آخرین ارسال‌ها

آموزش دی جی شدن

• شروع کننده موضوع amin7x
  • تاریخ شروع
26/12/10
36
یزد
سلام من حدود 1.500(یکم بالاتر مشکلی نیست) میخوام هزینه کنم و می خوام آیپد رو هم یه دستگاه وصل کنم قیافه و شرایط حمل برام مهمه
بهترین گزینه برام چیه؟

- - - - - - - - - -

در ضمن اگر بشه که 4 یا 5 کانال باشه که صدا رو تو اسپیکر ها بچرخونم بهتره

8/10/12
1
tehran
سلام به همه
کسی می تونه من رو راهنمایی کنه ؟ من می خوام یه سته 900 پایونیر جمع کنم به نظر شما با این وضعیت دلار بهتره از خارج تهیش کنم یا از خود ایران
اگر از ایران چطوری فرق دست دوم رو میشه تشخیص داد؟ اگر قیمت روزش رو دارین به من اطلاع بدین

ممنون

پاسخ : آموزش دی جی شدن

سلام دوستان به کمکتون نیاز دارم
من تازه اومدم تو این کار یه کنترلر behringr bcd2000 گرفتم با ویرتوال دی جی کار میکنم اما نمیدونم چرا یه دفعه هی قطع میشه باید دکمه کانفینگ رو بزنم و applaye کنم تا آهنگ ادامه به خوندن کنه تورو خدا کمک کنین هر جا میبرم کسی سر در نمیاره چند روز دیگه جشن یکی از دوستامه

سلام دوستان من numark ndx800 دارم تو فلشم 60 تا اهنگ میرزم میشناسه پخش میکنه ولی 60 تا بالاتر بره تعداد اهنگام، اهنگارو میشناسه ولی پخش نمیکنه کسی میدونه مشکلش چیه ؟؟؟؟ و سوال بعدی اینه usb/midi داره ایا میتونم به لپ تاپم وصلش کنم به چه ترم افزاری نیاز داره؟

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran

سلام به همه
کسی می تونه من رو راهنمایی کنه ؟ من می خوام یه سته 900 پایونیر جمع کنم به نظر شما با این وضعیت دلار بهتره از خارج تهیش کنم یا از خود ایران
اگر از ایران چطوری فرق دست دوم رو میشه تشخیص داد؟ اگر قیمت روزش رو دارین به من اطلاع بدین

ممنون
بهتر از اون هم هست مدلهای دیگری که در ایران موجود هستند رو تهیه کنید. ضمنا من ترجیح میدم ست دست دوم رو از آشنا تهیه کنم . طبقه پایین پاساز پیروز معمولا پر از ست های دست دوم اما سالم هست.

سلام دوستان به کمکتون نیاز دارم
من تازه اومدم تو این کار یه کنترلر behringr bcd2000 گرفتم با ویرتوال دی جی کار میکنم اما نمیدونم چرا یه دفعه هی قطع میشه باید دکمه کانفینگ رو بزنم و applaye کنم تا آهنگ ادامه به خوندن کنه تورو خدا کمک کنین هر جا میبرم کسی سر در نمیاره چند روز دیگه جشن یکی از دوستامه
به سیستم دیگری کانکت کنید و تست کنید ترجیحا ویندوز سیستم دوم متفاوت از سیستم اول باشد. گاهی وقتها مشکلات از سیستم عامل هست. . ضمنا آخرین نسخه درایور رو از سایت سازنده چک کنید.

سلام دوستان من numark ndx800 دارم تو فلشم 60 تا اهنگ میرزم میشناسه پخش میکنه ولی 60 تا بالاتر بره تعداد اهنگام، اهنگارو میشناسه ولی پخش نمیکنه کسی میدونه مشکلش چیه ؟؟؟؟ و سوال بعدی اینه usb/midi داره ایا میتونم به لپ تاپم وصلش کنم به چه ترم افزاری نیاز داره؟
این محدودیتها به علت تفاوت مدلها هست.
آخرین نسخه Firmware رو از سایت سازنده چک کنید.
امکان کانکت به سیستم و استفاده از virual DJ , traktor وو... هست.یک کابل تبدیل midi usb تهیه کنید.

