آموزش نصب پلاگین در FL Studio

• شروع کننده موضوع Nima
  • تاریخ شروع

Nima

Supporter
19/6/09
13
2
0
Qom
www.persianuser.com
سلام دوستان برای عزیزای تازه کار آموزش نصب پلاگین در نرم افزار اف ال استودیو رو گذاشتم...

[FONT=times new roman, times, serif]آموزش به صورت تصویری هست مراحل رو با توجه به شماره[/FONT]​
[FONT=times new roman, times, serif]دنبال کنید.[/FONT]​
برای مثال بعد از نصب پلاگین [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Refx Nexus[/FONT]
lhb4n.gif
rthix0.gif
13yqpza.gif

منبع : distort.blogfa.com

ارادتمند شما
نیما احدی

5/7/09
1
0
0
سلام .من همون طور که گفتید پیش رفتم .اما وقتی میخوام پلاگین auto tune را لود کنم این ارور را میده :can not load an effect into a channel مشکل از چیه ؟:smile (67):
با تشکر

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
به علت اینکه Auto Tune یک FX هست و باید در قسمت FX Slot در یکی از Channel های Mixer بارگذاری بشه.
1-Mixer
2-FX-Slots
3-Select
4-more (مانند توضیحات نیما عمل میکنید )
5-انتخاب Plugin in مورد نظر

آخرین ویرایش:
29/5/09
150
26
0
تهران
یه سوال ؟؟
چجوری میتونم (یا بیشتر )2 تا فولدر برای VSTplugin برای FL تعریف کنم ؟
که بتونه همزمان جفتشم ( یا همه رو )بخونه !!

29/5/09
150
26
0
تهران
دوست عزیز من این کارو بلد بودم و مشکل اینجاست که فقط اون فولدر که معرفی میکنی رو میشناسه مثلا وقتی یه فولدر دیگه تعریف میکنی براش فولدر قبلی رو نمیخونه
آیا این مشکل رو شما هم دارید یا فقط منم ؟

16/4/09
587
177
0
من شخصا همیشه Plugin ها رو یکجا نصب میکنم تا سازماندهی بهتری داشته باشند و تابحال همچین نیازی نداشتم ولی طبق توضیحی که در help خود FL هست فکر میکنم همین یکجا رو به دنبال Third Party Plugins میگرده

This directory is a custom search location where you can put your 3rd party VST plugins.​

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
سلام دوستان من وقتی hyper sonic 2رو از طریق flاجرا میکنم تنها صدای اولی که لود شده اجرا میشه اگه یه صدای دیگه اضاف کنم اجرا نمیشه کسی میتونه منو راهنمایی کنه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
معمولا صدايي اول در ترك اول در برنامه هايپرسونيك قرار ميگيره.
اگه بخواين صدايي دومي رو استفاده كنين بايد اونو در ترك ديگه يي از هايپرسونيك قرار بدين و براي اف ال تعريف كنين كه از كانال دوم هايپر سونيك بخونه.

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
ممنون ولی مشکل من همینه میخوام بدونم چجوری صدای دوم رو به fl معرفی کنم

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
این مشکلو با همه برنامه ها دارم مثلا برنامه raتنها صدایی که تو کانال اول هست اجرا میشه باقی کانلها رو نمیدونم چجوری معرفی کنم به fl

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
132
0
36
SYNAESTHESIA
یه سوال ؟؟
چجوری میتونم (یا بیشتر )2 تا فولدر برای VSTplugin برای FL تعریف کنم ؟
که بتونه همزمان جفتشم ( یا همه رو )بخونه !!
برادر من تست کردم الان البته کلا از FL واسه تستر استفاده میکنم.
تو همون file settings برو یه بار صداهایی که میخوای رو از یه فلدر سلکت کن بعد fl رو ریستارت کن ودباره برو از اون یکی فلدر vsti سلکت کن! اینجوری حداقل سلکتات از CHANNELS نمی پره ولی واسه تعریف درست درمونش فکنم راس میگی باگ داره.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
16/4/09
587
177
0
ممنون ولی مشکل من همینه میخوام بدونم چجوری صدای دوم رو به fl معرفی کنم

من شخصا با محصولات Steinberg کار نمیکنم اما اگه سیستمش مثل VSTi هایی مانند Stylus rmx و یا Omnisphere باشه باید به این صورت عمل کنید :

یک کانال midi به پروژه اضافه کنید
سپس شماره port کانال midi رو با شماره port وی اس تی مورد نظر یکی کنید (فقط مهمه که یکی باشه و توسط VST دیگه ای اشغال نشده باشه )
بعد برای گرفتن صدای دوم در کانال midi فیلد channel رو بر روی 2 قرار میدید
به همین ترتیب با تعویض 2 به عدد مورد نظر (از 1 تا 16) برای تمام 16 channel استاندارد midi میتونید صدا تعریف کنید.

shahab47

عضو سایت
2/9/09
568
473
63
تهران
سلام

من یه مشکل داشتم وقتی پلاگین Ampeg® SVX رانصب می کنم و می خوام توی قسمت mixer در نرم افزار flstudio بیارم یه ارور میده و من رو از نرم افزار میندازه بیرون

ممنون میشم کمک کنید

10/1/10
384
94
28
تهران
آرارات عزیز کاری نداره که...مثل همه ی پلاگین های VSTi نصب می شه.از منوی CHANNEL قسمت ADD ONE و سپس MORE رو می زنی...یه ReFresh می زنی و کار تمومه...

آرارات عزیز کاری نداره که...مثل همه ی پلاگین های VSTi نصب می شه.از منوی CHANNEL قسمت ADD ONE و سپس MORE رو می زنی...یه ReFresh می زنی و کار تمومه...
حسام جان این کار رو انجام دادم . اما چیزی به لیست اصاف نشد.

Snapshot_2012-05-16_005907.jpg . Snapshot_2012-05-16_010515.jpg

10/1/10
384
94
28
تهران
حتما directory ات رو درست انتخاب نکردی و پلاگین رو یه جا دیگه ریختی...
باید فایل VST تو پوشه ای باشه که نرم افزار اون رو می خونه...