آموزش وارد کردن بانکها به کنتاکت(همه دوستان مطالعه کنند)

شروع موضوع توسط RaminMT ‏9/9/12 در انجمن سازها و افکت های مجازی VST و VSTi

تاپیک آموزش وارد کردن بانکها به کنتاکت(همه دوستان مطالعه کنند) تالار سازها و افکت های مجازی VST و VSTi در persian-music.org.

1. RaminMT

RaminMT عضو سایت

شغل :
    برنامه نویس
    امتیازات:
    +199 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, studio_one
    سلام دوستان عزیز و گرامی

تا به حال خیلی از ماها یا شخصا تو وارد کردن بعضی بانکها مشکل داشتیم یا ازمون در این مورد بارها و بارها سوال شده امروز داشتم تو سایت audionews.org میچرخیدم که لینک این ابزار رو دیدم و دانلود کردم تصمیم گرفتم خود برنامه رو و آموشش رو برای جلوگیری از مشکلات ثانوی اینجا براتون قرار بدم

خب اول برید برنامه رو که حجمش 1.66 مگ هست رو دانلود کنید
    بعدش باید یه مراحلی رو انجام بدیم

1. همه بانکها رو به یه پوشه منتقل کنید مثلا من تو یکی از درایوهام پوشه ای به نام Kontakt Banks ساختم و همه بانکها توی پوشه خودشون توی این پوشه هستن

2. پوشه ای به نام Instruments در پوشه هر بانک بسازید و فایلهایی که با پسوند nki هستن رو داخلش منتقل کنید
    نکته: توجه کنید اگه سمپلهاتون در کنار nkiها هست پس باید سمپلهارو هم منتقل کنید که هنگام لود دچار مشکل نشید

3. تو پوشه هر بانک یه عکس با نام wallpaper.png یا wallpaper.jpg داشته باشین این فایل به عنوان عکسی که تو کنتاکت نمایش داده میشه استفاده میشه

4. فایلی که دانلود کردین رو از حالت زیپ خارج کنید و به پوشه ایی که قبلا همه بانکهارو داخلش قرار دادین منتقل کنید منظورم همون پوشه ایی هست که من اسمشو Kontakt Banks انتخاب کردم

****اگر درحال حاضر کنتاکت رو نصب دارین و بانک هم توش ایمپورت کردین قسمت 5 رو مطالعه کنین*****

5. دکمه های win + r رو فشار بدین تا پنجره run باز بشه داخلش بنویسین regedit و اینتر کنین
    تو پنجره باز شده به مسیر زیر برین
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Native Instruments\Content
    خب حالا اگر به سمت راست نگاه کنین میبینید که زیر name اسامی هست به این صورت k2lib0### که به جای ### یه عددی هست بزرگترین عدد رو به خاطر بسپارین

6. حالا برین و فایل exe رو اجرا کنید ازتون یه عدد میخواد حالا اگر شما تو کنتاکت بانکی رو وارد نکردین اونجا 0001 رو وارد کنین ولی اگر وارد کردین از قبل حالا به اون شماره نیاز داریم مثلا من بزرگترین عددم 0424 بود پس باید 0425 وارد کنم
    دقت کنید که شماره باید 4 رقمی باشه

7. خب بیشتر کار تموم شده الان تو همون پوشه کنار برنامه دوتا فایل هست یکی html یکی هم temp.reg که اصل کاری هم همین .reg هست روش راست کلیک کنید و edit رو انتخاب کنید و عبارت زیر رو به اولش وارد کنید و 2-3 تا اینتر بزنید و سیوش کنید
    Windows Registry Editor Version 5.00

8. فقط کافیه فایل temp.reg رو اجرا کنید

بله تموم شد و تموم بانکها وارد شدن

نکته: این فایل رو در صورتی که جای فایلهارو عوض نکنید و چیز جدیدی اضافه نشه میتونین ازش استفاده کنید(اگر ویندوز عوض کردین)

پ.ن: این آموزش زمانی که بانکهای زیادی هم دارین کاربرد داره

فایل های ضمیمه:

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  2. behnam1982

behnam1982 عضو سایت

امتیازات:
    +52 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    امکانش هست که برای فایل هایی که پنل ندارند، پنل بسازیم؟

3. RaminMT

RaminMT عضو سایت

شغل :
    برنامه نویس
    امتیازات:
    +199 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ببخشید متوجه منظورتون نشدم میشه توضیح بدین؟

4. behnam1982

behnam1982 عضو سایت

امتیازات:
    +52 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    مثلا Electri6ty یا Chris Hein برای خودشون یک جعبه نشان دارِ مشخص دارند که در قسمت لایبری ها ی کنار کانتکت بالای هم قرار می گیرند و کار دسترسی رو آسان می کنند. هر زمان که باهاشون کار داشته باشیم روی این جعبه ها ی نشان دار کلیک می کنیم و ساز مورد نظر رو انتخاب می کنیم . اما بعضی ها هم هستند که از این پنل ها ندارند. باید توی هارد دنبالشون بگردیم و بعد روی فایل هاشون کلیک کنیم. می خواستم ببینم می شه برای این ها هم پنل درست کرد؟

5. RaminMT

RaminMT عضو سایت

شغل :
    برنامه نویس
    امتیازات:
    +199 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام مجدد

دوست عزیز این آموزش بیشترین کاربردش همینه که میفرمایید حتما میشه من خودم اینکارو کردم

6. nascent

nascent عضو سایت

امتیازات:
    +354 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اگه لینک دانلود برنامه رو قرار بدی ممنون میشم دوست عزیز .

بارگذاری...