آموزش ساخت آرپژ با Kontakt 4

شروع موضوع توسط fareza ‏24/12/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک آموزش ساخت آرپژ با Kontakt 4 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. fareza

fareza عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید
    من با کنتاکت تریاد و انواع آکوردها را با انتخاب نت پایه انجام می دم حالا در آرپژ گیر کردم هر چه میگردم نمی تونم پیداش کنم آیا کنتاکت چنین توانایی را برای آرپژ یا آکورد شکسته دارد ممنون میشم راهنمایی فرمایید

2. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست گرامی :
    اول اینکه دو تاپیک مشابه برای این سوال ایجاد کردی ای کاش کمی صبر میکردی تا دوستان جوابتو بدن
    دوم اینکه شما از هر برنامه dawویا سکوئنسری که استفاده کنید ارپجیاتور داره
    اما اگه میخوای از امکانات خود کنتاکت استفاده کنی به این ادرس برو:
    از سر برگscript editorگزینه persetو سپسfactoryو بعد sequencingو در نهایت arpeggiatorرا انتخاب کن و در منوی ان تنظیمات ارپج رو انجام بده.
    موفق باشی mi2

3. fareza

fareza عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام
    ببخشید اشتباها در تاپیک کیوبیس قید کردم
    میشه بیشتر توضیح بفرمایید من از میدی کنترلر m audio استفاده میکنم میخوام موقه نوشتن پارتیتور برای ملودی آرپژها را ننویسم و فقط با یک نت اجرا بشه و همین کار را برای هارمونی انجام دادم در کنتاکت هر کاری کردم نتونستم تنضیمات رو انجام بدم توجه بفرمایید بلفرض آرپژ do.mi.fa همین کارو موقعه نتاسیون میشه در فاینال یا سیبیلیوس نت نویسی کرد ولی خواستم فقط با نوشتن یا زدن نت do خود کنتاکت آرپز 3 یا 5 و... انجام بده البته برای هارمونی کامل انجام میده

4. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    دوست عزیز اگه میگفتی از چهdawاستفاده میکنی بهتر میشد کمکت کرد چون اگه فقط میخوای باکنتاکت کار کنی میتونی این روش دوست عزیزmahmin رو اجرا کنی
    موفق باشی

5. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست گرامی من نمیدونم شما با ساخت ارپج!!!!! (من صفحه کلیدم عربیه!!!)در نرم افزار چقدر اشنایید ولی روال کار در تمام داو ها و وی اس تی ها یکیه:
    ابتدا انتخاب کورد یا اکورد مناسب بعدش انتخاب محدوده اکورد بعدش انتخاب تعداد تکرار و بعدش تنظیم تمپوی اجرای اون ارپج به همین سادگی حالا ممکنه توی بعضی برنامه ها یکی دوتا تنظیم دیگه مثل دمپ کردن صدا و ... هم داشته باشه که اون جز اصول نیست
    سوالی بود در خدمتیم

بارگذاری...