23/3/14
1
36
Karaj
دوستان کسی در استانبول هست که به من آموزش کار با این نرم افزارهارو بده؟

26/3/14
20
31
سلام
بچه ها میشه بگید الان ی دستگاه دی جی (مجلسی) چه قیمته؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,947
31
نیشابور
سلام
بچه ها میشه بگید الان ی دستگاه دی جی (مجلسی) چه قیمته؟؟؟؟؟؟؟؟
درود دوست عزیز...
دستگاه دی جی کلا برای اجرای لایو هست .
قیمت هم اگه فلش خور بخواید که نیاز به لپتاپ هم نداشته باشه ، از ۲.۵۰۰.۰۰۰ شروع میشه به بالا ...
مدل هایی هم که با لپ تاپ کار میکنن ، از ۱.۸۰۰.۰۰۰ شروع میشن به بالا ...
موفق باشی ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

31/3/14
1
38
با سلام ببخشید اگر جایی که نباید دارم تایپ میکنم،
من خیلی دوست دارم برا خودم کار کنم و کاملا مبتدی هستم
میشه کمکم کنین، نرم افزار رو دانلود کردم ولی دوتا فیلم اموزشی برام کافی نبودن نمیدونم چجوری اهنگ رو شروع کنم و ادامه بدم لطفا فیلم های اموزشی دقیقتر برامون بزارین.
ضمنا به علت شرایط کارم همیشه لپ تاپ همراهم نیست و گوشی همراه رو دارم و برنامه edjing رو نصب کردم که با اندروید کار میکنه اگه اموزشی در این مورد دارین ممنون میشم یا اگه پیشنهاد بهتری دارین استفاده میکنم
با تشکر

26/3/14
20
31
سلام
من ی چندتا سوال برام پیش اومده ممنوم میشم اگه بهم جواب بدید
1_ توی این برنامه سمپل فابریک خود برنامه هست، من خودم سمپل دارم اما چطوری سمپل رو تو برنامه جایگذاری کنم؟؟؟
2_قانون خاصی برای چیدن آهنگا وجود داره یا بستگی ب شرایط و موقعیت برنامه داره؟؟؟(راستش من تو انتخاب آهنگام مشکل دارم)
3_هر تراک آهنگ تقریبا باید چقد پخش بشه و بعدش ببریش رو آهنگ بعدی
اگه امکانش هست میشه خودتونم ی چندتا سمپل بذارید؟؟اگه ی فیلم آموزشی بذارید که طریقه دی جی کردن دوتا آهنگ و استفاده از سنپل و لوپ کردن نشون بدید ممنون میشم

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
با سلام ببخشید اگر جایی که نباید دارم تایپ میکنم،
من خیلی دوست دارم برا خودم کار کنم و کاملا مبتدی هستم
میشه کمکم کنین، نرم افزار رو دانلود کردم ولی دوتا فیلم اموزشی برام کافی نبودن نمیدونم چجوری اهنگ رو شروع کنم و ادامه بدم لطفا فیلم های اموزشی دقیقتر برامون بزارین.
ضمنا به علت شرایط کارم همیشه لپ تاپ همراهم نیست و گوشی همراه رو دارم و برنامه edjing رو نصب کردم که با اندروید کار میکنه اگه اموزشی در این مورد دارین ممنون میشم یا اگه پیشنهاد بهتری دارین استفاده میکنم
با تشکر
شما تووی چی مبتدی هستید؟ تووی آهنگ سازی یا کار با برنامه ی دی جی ؟
شما با گوشی کار کنید و بیشتر سعی کنید روو لپتاپ باشید چ.ن برنامه ی edjing تاخیر داره
با برنامه ی Virtual dj میتونید شروع کنیدو از یوتیوب فیلم هایی رو ببینید که یه شخصی میاد با یه ست حرفه ای مصلا یه میکس ترک 1ساعته ی هاوس یا ترنس میزنه خیلی آموزندس چون ساختار اصلی همه ی دستگاه های یکی اند

