث عمومی ایجاد کنم؟-06-20-2014 10-20-17 ق.png

2 فیلدهای مربوطه رو پر کنید. دقت کنید که دو فیلد "عنوان موضوع" و ادیتور مربوط به متن پیام رو حتما باید پر کنید و روی گزینه ی "ایجاد موضوع جدید" کلیک کنید.

[آموزش] چجوری میتونم یه موضوع ، سوال یا یه بحث عمومی ایجاد کنم؟-06-20-2014 10-22-10 ق.png

موفق باشید.

آخرین ویرایش: ‏20/6/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 5
    • موافقم موافقم x 1
بارگذاری...