آخرین ارسال‌ها

آموزش رکورد وکال ( تصویری و اختصاصی برای سایت )

31/1/16
18
28
بندرعباس
سلام استاد محبی عزیز
کی اموزش رو برنامه کیوبیس رو میدید؟
[doublepost=1454665463,1454546515][/doublepost]
دوستان لینک ویدئو اول
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

فعلا فقط در سونار آموزش داده شده و انشالله اموزش دوم مربوط به کیوبیس خواهد بود.
فعلا اموزشها فقط در حد رکورد در برنامه و تنظیمات برنامه س.
انشالله در اولین فرصت نحوه میکروفون گذاری و تنظیمات اون رو هم آموزش خواهم داد. امید وارم مفید بوده باشه

درود لینک مشکل داره دانلود نشد

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
211
21
mydreams
ىوستان چرا میکن واسه رکورد صدای خواننده ریورب میزارن تا صداش رو نرم توی هدفون بشنوه
لازمه؟

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
211
21
mydreams
مبشه بگین چجوری میتونم ریورب بزارم توی کیوبیس؟
ریورب رو ادد میکنم ولی نمیدونم چه اندازه دست کاری کنم و مقدارش رو نمیدونم با اینکه سلیقه ایه ولی اگه راجب این مبحث یه توضیح بدی ممنون میشم.

2/9/09
568
تهران
مبشه بگین چجوری میتونم ریورب بزارم توی کیوبیس؟
ریورب رو ادد میکنم ولی نمیدونم چه اندازه دست کاری کنم و مقدارش رو نمیدونم با اینکه سلیقه ایه ولی اگه راجب این مبحث یه توضیح بدی ممنون میشم.
توی لاینی بزار که واسه خواننده مانیتورش کردی اینطوری فقط پخش میشه و ضبط نمیشه
ریورب کم حجم مثل Romwork SE خود کیوبیس بردار از قسمت پریسیت هاش plate reverb رو انتخاب کن حالا مقدار میکسش رو میتونی کم و زیاد کنی
23.jpg

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
211
21
mydreams
توی لاینی بزار که واسه خواننده مانیتورش کردی اینطوری فقط پخش میشه و ضبط نمیشه
ریورب کم حجم مثل Romwork SE خود کیوبیس بردار از قسمت پریسیت هاش plate reverb رو انتخاب کن حالا مقدار میکسش رو میتونی کم و زیاد کنی
مشاهده پیوست 49659
مرسی از تو دوست خوبم
من یه مونو باز کردم رکورد گرفتم یه ریورب هم ادد کردم ولی بعد رکورد هم صدا ریورب داشت؟
دقیقاا میشه بگی چطوری باید بزارم توی لاین

2/9/09
568
تهران
مرسی از تو دوست خوبم
من یه مونو باز کردم رکورد گرفتم یه ریورب هم ادد کردم ولی بعد رکورد هم صدا ریورب داشت؟
دقیقاا میشه بگی چطوری باید بزارم توی لاین
افکت رو باید بزاری روی لاینی که مانیتور کردی (اون بلندگو زرده روشنه) تا خواننده صدای خودش و بشنوه
همون افکت و بزار تو قسمت اینسرتش
بعد با این لاین دیگه کار نداشته باش بیا از لاین های پایینتر رکورد کن (بلندگو زردشون روشن نباشه)

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
211
21
mydreams
ممنون از تو کاملا گرفتم.
فقط یه سوال !
قسمت اینسرت چنل یه قسمتی هست سمت راست به اسم sound از اونجا هم میشه افکت وارد کرد میخوام بدونم کاربرد اون قسمت چیه؟

2/9/09
568
تهران
آها این قسمت send هست . وقتی افکت تو این قسمت میزاری روی سیگنال اصلی صدات تغییری ایجاد نمیکنه مثلا یه دیلی بزار تو این قسمت با میکس 100 درصد هنوز هم میتونی اصل صدای خودت رو بشنوی
ولی اگر همین دیلی رو با میکس 100 درصد توی قسمت insert قرار بدی (خونه های سمت چپی ) رو اصل صدات تغییر ایجاد کردی و فقط اثر افکت دیلی رو میشنوی
خیلی بحث شده در موردش یه کم سرچ کن چیزای خوبی متوجه میشی

31/5/17
16
18
دوستان لینک ویدئو اول
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

فعلا فقط در سونار آموزش داده شده و انشالله اموزش دوم مربوط به کیوبیس خواهد بود.
فعلا اموزشها فقط در حد رکورد در برنامه و تنظیمات برنامه س.
انشالله در اولین فرصت نحوه میکروفون گذاری و تنظیمات اون رو هم آموزش خواهم داد. امید وارم مفید بوده باشه
ممنون میشم اگه اموزش رکورد و میکس وکال با کیوبیس هم قرار بدید(فاب فیلتر v stenberg)
با تشکر اقا امید

بالا