آموزش سیتی سایزر محبوب Sylenth1

شروع موضوع توسط arashsky ‏8/4/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک آموزش سیتی سایزر محبوب Sylenth1 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. arashsky

arashsky عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام و خسته نباشید به تمام دوستان پرشین موزیک

یه مدت بود که با Sylenth1 آشنا شده بودم و در به در دنبال آموزش فارسی این سیتی سایزر میگشتم و با وجود تمام تلاش های من هیچی گیرم نیومد از این رو تصمیم گرفتم با یه خورده زبانی که بلدم و یه دیکشنری آموزش زبان اصلی این سیتی سایزر که همراه خودش به صورت PDF بود رو ترجمه کنم برای همین اگه کمی و کاستی تو این آموزش بود به بزرگی خودتون ببخشید
    این جسله چیز زیادی نمیزام فقط یه کم توضیح درباره این سیتی سایزر اونایی که موافقن این آموزش ادامه پیدا کنه میتونن با زدن لایک و ارسال پیام به بنده اعلام کنن

در ضمن در این تایپیک پست ندید تا اگر قرار بر آموزش شد جلسه ها به تریب و منظم پشت سر هم باشه ممنون

معرفی

Sylenth1یک ستی سایزر آنالوگ بسیار قدرتمند و معروف است و بخاطر کیفیت بسیار بلاییی که داره ازش در کار های حرفه ای استفاده میشه و جزو معدود نرم افزار های هست که قدرت تولید صدا در سطح استاندارد و سیتی سایزر های سخت افزاری رو داره
    Oscillators
    در Sylenth1 چهارOscillator )نوسانگر( هماهنگ با هم وجود دارد که اشکال مختلف سیگنال ها را تولید میکنند که هر یک از این Oscillatorها توانایی تولید 8 صدای هماهنگ و تمام استریو را دارد این Oscillatorها توانایی تولید فراکانس های خیلی بم تا حد 0.01 Hz و فرکانس های خیلی زیر را با کیفیت بیسار بالا دارند که امکان ساخت صداهیی با شفلفیت کریستالی را به شما می دهد

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
بارگذاری...