آموزش تنظیم و آهنگ سازی

شروع موضوع توسط ashkantop ‏12/7/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک آموزش تنظیم و آهنگ سازی تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. ashkantop

ashkantop

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان خیلی خوشحالم که امروز این فروم رو پیدا کردم ناگفته نمونه خودم یکی از وبمسترهای برتر ایران هستم در یکی از سایت های معتبر ایران ول بماند به علت علاقه ی شدیدم به آهنگ سازی و خوندن اومدم تا از اساتید موجود در این سایت استفاده کنم می خواستم ازتون چنتا راهنمایی بگیرم که ممنون میشم کمکم کنید

1-اینکه چطوری باید آهنگ تنظیم کرد؟
    2-چجوری می تونم آهنگ سازی کنم ؟
    3-آموزش آهنگ سازی چطوریه؟

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,809 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
  3. ashkantop

ashkantop

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان یه سوال دارم خوشحال میشم به این مهم تو زندگیم یکی پاسخ بده یهترین نرم افزار آهنگ سازی چیه؟

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,809 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوزست عزیز شما که خودتون یکی از وبسمترهای برتر هستید ! کمی جستجو کنید موضوعات مشابه زیاد هست.

.

5. محمد-بیگوردی

محمد-بیگوردی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +404 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    دوستانی با شرایط شما خیلی زیاد هستند در این سایت شما میتونید با جستجو در همین سایت به نتیجه برسید. همانطور که خیلی از دوستان دیگه و خود بنده این کار رو انجام دادیم و به پاسخ رسیدیم.:smile (73): سوالات کمی هستند که شاید در مورد اونها توضیح داده نشده ولی سوالات شما در سایت موجوده و میتونید با مطالعه ی تاپیک های مربوطه به پاسخ برسید
    در مورد این سوالتون هم عرض کنم همشون خوب هستن یکی از یکی بهتر و گل تر:smile (80):

6. DJmajid

DJmajid

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوست عزیز من به عنوان شخصی که هم با کامپیوتر کار کرده هم آهنگ سازی باید بهتون بگم که آهنگ سازی با همه چیز فرق می کنه و این خاصیت هنره .مثلا من وقتی برنامه نویسی رو شروع کردم زبان پاسکال بود یک صفحه کتاب خوندم ویک برنامه یک خطی نوشتم.اما آهنگسازی دنیای دیگری دارد و روش هنری .به این معنا که ابتدا شما باید با تئوری موسیقی ، سلفژ ، ریتم ، هارمونی و...آشنا بشید اونوقت میتونید آهنگ بسازید آونت زمان دیگه فرقی نمیکنه آز چه ابزاری استفاده کنید نرم افزار باشه یا ساز واقعی موسیقی در عمق وجود شما ریشه دوانده .

بارگذاری...