آخرین ارسال‌ها

آموزش ساخت vst

4/11/18
10
34
چطور میتونم ۱ vstاز گلچین صداهایی که از vstهای دیگه انتخاب کردن، بسازم؟
[doublepost=1552863566,1552863447][/doublepost]من‌شنیدم که ۱ سری نرم افزارها برای این کار وجود داره...ولی نمیدونم کدوم رو باید بگیرم....

دوستانی که اطلاعات دارن در این ضمینه، لطفا پاسخ بدن!!!

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,708
53
.
فکر کنم متوجه منظورت نشدم. یه مثال بزن.

4/11/18
10
34
فکر کنم متوجه منظورت نشدم. یه مثال بزن.
سلام.
مثال فرض کن ۳ تا vst ویالون مختلف ،داریم...
با اکولایزر، شماره ۱ و ۲ رو بصورت دلخواه در میاریم که صدا بده....چطور این ۲ تا رو در ۱ vst داشته باشیم....
شنیدم‌که بعضی vstسازها هستن که این امکان رو بهمون میدن

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
471
23
ساختن VST (و پلاگین های صوتی در کل! چه VST و چه AAX و ... ) نیازمند دانش در این زمینه هاست :

۱. برنامه نویسی. این مرحله ساده‌شه، چون یادگیری خود برنامه نویسی اونقدرها سخت نیست. ولی خب برای ساخت VST لازمن.
۲. یادگیری DSP یا پردازش سیگنال دیجیتال. این موردی نیست که شما بتونید یکی دو روزه یاد بگیرید و بعد شروع کنید پیاده سازی الگوریتماش. حداقل ۳-۴ ماه وقت می‌بره که ریاضیات حوصله سربر پشتش رو یاد بگیرید، و زمان مشابه برای یادگیری پیاده سازیش لازمه.
۳. یادگیری کتابخانه های صوتی زبانهای برنامه سازی.
۴. دانش صوت و موسیقی.

اما من این بخش رو فکر کنم کمی متوجه شدم :
شنیدم‌که بعضی vstسازها هستن که این امکان رو بهمون میدن
برای این شما میتونید از Sample Player ها استفاده کنید، کانتکت خودش امکانی داره که بهتون اجازه میده یک ساز جدید بسازید و سمپلهای خودتون رو لود کنید.
اگر امکاناتی بیش از چیزی که کانتکت در اختیارتون میذاره نیاز دارید، به نظرم اون چهار مورد اول رو باز باید دوره کنید.

4/11/18
10
34
ساختن VST (و پلاگین های صوتی در کل! چه VST و چه AAX و ... ) نیازمند دانش در این زمینه هاست :

۱. برنامه نویسی. این مرحله ساده‌شه، چون یادگیری خود برنامه نویسی اونقدرها سخت نیست. ولی خب برای ساخت VST لازمن.
۲. یادگیری DSP یا پردازش سیگنال دیجیتال. این موردی نیست که شما بتونید یکی دو روزه یاد بگیرید و بعد شروع کنید پیاده سازی الگوریتماش. حداقل ۳-۴ ماه وقت می‌بره که ریاضیات حوصله سربر پشتش رو یاد بگیرید، و زمان مشابه برای یادگیری پیاده سازیش لازمه.
۳. یادگیری کتابخانه های صوتی زبانهای برنامه سازی.
۴. دانش صوت و موسیقی.

اما من این بخش رو فکر کنم کمی متوجه شدم :

برای این شما میتونید از Sample Player ها استفاده کنید، کانتکت خودش امکانی داره که بهتون اجازه میده یک ساز جدید بسازید و سمپلهای خودتون رو لود کنید.
اگر امکاناتی بیش از چیزی که کانتکت در اختیارتون میذاره نیاز دارید، به نظرم اون چهار مورد اول رو باز باید دوره کنید.
میشه آموزشش رو بذاری؟

صفحه ما در اینستاگرام

بالا