[آموزش] چجوری میتونم یه موضوع ، سوال یا یه بحث عمومی ایجاد کنم؟

AliRezA Nasehi

کاربر با تجربه
عضو سایت
6/1/12
1,080
1,871
113
30
تهران
alireza-nasehi.com
درود بر دوستان عزیز و مخصوصا کاربران تازه وارد.
اول اینکه از مدیرا انجمن عذر می خوام که این موضوع به ظاهر ساده رو ایجاد کردم.
این سوال رو کاربران تازه وارد چندین و چند بار در پروفایل شخصیم یا در بین موضوعات پرسیدن.

دوم اینکه سوالات متداول شما کاربران تازه وارد در این تاپیک پاسخ داده شده :

چگونه از سایت پرشین موزیک استفاده کنیم (راهنمای کاربران تازه وارد)

برای ایجاد موضوع جدید به بخش مرتبط با موضوعتون برید مثلا گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی و گزینه ی ارسال موضوع جدید رو بزنید.
دقت کنید که این گزینه در تالار مربوطه فعال باشه. مثلا اگر این گزینه که در تالار کاربران ویژه برای شما فعال نیست چون کاربر ویژه نیستید. پس قاعدتا نمی تونید در این تالار پستی ارسال کنید.
اما در اکثر تالارها این گزینه وجود داره و انجمن ساز در دو بخش بالا و پایین هر تالار این گزینه رو برای شما قرار داده.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آموزش تصویری
1 در تالار مربوطه روی گزینه ی ارسال موضوع جدید کلیک کنید :

گزینه ی موجود در قسمت بالا :

06-20-2014 10-16-10 ق.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گزینه ی موجود در قسمت پایین :

06-20-2014 10-20-17 ق.png

2 فیلدهای مربوطه رو پر کنید. دقت کنید که دو فیلد "عنوان موضوع" و ادیتور مربوط به متن پیام رو حتما باید پر کنید و روی گزینه ی "ایجاد موضوع جدید" کلیک کنید.

06-20-2014 10-22-10 ق.png

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

solikhobe

عضو سایت
21/1/10
64
14
8
زاهدان
با سلام خسته نباشید تقریبا 6-7 سال از ساخت اکانتم توی این سایت میگذره سالی یکی دوبار سر زدم و وارد اکانتم شدم الان میخام موضوع ایجاد کنم همه جاش مینویسه شما دسترسی های لازم رو ندارید میشه راهنمایی کنین

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,179
8,495
5,000
32
اهواز
www.unes.ir
با سلام خسته نباشید تقریبا 6-7 سال از ساخت اکانتم توی این سایت میگذره سالی یکی دوبار سر زدم و وارد اکانتم شدم الان میخام موضوع ایجاد کنم همه جاش مینویسه شما دسترسی های لازم رو ندارید میشه راهنمایی کنین
سلام
دقیقا در کدوم بخش ها مشکل دارید؟