آموزش فارسی و تصویری ( فلش) برنامه Acronis true image workstation

30/7/09
267
478
63
شماره 14
سلام!
چون دیدم چند نفر از دوستان در فوروم تقاضای آموزش این برنامه مفید رو که برای بک آپ گیری استفاده میشه و قبلاً توسط دوستان عزیز معرفی شده واز طرفی من هم این آموزش کامل و فارسی رو قبلاً از یه سایت ایرانی که نامش هم در تصاویر مُشخّص هست دانلود کرده بودم ، ضمن قدردانی از زحمات تولید کننده ، این آموزش رو با توجّه به حجم مناسبش که حدود 1.7 مگ هست برای دسترسی راحت تر اعضا در آپلود سنتر فوروم ، آپلود کردم .
اگر در مورد چگونگی اجرای فایل فلاش هم مشکلی بود همینجا مطرح کنید و راهنمایی بگیرید
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

musicsadaf

هنرمند
عضو سایت
14/11/09
112
25
28
کرج
می خواستم بپرسم این فایل رو دانلود کردم اما با چی بازش کنم؟..نمی دونم با flash یا نه:smile (49):
لطفا راهنماییم کنید....با تشکر

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
دوستان در زمان ریکاوری کردن گزینه:
Recover whole disk and partition رو تیک بزنیم یا Recover chosen file and folder؟

چون این ورژنی که من دارم جدیدتره نسبت به اونی که تو فایل آموزشی فلشه.

ممنون.

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
یه سوال دیگه، معمولا شما زمان ریکاور کردن بصورت بوت استفاده میکنید؟ به چه صورت این روش انجام میشه؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
یه سوال دیگه، معمولا شما زمان ریکاور کردن بصورت بوت استفاده میکنید؟ به چه صورت این روش انجام میشه؟
بله در زمان ریکاوری اون رو توی درایو قرار میدید و ادرس محلی رو که فایل بک آپ در اون قرار داره رو بهش میدین و خودش میدونه چیکار کنه.

29/6/10
1
0
0
acronise

سلام دوست عزیز
راستی میشه بکاب رو روی فلش زد؟ در زمانی که بخواهیم بکاب ویندوز را بگیریم و روی فلش بزنیم 1ایا میشه روی کامپیوتر دیگه ای که ویندوز ندارد یا ویندوز دارد میخواهد عوض کند ایمج رو از طریق بوت که تهیه میکنیم توسط خود برنامهacronise برگردوند یا نه؟2اکه بخوایم روی کامپیوتری که بکاب گرفتیم و ویندوزش مشگل پیداکرده باید سی دی بوت راکه توسط برنامه acronise گرفتیم رو درون سی دی درایو قرار بدیم و فایل بکاب رو که روی هاد رو ذخیره کردیم رو چه جوری میشه انتخواب کرد ایا بعد از اینکه بوت بالا امد امکان دسترسی به درایوها رو داره؟3 اگه بخوایم رو کامپیوتر دیگه ای که ویندوزش مشگل نداره اما میخوایم برای جلو گیری از اتلاف وقت فقط قسمت programویندوز بکاب گرفته خود رو روی ویندوز کامپیوتر شخص دیگه بر گردونیم ایا برنامه های برگردانده شده روی کامپیوتر اون شخص روی دسکتاب کامپیوترش ظاهر میشه یا باید برنامه هاشو تو درایوc قسمتprogramاجرا کرد یا کپی تو دسکتاب کرد؟ درضمن شرومنده که اینقدر سئوالم زیاد شد این 3سئوال نقطه کور تو ذهن من بودا تشکر فراوان لطفا جواب سئوالها را تکی تکی بدهید تا هر3سئوال برایم جوابش مشخص باشد

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
سوالی داشتم دوستان.

من 6ماه پیش از درایوم بکاپ گرفت. حالا یک سری برنامه ها و تغییرات دیگه انجام دادم، میخوام فایل بکاپ قبلیم رو آپ دیت کنم.
اگه میشه بگید تو کدوم قسمت و چجوری باید اینکارو انجام بدم؟

ممنون.

SuShiaNT

هنرمند
عضو سایت
25/9/10
839
402
63
تهران - اصفهان
معرکه بود عالی بود اگر جایی یوزرت رو دیدم 10000 تا سپاس میزنم برات.

کسایی که زحمت میکشن واقعا مستحق سپاس هستن ممنون ازتون که انقدر زحمت کشیدین.

خود برنامش رو از کجا دانلود کنیم؟؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من 6ماه پیش از درایوم بکاپ گرفت. حالا یک سری برنامه ها و تغییرات دیگه انجام دادم، میخوام فایل بکاپ قبلیم رو آپ دیت کنم.
اگه میشه بگید تو کدوم قسمت و چجوری باید اینکارو انجام بدم؟
امکان آپدیت رو ندارید.
بهترین کار اینه که یکبار با یه ویروس کش آپدیت شده و خوب سیستم رو کاملا ویروس کشی کنید و دوباره از سیستم بک آپ بگیرید.

SuShiaNT

هنرمند
عضو سایت
25/9/10
839
402
63
تهران - اصفهان
معرکه بود عالی بود اگر جایی یوزرت رو دیدم 10000 تا سپاس میزنم برات.

کسایی که زحمت میکشن واقعا مستحق سپاس هستن ممنون ازتون که انقدر زحمت کشیدین.

خود برنامش رو از کجا دانلود کنیم؟؟

دوستان خود برنامش رو از کجا بگیرم؟؟

امین پیشه ور

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
13/6/09
605
1,935
93
شیراز
[/color]