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
سلام
من ی چندتا سوال برام پیش اومده ممنوم میشم اگه بهم جواب بدید
1_ توی این برنامه سمپل فابریک خود برنامه هست، من خودم سمپل دارم اما چطوری سمپل رو تو برنامه جایگذاری کنم؟؟؟
2_قانون خاصی برای چیدن آهنگا وجود داره یا بستگی ب شرایط و موقعیت برنامه داره؟؟؟(راستش من تو انتخاب آهنگام مشکل دارم)
3_هر تراک آهنگ تقریبا باید چقد پخش بشه و بعدش ببریش رو آهنگ بعدی
اگه امکانش هست میشه خودتونم ی چندتا سمپل بذارید؟؟اگه ی فیلم آموزشی بذارید که طریقه دی جی کردن دوتا آهنگ و استفاده از سنپل و لوپ کردن نشون بدید ممنون میشم
1. تووی قسمت سمپل تووی هر لاینش یه گزینه داره به اسم input یا import شما میتونید سمپل اد کنید
2.خیر بسته شرایط جو اون مجلس و شرایط اون آهنگ در حال پخش و تمپوی اونه مثلا غیر عقلانیه شما وقتی دارید یه کار آپلیفتینک 138 پخش میکنید بعد بیاید به یه پروگرسیو 128!!
3.این راه رو خودم معمولا میرم : هر موقع احساس کردم آهنگ داره خسته کننده میشه فیدش میکنم به یه آهنگ دیگه
بنده متاسفانه سمپل ندارم
توی یوتیوب فیلم خیلی زیاده براش

در مورد ترکیب چیدن آهنگ ها پرسیده بودید این یه قانون نیست ولی تووی کارای ترنس ابندا کار های پروگرسیو پخش میشه که محدوده ی 128 تا 130 هست
بعد کارای ترنس 132
بعد هم آپلیفتینگ و در آخر هم برای آخر کار اخه دوست داشتید چیل آوت پخش کنید

26/3/14
20
31
در آخر این برنامه dj vitrual از چه فرمت سنپل هایی پشتیبانی و ساپورت میکنه؟؟؟؟

من دی جی دنون ام سی 6000 هزار رو دارم و واقعا ازش راضی ام اگه بودجه ش رو دارید تهیه ش کنید
فقط هنوز قابلیا ویدئو مودش رو در نیاوردم که چطور میشه باهاش کار کرد
چند وقت پیش دوبی بودم تو یه کلاب یه پرده خیلی بزرگ وصل کرده بودن و روش افکت هایه ویدئو پخش میشد فاز خیلی جالبی داشت
خیلی خوبه اگه بتونم خودم هم از این امکانات دی جی ام استفاده کنم
متاسفانه تو یوتوب آموزش خاصی وجود نداشت ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این مورد دارین منو راهنمایی کنید

26/3/14
20
31
سلام
بچه ها شرمنده الان بخوام ی ست کامل جمع کنم که حداقل تا 2سال نیازی ب تغییر و تعویض نداشته باشه چقدر آب میخوره؟؟؟
الان تا 5 تومن میتونم سرمایه گذاری کنم،البته سیستم صدا دارم فقط منظورم سیستم دی جی بود

6/9/15
1
29
سلام بچه ها من باVirtual djچند ساله دارم کار میکنم اما الان میخوام دستگاه بخرم اما میخوام قبلش کاملا کارباهاشا یاد بگیرم ویه نفر که اطلاع دقیقی داره باهاش مشورت کنم

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,269
34
Vengeance Land
چیز پیچیده ای نداره دستگاهو به کامپیوتر یا لپ تاپتون وصل میکنین از تریق usb و نرم افزار خوش دسگاهو میشناشه...

و راحت کارتونو شروع میکنین...

صفحه ما در اینستاگرام

بالا