آموزش مسترینگ با نرم افزار adobe audition میخوام ؟

19/10/09
60
22
8
تهران
سلام دوستان

خیلی گشتم تو سایت نبود

همه میگن نرم افزار رکورد و میکس و مسترینگ و نمیدونم کلا" با این نرم افزار میشه مسترینگ خوب از کار در آورد

من 2 تا کارش و بلدم اگه میشه یک مقدار از مسترینگ این نرم افزار بگید

مثل آموزش مرحله به مرحله مسترینگ با این نرم افزار

ممنون میشم

چون مطمئنم خیلی ها دنباله مستر کردن با این نرم افزار هستند

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
چون مطمئنم خیلی ها دنباله مستر کردن با این نرم افزار هستند
مسترينگ با نرم افزارهاي مختلف متفاوت نيستش.!!! همشون تقريبا مثل هم عمل ميكنن
كافيه در ترك خروجي اون پلاگينهاي مستر رو بذارين و تنظيم كنيد.
چون بايد اونجا قرار بگيرن و روي موسيقي اعمال بشن البته بعد از يه ميكس خوب.

1/11/09
2
0
0
سلام

منم می خواستم بدونم بهترین نوع مسترینگ با برنامه adobe audition برای گیتار کلاسیک چی هستش

البته گیتارم خروجی داره و برای سبک جز فلامینکو یه سبک تلفیقی هستش.

و هر افکتی که می تونم بزارم برای اینکه یه رکود معقول و خوب داشته باشم چی هستش

لطفا راهنمایی کنید

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام.

براي گيتار كلاسيك من به شخصه افكتي زيادي نميذارم. جز اكولايز و ريورب من به شخصه چيز ديگه ايي استفاده نميكنم.
البته كامپرس هم انجام ميدم اما نه با شدت بالا... چون صداي اون از حالت طبيعي خارج ميشه.

1/11/09
2
0
0
سلام.

براي گيتار كلاسيك من به شخصه افكتي زيادي نميذارم. جز اكولايز و ريورب من به شخصه چيز ديگه ايي استفاده نميكنم.
البته كامپرس هم انجام ميدم اما نه با شدت بالا... چون صداي اون از حالت طبيعي خارج ميشه.
ولی من افکت نمیزارم صداش زیاد خوب نیست هم نویز داره وخیلی صدا زیر هستش . با مسترینگ یه کم ور میرم یه کم صدا بهتر میشه ولی اونطوری نیست که دلنشین باشه

نمی دونید من چی کار کنم که بتونم صدای بهتری رو داشته باشم؟

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
147
0
سلام
نویز رو با Noise reduction حذف کن واسه بم کردن صدا هم که از اکولایزر استفاده میشه یه ریورب و اگه خواستی delay هم میشه واسش گذاشت همه چیز بستگی به صدایی که میخای داشته باشی و سلیقه خودت داره
خدانگهدار

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
16/4/10
31
1
0
مشهد
از دوستان گل تقاضا دارم هر كسي كه در مورد مستر كردن وكال با ادوب اديشن مطلبي ميدونه در سايت بزاره
با تشكر

26/3/10
191
14
0
مازندران
از دوستان گل تقاضا دارم هر كسي كه در مورد مستر كردن وكال با ادوب اديشن مطلبي ميدونه در سايت بزاره
با تشكر
مسترينگ با نرم افزارهاي مختلف متفاوت نيستش.!!! همشون تقريبا مثل هم عمل ميكنن
كافيه در ترك خروجي اون پلاگينهاي مستر رو بذارين و تنظيم كنيد.
چون بايد اونجا قرار بگيرن و روي موسيقي اعمال بشن البته بعد از يه ميكس خوب.
..............................................

ولی من افکت نمیزارم صداش زیاد خوب نیست هم نویز داره وخیلی صدا زیر هستش . با مسترینگ یه کم ور میرم یه کم صدا بهتر میشه ولی اونطوری نیست که دلنشین باشه

نمی دونید من چی کار کنم که بتونم صدای بهتری رو داشته باشم؟
شما گیتار چطور پیکاپ می کنید ؟ با پیکاپ خود ساز ؟ یا میکروفون؟ از چه نوع و سازتون چیه ؟

17/11/09
40
11
8
دد روم
زاميار جان كار با اين نرم افزار خيلي سادس كافيه يكم شهامت داشته باشي.البته vst خوب خيلي خيلي موصره!!!:smile (70):

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
بچه ها اگه vst برای برنامه Adobe Audition رو دارید بزارید ممنون میشم
VTSها توی تمام برنامه های VST Support مشترک هستن و اینطور نیست که هر برنامه فقط یه سری VST رو ساپورت کنه!

artman

هنرمند
15/7/10
183
123
43
26
Iran-ilam
سلام لطفا اگه کسی (مقاله ای .. فیلم اموزشی )و... درباره ادوب داره بزاره چون به نظر من بهترین جا واسه رکورد وکاله... کلا راحته...کلا هرکی درباره ادوب هر هرچی داره بزاره تا همه ادوب کارا استفاده کنن....ممنون